Коментарі читачів до:
 

Кітч чоловіка Тимошенко під прокуратурою: годинник за $35 тисяч і майка Zilli



Залишилось 500 символів
Анатолий Ирынюк
22.06.2011 11:40
http://analitica.kiev.ua/invest/extra/2516-anatolij-irinyuk-firma-eyesu-ukrala-u-menya-45-mln-dollarov.html
http://cripo.com.ua/?sect_id=4$&aid=12275
ledy_gaga
30.05.2011 22:35
я теж не на метро їжджу. Але я маю непогану роботу і відповідну своєму інтелекту і освіті зарплату, сплачую податки і маю повне право вдягати які завгодно футболки і годинники. Щоправда, на щастя, не займаюся політикою, та ще й в опозиції. Це в нашій країні, виявляється, непозволітєльна розкіш...
Да, товаріщі..
30.05.2011 18:10
а вы подозреваете,что александр ездит на метро?
radeon-79
30.05.2011 16:02
Всегда не уважал тех, кто комментирует, причем в завистливой форме, кто что носит. Работать надо господа и зарабатывать на такие часы и такие майки, а не болоболить в интернете. И второе - воруют в этой стране те, у кого по четыре BENTLEY в гараже и вертолеты в личном пользовании.
Да, товаріщі..
30.05.2011 06:58
не не одна футболка и не одного и только "бизнесмена", есть причиной
не умаляйте возможности власть и экс-властьимущих)
ledy_gaga
30.05.2011 00:55
ого, тут досі футболку бізнесмена обговорюють? Голодний народ з остервенінніям кинувся на кісту, яку йому кинула влада. Дурненькі, наче в країні все ок, і лиш футболка Олександра Тимошенка є причиною зубожіння українців і тупих провалів влади. От доки будемо такими до тупості наївними - доти й їздитимуть на наших шиях янучари з ПРдунами.
полковник Недзельський
29.05.2011 23:29
З часів римського права прийшло поняття підлої влади.Це коли народ зубожіє а влада жиріє.Тимошенко і її зажерлива сімейка-це від пілої влади.Накрала мільярди,,а тепер зі смаком їх прожирає.Пригадайте,як чоловік Юльки Сашко-дурко ще в 1996р. в суді при десятку відеокамер просив відпустити його до Британії.де в них на рахунках три мільярди 600 млн. дол.США,щоб покрити борг ЄЕСУ в два мільярди.Тобто Юлька крала в рік 720млн,щоб за 5років мати 3 млрд 600млн.дол. Гидко все це! Коли вже її поса дять?
полковник Недзельський
29.05.2011 23:25
Севасмен,"відкрий личико".Бери приклад з мене,бо пишуся під своїм імям..А ти,як шакаленя Табакі,сховався за ніком і патякаєш брехню,про паркетного полковника,тощо.Давай зустрінемось і ти будеш той паркет носом рити.Гарантую. Щодо приїзду Сашулі Тимошенко підтримати свою Юльку.то приїхав він не на трамваї.а на сеупер-тачці,купленої за вкрадені у народу гроші.Це.як ти кажеш,також другорядний антураж.В принципі,у Тимошенок все другорядне.От тільки тягне на мільярди баксів. Сімейка паразитів!Тьфу!
taras2010
29.05.2011 22:45
Ну далися вам ці яйця перепелині! УП писала про інший бізнесок чоловіка Тимошенки- намивання пісочку в зонах відпочинку багатьох багастрождальних селах і селищах нашої країни. такі фотки красиві були- місцеві мешканці плачуть!! Наваяв там цей чоловічок такого- якраз для зйомок фільму про кінець світу! так що яйця тут не при чому. Навіть перепелині.Масштаб не той.
don carleone
29.05.2011 20:37
цей матеріал більше за все проплачений ПР, аби відволікти увагу людей від заарештування тимошенко. не прийшов би він, порахували б наприклад сумму годинників і мобілок депутатів, які там були
don carleone
29.05.2011 20:33
та він же бізнесмен, то чого таблоїд рахує вартість його годинника??? це його особиста справа - на що витрачати кошти! і врешті-решт, якщо говорити про принципи журналістики, то дороговизна якогось із аксесуарів - ні про що не говорить, може, він в іншому економить???
Севасмэн
29.05.2011 18:46
Скільки бруду не будуть лити недруги та противники на Тимошенко та її чоловіка їм все одно не замарати гідного поспупка Олександра, який приїхав підтримати свою дружину в час, коли вона потребувала цієї підтримки. Все інше другорядний антураж.
Севасмэн
29.05.2011 18:40
пан "полковник", а якщо я не помиляюсь то це дійсно один з тих хто був паркетником в Генштабі знається на політичі досить не погано - тому що дійсно збирав компромат та хотів впливу на лідерів, а не розбудовував українську армію. Не йому судити про маральність політиків та їх спутників.
Unique
29.05.2011 18:19
Оглядаючи наш політичний обрій, розумні обличчя деінде ще можна побачити...

Теоретичний синтез структурного функціоналізму та інтерпретативної парадигми такі дає результати :
Слабоумні ідіотики не можуть делегувати у владу НЕ ідіотиків.
Але обурюватися ідіотиками у владі - можуть ...
В чому й Ваша – і таких як Ви, перепрошую відвертість, - екзотика !!!
Унікальна й неповторима…
полковник Недзельський
29.05.2011 16:44
мені було відмовлено."Батьківщина" викликала мене для дачі пояснень:чому я збирав компромат інтимного характеру на Юльку.З цього приводу подав позов до суду на дружка Юльки колишнього начальника ГУРозвідки МОУ Галаку,який довів цю інформацію.що мала гриф "таємно" до політчиної партії.яких в Україні понад150.Принциповий суддя Святошинського райсуду Мягкоход. двічі виганяв Галаку з залу суду за некоректну поведінку.А Сашку Тимошенку очевидно треба спиляти роги які він носить разом з годинником.
полковник Недзельський
29.05.2011 16:24
Что вы натоврили!Снайпера Лазаренко будут нас отстреливать!З цього приводу я мав розмову з грицьком Омельченком.прямо,по-офіцерськи запистав його:чи не вважає він помилкою свій політичний вибір на користь БЮТі Юльки,яка сумнівним чином9передком) заробляла у Лазаренка преференції для своїх ЄЕСУ?Політична повія омельченко почав викручуватися,казати,що ще все треба доводити,тощо..Через сім(!) років Юлька мені помстилася.Коли я звернувся до помаранчевих лідерів з клопотанням повернути мене на службу
полковник Недзельський
29.05.2011 16:19
Гламурний негідник,що жирує на вкрадені у народу його дружиною мільярди.Пригадую.як в 1998р. мені вдалося доставити з-за кордону документи про злочинні оборудки Лазаренко і Тимошенко Юльки.Ці документи привезли мені чеченці,яких Юлька киданула на сім млн.дол.США.Чеченці казали мені,що в них є документ про спільне проживання в готелі у Німеччині Юльки і Пашки Лазаренка.Це могло б свідчити про інтимність їх сосунків.Про що я доповів рапортом керівництву.Смєшко і Галака обкакалися і заявили мені:
skifandrius
29.05.2011 15:21
А в это время где-то умер маленький хохол, у которого нет 5-10 000 долларов на операцию... И нехрен тут трындеть про заботу об укре и демократию , юлька и банда...
VLD2255
28.05.2011 21:29
А кто то думал иначе? Все наша "элита" это извращенные хозяева жизни, так чему удивляться. Только объединившись народ Украины поубивает этих кровосисей.
Chitachnew
28.05.2011 21:17
Годинник такий тому що чесно працює. Може він хрущівку Юлії Володимирівни продав та купив собі годинника.
Moonlight Sentinel
28.05.2011 16:28
"Таблоїд" - помийна яма, куди регіонали скидають весь бруд на Тимошенко. Вони всіма способами хочуть заплямувати репутацію Юлії Володимирівни. А хіба чоловікові Тимошенко потрібно одягатися у куфайку?
+++++++++
Хм...то же самое я читал от имени ПР) УП старается быть объективной...Ну насколько это возможно для прессы)
Кстати, " у куфайку" таки да - тимошенко это не помешало переодеться, когда под следствием была.Они все одинаковы - эти пр, бюты и так далее. Сводят счеты-и сейчас, и потом
Moonlight Sentinel
28.05.2011 16:23
с каких пор миллионы стали зарабатывать "своим собственным трудом") Пора вспомнить старую притчу - никто на зарплату дачу не строил.
Moonlight Sentinel
28.05.2011 16:22
Севасмэн
.... Щире намагання Олександра бути поряд з дружиною, яку практично заарештували, заставило не думати про все інше.
************************************
про что "иное"?)
****************************
Люди мають право мати свої гарні речі і робити з цього шоу не варто. Олександр з бюджету не тягне гроші, як доморощені нинішні президент т премєр.
*********************************
Севасмэн или тупой или притворяется. Наверное, второе хуже)
IRIS888
28.05.2011 15:44
До 500 надо дотянуть. 50 % населения уже ни закого. Потому что все достали ...тянут с народа на себя одеяло. Но так ръяно строчить могут только в штбе Ювт. Прямо всполошились... На то они и лезли в публичность чтобы им "косточки мыли".Сегодня его , потом другого обсуждают. Чего так пеной исходить... защищать...((((((((((((((((( НЕМЫСЛИМО ПРОСТО!!!!Фаны. Этотнездоровье белого братства на лицою Кстати, а что с педфильским скандалом. Замяли? И того декана-моряка тоже? А зря. Химическую кастрация
Yaroha
28.05.2011 11:14
Орууууу! штаб бюта,я так понял, целый день сидит на таблойде и ТРОЛЛИТ
Да, товаріщі..
28.05.2011 09:10
неужели в этой стране есть люди.которые думают,что иуж юли или она сама могут носить китайские часы?!))
тогда в этой стране нет перспектив.
Севасмэн
27.05.2011 20:37
Все що там пишуть про вартість такого годинниука та інше, то можу сказати в Арабських еміратах такий годинник можна придбати на багато дешевше. Люди мають право мати свої гарні речі і робити з цього шоу не варто. Олександр з бюджету не тягне гроші, як доморощені нинішні президент т премєр.
Севасмэн
27.05.2011 20:32
Не варто включати пиар там де його не повинно бути. Щире намагання Олександра бути поряд з дружиною, яку практично заарештували, заставило не думати про все інше.
Natulik
27.05.2011 20:19
и шо, до 500 не дотянем?:)
kotugoroshko
27.05.2011 18:27
"Таблоїд" хоче перевести всі повідомлення про Тимошенко і її родину у площину фарсу, але це не вдасться. Бо нормальні люди добре розуміють, як нелегко жлвлдиться сьогодні Тимошенко, яка постійно перебуває під пресом тиску, політичних переслідувань. Це вже Партія регіонів так розпочала виборчу кампанію до парламенту, відчуваючи ганебне падіння свого рейтингу, яке восени 2012 року виявиться зовсім мізерним.
kotugoroshko
27.05.2011 17:57
Олександр Тимошенко - мужня людина. Він теж пройшов через кримінальні переслідування, як і члени його родини. Репресивна машина Януковича нічим не відрізняється від кучмівської: ті самі методи - бруд і тиск.
kotugoroshko
27.05.2011 17:24
"Таблоїд" - помийна яма, куди регіонали скидають весь бруд на Тимошенко. Вони всіма способами хочуть заплямувати репутацію Юлії Володимирівни. А хіба чоловікові Тимошенко потрібно одягатися у куфайку?
ua-true
27.05.2011 14:41
цікаво на кого орієнтована така стаття і ким вона замовлена, не вже в Україні ще залишились люди які готові це читати?
ledy_gaga
27.05.2011 14:35
2Yulia2011
та хіба Таблоїд - це журналістика? Бульварщина і жовтизна. Того й пишуть про одьожки та аксесуарчики, бо про серйозне не вміють.
tourist_9
27.05.2011 12:33
Нинішній владі потрібно звітуватись про свої доходи, а не бізнесменам!!!
Вартісь футболок, годинників - справа кожної людини...

...а Тимошенко хочуть засудити саме для того, аби продовжувати безконтрольно грабувати Україну!
vred23
27.05.2011 12:22
як на мене, так заради справедливості потрібно і інших жінок та чоловіків розглянути. А то чомусь ніхто не згадує дружин Януковича, Тігіпка, Азарова, які одягаються теж не в лахмоття, а в фірмовий одяг від світових дизайнерів.
vred23
27.05.2011 11:21
Я уважаю мужчин, которые поддерживаю своих женщин в тяжелые минуты. А то в чем он одет и какие часы, то это не имеет никакого значения. Он зарабатыевает деньги своим бизнесом.
Yulia2011
27.05.2011 11:17
мене лякають наші журналісти. А ще їх вважають 4-тою владою. Як можна так низко опускатись. Чолдовік Тимошенко вчинив як справжній чоловік, прийшов підтримати дружини в тяжку хвилину, а вони накинулись на нього як на здобич.
ua-true
27.05.2011 11:14
Як так можна, собода слова у державі утискається, лідера опозиції не випускають із прокуратури, а "незалежне ЗМІ" як займається оцінкою майна і окозамилюванням.
ua-true
27.05.2011 11:08
Треба рахувати і показувати гроші які розтринькують чиновники, що живуть за рахунок народу а не люди що займаються бізнесом і не дотичні до бюджету.
YAaaa1
27.05.2011 10:37
ЛЮДИ! Что с вами делается. Куда вы засунули истинные человеческие ценности. Вы еще загляните ему в штаны, вдруг трусы у него высокого бренда. Как не стыдно, у человека такие неприятности, а вы о чем .... ну есть у него какие-то вещи, ну и что. Разве это тема для обсуждения в подобной ситуации?
Sidir
27.05.2011 08:55
Вот ще значить популярність Ю.В.Т., по кількості коментарів ії чоловік мабуть побив всі рекорди. Дуже позитивний чоловік.
Selvage
27.05.2011 07:39
а в чём(какой одежде) нужно приходить в прокурвотуру ???
вьетнамские часы за 45 гривен,майке кооператива "заря"
и китайских джинсах варксдар
VICI
27.05.2011 05:47
Sorry
Да, муженёк и загорел как-то неприлично.
VICI
27.05.2011 05:44
Да муженёк и загорел как-то не прилично, как для работящего.
ledy_gaga
27.05.2011 01:49
Александр079
Саньок, перш ніж письмово і публічно критикувати інших за одяг - навчися грамотно писати. Бо тобі з такими інтелектуальними даними і непомірними амбіціями точно такий годинник років через 150 може засвітить...
Александр079
27.05.2011 00:13
Это видимо традиционное симейное жлобство - скупать самые дорогие вещи в мире и кричать на весь мир о своих очень скромных потребностях, о любви к бедным пенсионерам, о заботе о простых людях.

Видимо на весь свой годовой доход Юля и купила в подарок мужу футболку, а за часы и телефон прийдётся ей расчитываться ещё где-то лет 150.
Ну и можно себе представить , ту подводную часть айсберга состояния четы , кторую так тщательно скрывают от всех!
Toxicity
26.05.2011 23:37
Да, товаріщі..26.05.2011 17:43
а вам, мабуть, достименно відомо, звідки годинник?! ні. то якого біса ви перемиваєте людині кістки, до того ж не представникам влади, які зобовязані звітувати перед народом, а бізнесмену. вам би сподобалось, якби так прискіпливо ставилися до вашого одягу та аксесуарів?
Toxicity
26.05.2011 23:34
Yulia201126.05.2011 16:36
я так розумію, що тут мова йде не про перше, друге чи третє, а одразу про все: пара дійсно чудово виглядає разом і має смак, вони набагато цікавіші за недалекий, дурнуватих регіоналів, і, звичайно, регіонали намагалися відволікти увагу від свого невдалого намагання посадити Тимошенко
ledy_gaga
26.05.2011 23:31
бридко, коли людей ні за що в буцегарню кидають, а суспільство лише вартістю їхніх футболок переймається. Якось неспівмірно - ота драма і оці їх переживання.
don carleone
26.05.2011 23:04
до речі, про назву. ось, що пише вікіпедія про кітч:
Китч (нем. Kitsch), кич — термин, обозначающий одно из явлений массовой культуры, синоним псевдоискусства, в котором основное внимание уделяется экстравагантности внешнего облика, крикливости его элементов.
Реально, не бачу ані крикливості, ані псевдомистецтва. чоловік у футболці з годинником і мобілкою: усе в одному ціновому діапазоні - речі дорогі, то де ж тут кітч???
don carleone
26.05.2011 22:54
на родину Тимошенків подивитися приємно
--------------------------------------------------------------------------------------
та дійсно, вони публічні люди, вони мають виглядати красиво, адже та сама тимошенко - еталон моди для багатьох жінок з українських офісів. до того ж вони не чиновники - тому дороговизна їх одягу оправдана - це куплено за іхні гроші, а не за наші
Toxicity
26.05.2011 22:26
legin26.05.2011 14:07
на родину Тимошенків подивитися приємно, а ось і Президент, і перша леді підкачали. а згадайте, колись була стаття стосовно Людмили Янукович, який тоді кіпіш регіонали підняли!!!!!
Toxicity
26.05.2011 22:19
Aleksandr_Corleone26.05.2011 13:34
так я так розумію, що Тимошенко хочуть засудити саме для того, аби продовжувати безконтрольно грабувати країну, адже ЮВ мовчати не буде, а регіоналам це невигідно
Toxicity
26.05.2011 22:07
IRIS888
навіть не сподівайтесь - у Тимошенко найкращі поліьтичні роки ще попереду ,вона обовязково стане Президентом. впевнена, це будуть і найкращі роки для України
Toxicity
26.05.2011 21:53
Aleksandr_Corleone26.05.2011 13:11
та яка різниця, за скільки можна купити цей годинник - людина сама заробляє гроші, чесною працею, до речі. і може купувати що хоче і за скільки хоче
ledy_gaga
26.05.2011 20:19
це чоловік, мужчина, який заробляє. А не з кишень платників податків тиряє.
IRIS888
26.05.2011 19:45
При таком рейтинге отзывов , то он вполне бы мог заменить жену . И УСПЕХ у него был бы больше. А то сейчас оранжевые так разочароали , что и хотели бы люди оппозицию , но нет ее....((((( Юлька уже не потянет.
Toxicity
26.05.2011 19:42
petro_khmel
мене також дивує слово "кітч" в назві статті. з чого автори взяли, що він кічиться? ви справді думаєте, що перед приходом до генпрокуратури він дуже довго роздумував, яку надіти футболку, який годинник... я так розумію, що він нашвидкоруч вдягнувся і примчав підтримати дружину. і взагалі-то не збирався стати інформаційним приводом для такої дивної новини та величезної кількості коментарів
Toxicity
26.05.2011 19:31
Sunset26.05.2011 10:53
дуже низько - важко боротися з Тимошенко, обирають методи боротьби через близьких, але такова сутність регіоналів. в чесній боротьбі їм Тимошенко не перемогти
Toxicity
26.05.2011 19:24
Да, товаріщі..26.05.2011 06:58
а чому підприємець не може собі дозволити дорогий годинник? він же не тільки чоловік Тимошенко, а й людина, яка заробляє, бізнесмен - ось і купує те, що вважає за потрібне і на що вистачає коштів
ledy_gaga
26.05.2011 19:15
та просто соромно за тих, хто лізе в чужу кишеню і рахує чужі гроші. Нічим не ліпші за олігархів, які залізли в народну кишеню і поцупили звідти все, що можна. І чомусь поцуплене ними ніхто не рахує, знайшли підприємця, аби його гроші рахувати.
ontario
26.05.2011 18:31
Дивує чому не поцікавилися які у нього труси. Фірма, вартість і т. ін , а так інформація не повна. Є над чим працювати.
IRIS888
26.05.2011 18:27
Действительно здесь сказаали

дуже приємно дивитися на чоловіка, що має людський вираз обличчя і пристойно одягнутий, а головне має людські почуття і не боїться їх показати серед народу, а не на камеру з суфлером

Он очень интеллигентный человек , добрый. А как же он женился на девушке с окраины , случайно позвонивший, и 0шибся. Он классный!!!!На лице написано. И одет правильно.
ledy_gaga
26.05.2011 18:23
2coroka
точно! я те саме кажу - він і не думав, що він вдягає, аби сподобатися журналістам, він хапнув що під руку попало, бо дружина в біді. Сіра футболка, телефон для звязку... ось і все. А стільки шуму підняли...
ganka_duh
26.05.2011 18:14
На вертольоти і вілли Януковича, придбані за наші ж податки, не прийнято звертати увагу. а на годинник і футболку пана тимошенко, який купив це за власні гроші, одразу хвиля ажаіотажу.
coroka
26.05.2011 18:03
люди,ви такі примітивні! коли людина живе в достатку,то вона не звертає уваги ні на годинник,ні на мобільний,ні на інші речі побуту,для неї це норма,Тимошенку ,мабуть,на думку неспало,що будуть звуртати увагу на його аксесуари.До красивого життя швидко звикаєш,!у мене є плаття за 600дол.,і я не думаю,що оточуючі звертають на мене увагу: оооо,як дорого вбрана!!!А ви, заздрісні,істину не бачите
IRIS888
26.05.2011 17:57
2 chornytsya26.05.2011 16:45

100 пудов. А остальные уже ваши поривняння и комменты -фуфло.Люсю не трогайте. Она классная.
Да, товаріщі..
26.05.2011 17:43
ledy_gaga
вам бы на зуб попробовать,а то так на глаз))
а вы с ним это обсуждали зароблэни чы подаровани чы щэ щось?)
ledy_gaga
26.05.2011 17:41
ці речі хоч і дорогі (а чому б і ні - зароблені ж, а не вкрадені!), та викладають скромно і доречно. В чому проблема - так і не ясно з матеріалу.
chornytsya
26.05.2011 17:11
можна було б порівняти, як виглядають інші відомі особи. Наприклад, 1-а леді Люся (ха-ха)
ledy_gaga
26.05.2011 17:03
мова йде про свободу людини, про її права, а ці писаки до прінта на футболці вчепилися.
chornytsya
26.05.2011 16:45
дуже приємно дивитися на чоловіка, що має людський вираз обличчя і пристойно одягнутий, а головне має людські почуття і не боїться їх показати серед народу, а не на камеру з суфлером
Scott N.
26.05.2011 16:38
дуже дивно виходить! журналісти чоловіка Тимошенко "засняли", а свої обличчя, футболки та годинники не показали!!!!! МИ ж достоменно не знаємо чи можна довіряти тому чи іншому журналісту!!! Бо відомо, що багато з них відпрацьовує гроші які саме платить той, хто виступає проти Тимошенко!!!! А якщо, ці журналісти вже придбали і собі годинничка за 40-50 тис....
Yulia2011
26.05.2011 16:36
Я не розумію, чому постійно обговорюють одяг Тимошенко і її родини?
Знаходжу декілька пояснень:
1. Бо вони гарно вдягаються і в них є смак.
2. Бо найпопулярні вони, а не представники влади.
3. Статті замовні Партією регіонів та владою.
vred23
26.05.2011 16:32
я понимаю прессу, им заплатили - они написали. А регионы награбили народ хорошо, даже есть чем расплатиться за заказные статьи.
Да, товаріщі..
26.05.2011 16:25
а что вы в этом видите странного? где он должен был стоять?
в чем подвиг?
Scott N.
26.05.2011 16:22
... тільки чомусь журналісти ще не помітили, що чоловік Тимошенко стояв з разом з народом!!! ви коли-небудь бачили, щоб так від партії регіонів, хто пов'язаний кров'ю з впливовими політиками аналогічно з народом стояв і підтримував дорогу людину???
kotugoroshko
26.05.2011 16:11
Така пристрасна увага журналістів УП до одягу чоловіка Юлії Тимошенко свідчить не про бажання проінформувати людей про обставини затримання лідера опозиційної партії, а про бажання попліткувати.
Scott N.
26.05.2011 15:57
я підтримую, що журналісти УП чогось не помітили сумне обличчя чоловіка Тимошенко, що він переживав і був відкритий публічно, кожен хто хотів ,міг підійти до нього та висловити своє розуміння та підтримку!!!!
kotugoroshko
26.05.2011 15:55
Прикро, що журналісти "УП" звертають увагу не на вболівання чоловіка за свою дружину, не на те, що донецький бульдозер хоче зрівняти із землею залишики демократії, наше право жити вільно, а не окремі аксесуари.
Scott N.
26.05.2011 15:50
краще хай сфотографують апартаменти януковича та його синів ,які взагалі своїми зусиллями нічого в цьому житті не досягли.... а яке пишне життя "живуть"!!!!!
kotugoroshko
26.05.2011 15:47
Питати насамперед треба з тих, хто розтринькує державу: хто віддав Крим російському ЧФ, хто готується продати газову трубу, хто своєю бездіяльністю сприяв рішенню Стокгольмського суду і з кишені кожного з нас потекли грошики Фірташу у кишеню, звідки гроші у Пінчука, який на своє день народження витратив 5 млн євро і вся Європа була вражена. Оце так кітч!
i\'m
26.05.2011 15:45
быть женой такого мужа - дорогого стоит. невольно представляешь жен и мужей "регионалов". и надо сказать, что сравнение не в их пользу.
Scott N.
26.05.2011 15:39
є такий гурт Тартак, і його вокаліст завжди під час концертів пропонує відвідувачам концертів обмінюватися годинниками, за турне Україною, він маючи звичайний дешевий годинник, отримав дорогий десь на 30 тис....
Ось і тут, автори цю публікацію висвітлюють неправильно!!
Феоктиста
26.05.2011 15:34
Тому, хто написав цей матеріал, явно стояло конкретне завдання: знайти щось, щоб придертися до Тимошенко.
i\'m
26.05.2011 15:34
вместо того, чтобы обсер-ть лучше бы взяли для сравнения кого-угодно из регионов - януковича (или кого-то из его отпрысков), левочкина или герман, подсчитали и оценили. тогда было бы понятно - не в коня корм. чтобы они на себя не наципили - как на корове седло. а тут - умеет носит и "воно йому личіть"
Феоктиста
26.05.2011 15:32
Чоловік солідний, добре зародляє, то чого ж йому не носити такий годинник? А автора статі, таке враження, що просто жаба давить.
Феоктиста
26.05.2011 15:29
Таке враження, що більше обговорювати немає що, як годинник та футболку Тимошенка. А як щодо чоботів з крокодилової шкіри Януковича? До того ж тимеошенко не держаний муж. на відміну від останнього.
Scott N.
26.05.2011 15:29
людина працювала все життя не покладаючи рук, заслужила мати такий годинник, а тут розвіяли незрозуміло що.... таке подібне відбувається в бразильських серіалах, Хуаніта Чуйду почула щось за дверима, і почала бігати по пляжу всім це розповідати!!! майте розум!!!!
Yulia2011
26.05.2011 15:25
Не потрібно рахувати чужі гроші, враховуючи те, що чоловік Тимошенко - людина бізнесмен і ніяк не залежить від нас. Може пора придивитись до одягу і аксусуарів влади, бо ті дармоїди живуть за наш рахунок?
vred23
26.05.2011 15:18
Судя по тому, как Украинская правда выделила этот таблоид, что он самый заметный из всех, что весят на сайте, хотя уже и появились новые статьи!
то становится понятно, что статья заказная, как и уголовное дело против Тимошенко. Они хотят Юля подкосить по всем направлениям, но сомневаюсь, что это у них получиться!!
Scott N.
26.05.2011 15:12
в мого друга є футболка від Джорджіо Армані, і що тепер, його я повинен теж тепер "кітчити" як в цій публікації роблять???? І я достоменно знаю про середньостатистичні прибутки мого друга, і що інколи він потребує коштів для нормального життя!!!!
Yulia2011
26.05.2011 15:11
Чоловік Тимошенко має відмінний смак, а його кошти допомагають йому реалізовувати свої бажання(віж же бізнесмен). Я впевнена, що більшисть політиків одягаються ще дорожче, але чомусь не пишуть про них. Чого ми ніколи не читаємо про правлячу партію, бо немає свободи слова або по голові дадать за такі статті?
legin
26.05.2011 15:09
невже папарацці самим не бридко приєднуватись до когорти ПРдунів, які цькують Тимошенко?! Їй і так нелегко, а замість правдивого висвітлення ситуації журналюги шукають в Інтернеті вартість годинника її чоловіка!
kotugoroshko
26.05.2011 15:02
Те, що в Олександра Тимошенко є годинник і нормальний одяг, цілком нормально, а от те, що в Януковича немає компютера чи ноутбука і, напевне, він не знає, як ним користуватися, - оце вражаюча новина.
Sidir
26.05.2011 14:57
Очень импозантный мужчина. У него со вкусом все в порядке в отличии от многих представителей так называемого "политического бомонда", то ,что он интересен многим , свидетельствует количество комментариев под этой статьей.
kotugoroshko
26.05.2011 14:53
У справді демократичній країні ні в кого не повинно бути діла до вартості годинників чи майки Олександра Тимошенка, якщо він сплатив податки. Це його особиста справа, на що витрачати зароблені кошти.
я ваш
26.05.2011 14:44
Фімочка, драстуйте! Знову Захар Петрович, он же па...па...павіан, ой, блін, павлін, вам хамить! Ну шо це таке? Мені за вас обідно. Може отдих у нього не удався? *Нижче і правее* - це може не острови, а апендицит?
legin
26.05.2011 14:42
fond7

цілком згоден! Бізнесмен, який заробив собі на годинник- це ж не дивина! А от урядовець, який користується телефоном, вартістю в річну ОФІЦІЙНУ зарплату - оце вже не лише цікаво, але й привід прокуратурі взятися за такого чиновника! От на кого має бути направлена увага чесних журналістів!
fond7
26.05.2011 14:35
Та хіба це ще дорогий годинник, та подивіться на годинник Януковича, Азарова, Литвина, а він може мати цей годинник адже, він займається бізнесом, та й взагалі він же чоловік премєрки України. Нехай той лоботраясь що написав, хай подивиться, на кого він схожий, нормальний чоловік, повинен впершу чергу мати престижний годинник в мірі своїх фінансових можливостей.
zaUA
26.05.2011 14:16
legin

Слабо, звичайно! Бо вони за неї візьмуться сьогодні, а влада за них - вже завтра! Проти ЯіКа не те, що плювати, дихати неможна...
legin
26.05.2011 14:07
досить вже перемивати кіски Тимошенкам! Чому журналісти обходять увагою сім’ї президента, прем’єра та членів уряду?! Слабо за владу взятися серйозно?!
zaUA
26.05.2011 14:03
Як на мене - дуже приємні люди... Мила родина: друг за дружку... Юля - харизматичний політик, яскравий опозиційний лідер... Олександр - успішний бізнесмен... Тільки заздрість і недалекість можуть визивати негатив до них...
epatage
26.05.2011 14:00
А ребята из правящего режима в чем ходят? все в ватниках да в галошах?!! Бедолаги, они себе не могут позволить ни таких часиков, ни такой маечки!!!
А мы же ещё не посмотрели и нам не показали в каком он нижнем белье!!! Непорядок!!!
Когда же закончится этот бред??
legin
26.05.2011 13:42
Щодо влади, то гучні заголовки тут змінюються часто і швидко. А от щодо Тимошенко навіть не захотіли змінити образливий заголовок, не дивлячись на хвилю обурених коментарів!
Nadijjka
26.05.2011 13:40
Знову душить українська жаба! Дихати не дає заздрість, що у когось нема такого годинника та футболки! А може у пана Тимошенка ще щось є, чого нема у вас? Наприклад, розум і здатність заробляти гроші та красиво їх витрачати. Та й дружина у нього така, біля якої він не має права бути інакшим.
Aleksandr_Corleone
26.05.2011 13:34
Тимошенко не бедная. Какие могут быть сомнения. Просто разница большая в том кто как зарабатывает деньги. Вот парламент недавно подарил 23 млрд грн Фирташу, отменил публикацию по тендерам на закупки для президента высших должностных лиц, по евро 2012 вообще деньги идут безконтроля какого-либо. Непонятная компания Ливелла без налогов нефтепродукты ввозит. И никто с ней разобраться не может. Примеров масса таких. При Тимошенко такого масштаба воровства не было. А судят только ее и ее соратников.
zaUA
26.05.2011 13:34
Хоча я сподіваюсь, що то таке не підробки... Бо цим людям буде не по статусу... Впевнена, що багацько наших бізнесменів (навіть невеликих, тих, хто утримує магазинчики в торгівельних центрах) можуть собі це дозволити... Інша річ, що до маківки обріонений Яник вдягає свою другу половину як... Не хочется ображати жінку...
Nadijjka
26.05.2011 13:24
Поруч з леді Ю має бути такий гарний та доглянутий чоловік, а такі дорогогі речі мають не одна тисяча українців.
Aleksandr_Corleone
26.05.2011 13:22
Копии любых футболок продаются у нас на базаре )
Но все равно, эта статья заслуживает внимания.
Nadijjka
26.05.2011 13:19
А ви хотіли, аби він був одягнутий як обірванець? Ну і ну!!!
zaUA
26.05.2011 13:15
Aleksandr_Corleone

5+ Але боюсь, що ця інформація не задовольнить рИгіоналівських шавок... Будуть гавкати й далі... Їм аби привід на тему "Тимошенко"
Aleksandr_Corleone
26.05.2011 13:11
Такие часы можно купить за менее чем 5 тыс грн http://watch-elite.com.ua/products/Копия_Breguet_La_Tradition_Breguet_Fusee_Tourbillon_
de-fish
26.05.2011 13:05
Александр Тимошенко занимался бизнесом и имеет право такие вещи покупать.А журналисту совет поинтересоватся покупками тех кто всю жизнь проработал на гос.службе и носит цацки покруче,и таких пруд пруди.
Alexandra05
26.05.2011 13:04
Дійсно, людина бізнесом займається. Виникали би швидше питання до політиків, які невідомо звідки беруть кошти і на брендовий одяг, і на дорогі іномарки!
epos1
26.05.2011 13:04
Чоловік Тимошенко не чиновник, а підприємець, думаю, що навіть не в мегаполісі , а в багатьох українських містах є бізнесмени, які носять такі годинники.
У нас в місті минулого року була презентація швейцарських годинників, там ціни починались з 10 тисяч і нікого з присутрніх така ціна не жахала і не зупиняла. Всі цікавились, прицінювались.Будьте людьми, у вас же я рідні, близькі, з якими може трапитись аварія, хвороба, навіть затримання. Будуть обговорювати, в чому ви приїхали.
zaUA
26.05.2011 13:01
Доречі, кічу у вигляді Олександра зовсім немає... Якщо не зациклюватись на брендах - класичний кежуал... А щодо торгівельних марок... Хто на що вчився...
zaUA
26.05.2011 12:56
І хоч би слово про те, як підтримували Тимошенко! Доречі, не тільки чоловік й колеги, а багато пересічних громадян... Не думаю, що ще за когось з політиків люди так переживали б...
zozule4ka
26.05.2011 12:55
Олександр бізнесмен. І може це собі позволити. Годинник у мужчини має бути дорогим.А Янукович в дорогезних шльопанцях зі шкіри страуса виглядає, як на політика, вичурно.
de-fish
26.05.2011 12:53
Продажный журналюга написал статью.Человек занимался бизнесом и занимается по сей день.Вот и имеет возможность покупать такие вещи.А если не так бизнесом занимался,так покажите у нас в стране хоть одного правильного бизнесмена
zaUA
26.05.2011 12:52
kuroneko

То ви, певно, вважаєте себе українцем... а я гляжу - хохол-хохлом... Є олігархи, а є люди з достатком... останнім зовсім необов"язково одягатись на Троєщенському ринку...
kuroneko
26.05.2011 12:33
ПРодажні хахли, раби олігархів, кинулися захищати чергового олігарха від журналістів. Що, наївні хахли, думаєте вам за це олігарх подарує щось? Дасть у дупу поцілувати?
Тьху! Одне приємне - чим далі від розпаду совка, тим більше українців та менше вас - хахлів.
legin
26.05.2011 12:19
щодо сім’ї Тимошенко, то завжди одне і те саме - у чому вони одягнуті! І якраз тоді, коли у розпалі відкриття нової справи, чи отак як зараз - спроба арешту. Тобто відвертається увага від дій влади!
Black&White
26.05.2011 12:09
Sunset,
согласна.. муж пришел поддержать жену в трудную минуту, а ПРодажные журналисты кинулись обсуждать, в чем он пришел одетый
Black&White
26.05.2011 12:08
Sunset,
согласна.. муж пришел поддержать жену в трудную минуту, а ПРодажные журналисты кинулись обсуждать, в чем он пришел одетый
legin
26.05.2011 12:03
чому так акцентується увага на аксесуарах опозиціонерів та членів їх сімей?! набагато цікавіше суспільству дізнатися якими аксесуарами користуються ті, хто живе на бюджетні кошти!
petro_khmel
26.05.2011 11:55
Кітч показав, що чоловік Тимошенко був раптово висмикнутий і не мав наміру рекламувати бренди чи їх приховувати, думки були людськіші. Полеміка тут лише для продажних і зомбованих
Flyingdutch10
26.05.2011 11:11
Новость о том, что вАна получила только неделю на ознакомление с 14-ю томами уголовного дела собрала аж 104 комментария, а "спасение рядового Тимошенко" уже 385. Ну-ну, юбанутые, продолжайте "спасать")
Все они в ПРиБЮТ одинаковые...
veter_2011
26.05.2011 11:10
Зависть плохое дело. Посмотрите на свои часы, на сумочки, на туфли, на дома, на дачи, на самолеты, яхты, вертолеты, нам трудящимся людям, противно на вас смотреть. А мужа Тимошенко вы узрели. Узрейте и себя, господа. И чем кумушек считать трудиться - не лучше - ль на себя оборотиться. Это Крылов. И это о вас.
Sunset
26.05.2011 10:56
ті, хто замовили цю статтю, забули, що не за одягом треба людину судити, а за її вчинками.
Sunset
26.05.2011 10:53
не вдається їм Тимошенко дістати--на чоловіка перекинулись!краще б собою зайнялись!
rozumnychka
26.05.2011 10:47
Чому ж журналістам так цікаво стало те, як і у що одягнений пан О. Тимошенко. Заробив чоловік гроші, - от і витрачає на власний розсуд, будь то чи одяг, чи годинник! Більш цікавою була б стаття про те, звідки беруть гроші чадо нинішніх можновладців на дорожезні машини, телефони, та й зрештою той же одяг відомих брендів.... Невже в такому віці встигли нелегкою працею заробити?
Oratai
26.05.2011 10:09
Напевно пан Тимошенко мав одягнутись в секонд-хенді і зявитись під стіни Генпрокуратури. А ми, якби вибрали Президентом Юлію Тимошенко, тоже сьогодні мали б можливість так жити. А тепер одягайтесь в секон-хенді і позакриваймо роти, щоб когось судити.
СтепанС
26.05.2011 09:27
http://wowlab.com.ua/wp-content/uploads/2009/11/francesco-giusti.jpg
Uruz
26.05.2011 09:24
А, что он должен был придти одетый, как бомж? Странные вы люди. Только и научились мерить всех по одежке, а у людей еще ум бывает, представляете?
uhblzrjdf
26.05.2011 09:20
не настільки пан Тимошенко безголовий, щоб дозволити сфотографувати годинника, ще й руку виставити нате фотографуйте мене, це все чистої води підстава
Да, товаріщі..
26.05.2011 06:58
Toxicity
25.05.2011 22:26
))не.він не дивний-він дуже дорогий))
Fimasobak
25.05.2011 23:57
Захар Петрович25.05.2011 23:49
А чого це ВАМ за нього вздумалось переживать на ноч глядя?))
ledy_gaga
25.05.2011 23:53
на жаль, наші люди досі не навчилися бути вимогливими, а не заздрісними. Там, де саме час і місце спитати у "слуг народу", як вони розпоряджаються нашими податками, з яких живуть, вони заздрять бізнесменам, які власним розумом і підприємливістю зуміли пристойно заробити.
Захар Петрович
25.05.2011 23:49
Та то я нє за Вас волнуюсь, а за падпалковніка ))))))))))))
Fimasobak
25.05.2011 23:44
жирно жилі в студєнчєствє...
---
))) А Фiма - вєчна атлiчнiца i трудяжка, получала повишенну стiпєндiю i работала... Такшо, по сравнєнiю з другiмi, жила кучєряво.
А про часи... Дак на фiга менi мужскiє часи? От вжеж, який Ви невинасiмий, када над Вамi планєти стьобно розполагаюцця... Хамiтє, вопроси бєстактнi задайотє)) Невалнуйтесь, часи у мене харошиє)))
Toxicity
25.05.2011 23:36
зараз, як на мене, така сама ситуація: не час і не місце дивитися, хто і що вдягнув. як на мене...
Toxicity
25.05.2011 23:35
знаєте, тільки-но аналізувала ситуацію, згадала одну ситуацію, яка мені дуже нагадує нинішню. є в мене одна дуже близька подруга, вона родом з села, такого великого, доволі розвинутого. коли ми вчилися в академії, мене завжди вражада одна ситуація: в цьому селі усі жителі більше за все готувалися до одного дня: робили зачіски, надягали найкраще, робили макіяж, манікюр. знаєте, який був день? понеділок після Великодня, всі йшли на кладовище. мені здавалося, що там не час і не місце, а вони готува
Захар Петрович
25.05.2011 23:13
Та нє, Фіма, абідіть нє хатєл.... так трохі зачепить ))) Бо мене сьодня вже два раза циніком обозвалі, то я рєшил соотвєтствовать цьому званію )))
А Ви, Фіма, жирно жилі в студєнчєствє... сігарєти по двапійсят... хм... А годинника, як у Сашка Тимошенка, ще не придбали?
Toxicity
25.05.2011 22:54
Simon75
як бачите, питання, як? за що? живе нинішня "біднесентка" влада менш цікаве ніж, в чому прийшов чоловік Тимошенко до ГПУ
Fimasobak
25.05.2011 22:53
Захар Петрович25.05.2011 22:29
Це Ви мнє за павлiна так наотмашь?)так я, по-моєму,ще в 17:32 з Вамi объяснiлась.(( Так знайте: я на Парламєнтi курить учiлась)). Його тада бабушкi продавали по двапiйсят за пачку...Ага...Пачка мягка била i сiгарєти стомiлiмєтровi. I не було нiкакого "лайту" чи "аква блу",був один-єдiнствєнний в мягкой пачкє. I фiльтр у нього не становився корiчнєвим внутрi, када курiш, як в нинєшньом.
А нащот маєво возраста Ви, вiдно, сiльно пращiтались. Обiдить хотєлi?)))
Simon75
25.05.2011 22:45
Ти ба як цікаво...А тепер кортить почути про біднесеньку теперішню"владу"...
Захар Петрович
25.05.2011 22:35
Хєльга, я гєрой от рождєнія! карма в мене така. Понятно?
Так шо попусту нє пікай на мене )))
Почтітєльно со мной разгаварівай.... і кланяйся пєріадіческі ))
Захар Петрович
25.05.2011 22:29
Ааааааааа..... я нє магу! Фіма, хіба в часи Вашого студєнчєства вже "Парламєнт" був? Я думал, шо в тє дальокіє врємєна тока папіроскі "Бєломор" продавалі )))
Toxicity
25.05.2011 22:28
pygmy-ua
Та ви шо!!! нинішній владі МВФ дав набагато більше кредитів, а жити стало тільки гірше, незважаючи на те, що зараз далеко не світова фінансова криза. в вас це питань не викликає?
Toxicity
25.05.2011 22:26
28olga80
ви в багато чому праві - одяг О.Тимошенко не є дивним, для мене дивним є те, як за це вхопилися журналісти. питання: чому?
Toxicity
25.05.2011 22:23
kolombina
звичайно, було б непогано, аби журналісти поцікавилися і статками нинішньої влади, але чомусь цього не роблять. може бояться?
pygmy-ua
25.05.2011 22:22
Toxicity та kolombina, не Юлія Володимирівна зробила все щоб Україна вийшла з економічної кризи, а Міжнародний валютний фонд, який надав уряду Юлії Володимирівни, кредит більший за державний борг України за попередні вісімнадцять років.
pygmy-ua
25.05.2011 22:10
Я був би дуже здивований, якби чоловік Юлії Володимирівни був одягнений у вишиванку і солом'яний бриль, з "Командирським" годинником на руці. За державну зраду, закордонні розвідцентри, платити не скупляться.
kolombina
25.05.2011 22:10
До Toxicity
Погоджуюся. Ще невідомо, як би Україна вийшла з економічної кризи, якби не Тимошенко. Практично вона зробила все, щоб прості люди відчули мінімум з тих проблем, які переживала вся Європа і весь світ. Інколи думається, що, можливо, краще було б, якби Янукович продовжував премєрствувати при Ющенку, щоб противсіхи добряче відчули злодійську натуру донецьких.
kolombina
25.05.2011 22:02
Варто було б журналістам підняти детально тему про те, як нинішній владі вдалося списати олігархам мільйонні борги, як вдалося Ахметову купити найдорожчий будинок у Лондоні, як "бідує" сімя дідуся Азарова і будує сімейний бізнес. За які кошти? А не рахувати гроші Олександра Тимошенка.
Toxicity
25.05.2011 21:56
LadyBird
ріст економіки в усьому світі? нічого, що на премєрство Тимошенко випала найглибша за останні багато років світова фінансова криза? і якби не Тимошенко, то криза для українців була б набагато важчою. тільки через нереальні зусилля ЮВ вдалося пережити кризу з мінімальними втратами
kolombina
25.05.2011 21:55
До LadyBird
Ідей у Тимошенко і задумів, як реформувати економіку, було багато Теперішня влада багато з того, що пропонувала Тимошенко, тепер видає за власні ідеї. Останнє: вже сьогодні Азаров пропонував знизити тарифи на житлово-комунальні послуги. Тимошенко ж завжди відстоювала обгрунтовані послуги: людина має платити за те, що використовує. Те ж саме у сільському господарстві: вона пропонувала створення обслуговуючих кооперативів та реформу самоврядування, розвиток депресивних територій.
Fimasobak
25.05.2011 21:53
Хєльга, на Парламент не ганiтє, хароша вєщ))). Я єму со студєнчєства вєрна ( хоть i iспортився, зараза в послєднє врємя).
Fimasobak
25.05.2011 21:50
Хєльгочкє
А Клєрочка, наврєно, кастiнг VIP-анiматоров проводить))). А то папа завезе дитину на тi Карiби, начне по дєгустациям рома матацця да в гостi до Уго Чавеса iздить, а дiтю - скука...

А по ночам-вєчєрам бодрствую, тогошо дньом стока дєл, ой, Хєльгаааа...
Хельга Панасівна
25.05.2011 21:49
Захар Петровіч!
Очєнь пєрєжіваю за Вашє здоровьє! Вас мінздрав нє прєдупрєждал, шо ето врєдно!
Бросайтє ету соску єслі ето дажє "парламєнт".
Пєтровіч ! А гдє Вам гєроя далі і за які заслуги?
І Ви вєрітє , шо Клєра буде в пєчалі із-за Вас?
Да Ви глубоко ошібаєтєсь!
Бай-бай !!!!!!!
Toxicity
25.05.2011 21:49
LadyBird
можна було б сперечатися, чи стильні аксесуари у Олександра Тимошенко, чи не дуже, але, якби ці фото були зроблені за інших обставин. наприклад, на якійсь презентації. це було б по-дурному, як на мене, але це можна було б зрозуміти. але вирішувати, наскільки зі смаком вдягнувся чоловік, який прийшов під стіни генпрокуратури до своєї дружини, яку можуть посадити за надуманими звинуваченнями - ідіотизм і ницість
Toxicity
25.05.2011 21:44
Frogg
а ви дійсно вважаєте, що події 9-ого травня не є організованою акцією Януковича? чому стільки років такого ніколи не було, а напередодні парламентських виборів, коли у регіоналів дуже мало шансів, в той час, як підтримка "Батьківщини" росте, відбулися такі зіткнення. тут блазні чи не блазні не до чого - проста логіка
LadyBird
25.05.2011 21:44
2 kolombina
Та кожному б такі мізки як у Юлі Тимошенко
---------------------------------------------------------------------
А эти мозги чем и как себя проявили? Коротко и тезисно можете сформулировать? Помню когда был рост цен на бензин требовала снизить. После чего бензин исчез. Да-а-а-а, умище как у Бацьки из Беларуси :)))))
kolombina
25.05.2011 21:39
Та кожному б такі мізки як у Юлі Тимошенко. Шкода, що в Україні виявилося так багато тупих, які "повелися" на казочку від Ющенка, що всі політики однакові, а тому потрібно голосувати "проти всіх". Якби хоч трохи думали громадяни України, коли вибирали президента, то не сиділи б ми всі разом нині в глибокій ямі, яку нахабно риє донецький бульдозер.
Захар Петрович
25.05.2011 21:38
Та фатіт уже папу полоскать тут!
Папа гєрой, шоп ви зналі обє! отак от. І курю ісключітєльно "Парламєнт", Хєльга.
Всьо.
І Клєрка до вас нє прідьот, потому шо двє нєлі буде в пєчалі без мене )))
LadyBird
25.05.2011 21:31
А сама Юля , увы, существо без мозгови и тормозов, которое имело счастливую возможность только ляпать языком и только заниматься популизмом. Обстановка, благо благоприятствовала : во всем мире был рост экономики, так что делать ничего не надо было. Только раскладушку показывать. И раздавать по 1000 гривень вкладчикам.
Хельга Панасівна
25.05.2011 21:26
Фімочкє.
Та зачєм нам моложє?
Вот смотріє на папу , он моложє ! І шо? він як в полі вітер, повіявся десь.
А Ви случайно нєпроінформіровані гдє Клєр?
А то послє того восторга (двобой Ляшка і Мартинюка) куда то пропала.
А чого Ви Фімочка сталі по ночам бодрствувать?
kolombina
25.05.2011 21:26
Це ж треба: чоловік примчав туди, де може бути найближчим до дружини, який загрожує велика біда, а журналюги розглядають його як диковинку, вивчають його годинник і одяг. Це суперечить всіляким нормам журналістської етики.
Toxicity
25.05.2011 21:17
Frogg
не треба порівнювати команду Тимошенко з януковичами - це дві зовсім різні речі. якщо ви вважаєте, що вони однакові ,то точно заслуговуєте на ту владу, яку маєте, на всі ці підвищення цін, пенсійного віку, на неможливість працювати підприємцям і так далі
Севасмэн
25.05.2011 21:15
У людини є бажання та мождивості виглядати пристойно. Якби вкрав, то наша доморощена політохранка вже як гонча по пятах йшла. Так тиримати, Олександре!
LadyBird
25.05.2011 21:13
Как миниму это дело вкуса (такта, чувства меры). Ну кому Бог дал. Кому Бог не дал. Но уже не будет - это точно.
LadyBird
25.05.2011 21:11
Надо быть больным или папуасом шоб на себя такое цеплять и нормально себя чувствовать. Ну так и Юля судя по всему не вполне здорова. Это называется "Счастливы вместе"
dream 555
25.05.2011 21:09
чего лесть в чужой карман и счетать деньги, у человека свой бизнес и есть деклорация, а у регионалов и деклорировать нечего, потому что у них "ничего нет" ни заводов, ни предприятий!!!!
Toxicity
25.05.2011 21:01
Ukrainiann
невже ви справді вірите істеричці Інні? вона несе якусь бредятину, а ви вірите? поважайте себе. де докази? докази того, зо Яник підписав невигідні "харківські угоди", є. просто подивіться в свої квитанції за квартплату і все стане зрозумілим
Oleksa Zaporizkij
25.05.2011 21:00
"В чужом глазу соринку видно, а в своем бревно не заметно". Это именно про данную ситуацию. Во-первых "не судите о конфетке по этикетке",сейчас можно псевдоролекс за 200$ купить и отличить сможет только часовщик в увеличительное стекло. А во -вторых: люди добрые кого можно удивить майкой купленной за баксы если у нас при власти чиновники даже в родной стране не одеваются, и часы у них далеко не за 35 тыс$, и рубашки не за 500$, и ездят далеко не на ладах, некоторые даже не ездят - летают!
Fimasobak
25.05.2011 20:59
Хєльгi
Сонечко, фсьо равно вiн(той, шо на хвотах в статьє) - мальчiк нє с нашево двора)) i, як для нашой возрасной катєгорii, дак i не в трЕндє, нам би на годiков 10 моложе))))

Я Вашому
Дарагой мой, я на ту Розiту даже бєз звука i в нєподвiжном варiантi з трудом взгляди кiдаю... Шоб здєлать про нiйо правiльний вивод, менi уши травмiрувать йiйо ляпанням совєршенно ненада. Яке там тєлєвiднєьє, ii не в кажде шапiто можна пускать...
Toxicity
25.05.2011 20:59
barbarella
наводьте факти, якщо вже починаєте говорити. які заработки в Днепрі? коли це було і що саме було? вам промили мізки, ви просто не хочете думати, от і віриті в усі нісенітниці, що верзуть януковичі
Toxicity
25.05.2011 20:56
Ukrainiann
Тимошенко завжди намагалася зробити життя українців комфортним ,заможним. усі знають, що вона повертала награбоване регіоналами, перекривала їм можливість красти, за що тепер і піддається цим політичним переслідуванням, а ви, замість того, аби підтримати єдину людину, яка щиро поклала життя на те, аби підняти Україну, поливаєте брудом її та чоловіка
Toxicity
25.05.2011 20:51
ganka_duh
просто поливати брудом Олександра Тимошенко набагато легше, ніж викривати огидні факти з біографій Януковича та інших регіоналів, бо від януковичів можуть бути величезні проблеми, погрози, а Тимошенко нічого з цього робити не буде. ці журналісти йдуть шляхом найменшого супротиву
Севасмэн
25.05.2011 20:50
Респект Олександру. Похвала Тимошенко, що у неї так виглядав чоловік. Переконаний, що не по 4 мільйони доларів витрачає на вуличні туалети, як це зробили донецькі - при чому відверто потратили бюджетні гроші. З нашого карману дістали. А те що чоловік ЮТ в нормальному прикиді приїхав за дружиною, яку нахабно та відверто пресують, в тому лише його плюсс. І не потрібно стібатися.
Frogg
25.05.2011 20:48
Toxicity
з інтернету
" Ю. Тимошенко оприлюднила декларацію про свої доходи та доходи своєї сім'ї в 2010 році. Політик у 2010 році отримала 258,265 тис.грн. заробітної плати на посаді державного службовця, а члени її родини - 988,737 тис.грн. За цей період Ю. Тимошенко не отримувала доходів у вигляді дивідендів, а також відсотків і роялті"

Ще питання є?
Frogg
25.05.2011 20:43
Янукович, тюлька, інша гидота - то все лайно з одного болота. Нехай собі гризуть одне одному глотки. Яке людям до того діло.
Frogg
25.05.2011 20:43
Toxicity

Мені нікому мзки промивати. Я маю доволі інформації яку в українській пресі не публікують. Читайте не тільки українською чи російською, а й англійською.
Вона декларацію не публікувала, але ж і не працювала офіційно ніде.
Ідіть агітуйтке своїх 100 соловік що вас ще підтримують.
Коли 9-го травня деяких людей боліло дійсно Українське, то ваша тюлька мовчала, а її блазні називали це ... підтримкою януковича.
ukrainian-patriotka
25.05.2011 20:31
До радіоняні
А хтозна де він проживає.Але тільки не з нею і давно - років так 13-14.
barbarella
25.05.2011 20:30
ganka_duh, иди отсюда нах, не воняй тут, плиз.
радионяня
25.05.2011 20:28
У меня вопрос к знающим (здесь таких много):
а где проживает Ал-др Тимошенко? С Юлей или по месту таинственного бизнеса?
Toxicity
25.05.2011 20:26
Frogg
це вам промили мізки, якщо ви ще хоч трохи довіряєте генпрокуратурі. в цьому році Тимошенко не публікувала декларацію, бо не є держслужбовцем, тому не вказувала не свої доходи, не чоловікові. то як вона могла збрехати? хоча б трохи думали
Хельга Панасівна
25.05.2011 20:24
Та я ужє ридаю только узнала об етом.
Шо Ви на гастролях в бєлокамєнной?
Пєтровіч ! С опозданієм прочітала Вашу просьбу , Вас усиновіть. А шо Ви курілі во врем"я ілі до етого?
Кстаті , куда Клєр пристроїли ?
Будьтє бдітєльни , баби там наглиє .
Toxicity
25.05.2011 20:23
дива
і я про те саме. а його "брат по розуму" Гепа? в декларації вказав копійки. так мало, що навіть довелося матеріальну допомогу виписувати, зате його син носиться Харковом на такому автомобілі, що щоб його купити, Гепі б довелося працювати півжиття, при цьому не витрачаючи не копійки. чому вас це не цікавить, панове папарацци?
Frogg
25.05.2011 20:19
ganka_duh

які профанації. це матеріали Американського суду Сполучені Штати проти Лазаренка, які доступні тут в США публічно і завжди.

Шкода мені вас, зазомбованих.
Frogg
25.05.2011 20:16
ganka_duh

ніхто вашому "досконалому політикові" (читайте злодієві давно не вірить. і міняти одних злодіїв при владі на інших, кому ця влада так хотілася та не дісталася, не зьирається.
ganka_duh
25.05.2011 20:14
Враховуючи те, як влада нині купує усі суди, які тим часом закривають очі на злочини Януковича, я не вірю в подібні профанації. Зек при владі - це запорука беззаконня в країні.
Frogg
25.05.2011 20:13
ganka_duh

почитайте тут
http://caselaw.findlaw.com/us-9th-circuit/1423727.html

щоб не викликало сумнівів. це не стаття журналіста а документ з суду.
Toxicity
25.05.2011 20:13
дива
во-во. давайте, проведіть журналістське розслідування, адже лавочки для метро по 30 тисяч з бюджету викликають величезні питання, але це замяли, важливіше ж в чому бізнесмен-чоловік Тимошенко прийшов до генпрокуратури
ganka_duh
25.05.2011 20:12
2sumskoy zuzil:
Співчуваю вашому безнадійному ідиотизму, який власне характерний для всіх шанувальників розумово-відсталого Януковича.
sumskoy zuzil
25.05.2011 20:09
ganka_duh
Да это ты ганька шось дуже похожа на проплаченного Юлебота. Скажи чтоб тебе в заготовках по меньше пафоса писали.
ganka_duh
25.05.2011 20:02
Ці всі плітки про крадіжки Тимошенко закінчуються там, де починається розмова про беззаперечні факти. А факти говорять про те, що Тимошенко - досконалий політик, і її постать очерняють лише проплачені Януковичем трьопи про неіснуючі злочини.
Захар Петрович
25.05.2011 19:53
Хельга Панасівна 25.05.2011 18:42
Я єщьо здєсь, Панасівно, почті шо рядом с Вамі..... в сосєднєм государствє )))) но скоро улєтаю..... так шо продолжайтє ридать ;)
Frogg
25.05.2011 19:53
Toxicity
у неї якраз грошей вистачає. Тільки видатки з офіційними доходами не співпадають. А неофіційні (щоб покрити ці видатки) надходили (і надходять ) з кишень простих людей. Хватить тут людям голову морочити. Ну може ще 100 чоловік на "день гніву 2" назбираєте на підтримку вашої бахині.
Frogg
25.05.2011 19:48
ganka_duh

Лазаренко і Тимошенко - то два злодія які проходили в одній справі. Почитайте матеріали Американського суду. Вони доступні публічно на інтернеті. Там ваша тюлька названа СПІВУЧАСНИКОМ махінацій.
Toxicity
25.05.2011 19:48
sumskoy zuzil
до чого тут диряві шкарпетки? до чого тут "нищий оппозиционер"? Тимошенко хоч раз казала, що в неї грошей не вистачає? вона взагалі ніколи не через що не жаліється. ас стосовно президента, то ви праві - треба зясувати усе стосовно Межигіря, стосовно того, як його син-стоматорлог дуже швидко став дуже успішним банкіром, стосовно того, яким дивом усі тендери виграють фірми, афільовапні до президента та його оточення. оце дійсно цікаво
Ukrainiann
25.05.2011 19:47
А те, що юлька здійснила державну закупівлю природного газу за ціною вищою ніж за ринкову, вчому їй і пред"явлено обвинувачення. То Ви що не розумієте, з якою метою це робилося??? Роззуйте очі! Переконаний, що у юльки працювала добре налагоджена корупційна схема обернення державних грошей на рахунки їй підконтрольних структур для власного незаконного збагачення. В цьому ця шахрайка дійсно дуже успішна.
ganka_duh
25.05.2011 19:46
Звідки ж така пристрасть, не можу зрозуміти, апелювати пустими фразами і не наводити жодного факту, звинувачуючи Тимошенко. А з Лазаренком її нічого порівнювати. Він - бандит, а за Юлею - немає нічого протиправного. А ще її щиро любить народ. Принаймні та його частина, у котрої ще присутні мізки.
barbarella
25.05.2011 19:40
да все прекрасно знают, как они нагло и дерзко зарабатывали свои деньги еще будучи в днепропетровске энное количество лет назад, вся беда в том, что этой дуре с косой все неймется, ей хочется власти, а могла себе тихонько жить и носить что хочет. как лазаренко примерно, про него уже никто и не помнит...
ganka_duh
25.05.2011 19:39
Враховуючи, що на Тимошенко "копали", піднімаючи всі документит, за всі роки її діяльності у ВР, і знайшли лише виплату пенсій і мед.допомогу селам, за що й розслідування було, то на крадіжки точно б не закрили очі. Тому не розкидуйтеся голослівними фразами і не заздріть чужому успіху.
Ukrainiann
25.05.2011 19:34
Звичайно не з наших а із державних. Думаю, що дружина йому в цьому добре допомогла.
ganka_duh
25.05.2011 19:30
А по-вашому бізнес - це коли носиш пласмасовий "касіо" на руці і вдягаєшся на секонді? Все правильно: успішна людина - заможній одяг. Пан Тимошенко, відмінно від Януковича, не з ваших кишень свої статки здобув.
Ukrainiann
25.05.2011 19:29
Він мабуть успішно торгує перепелиними яйцями???
ganka_duh
25.05.2011 19:18
А для чого говорити про багатомільйонне Межигір’я, вкрадене Януковичем у держави, про його дорогезні літаки і поїздки. Набагато легше обговорювати вбрання успішного бізнесмена, який ні копійки не вкрав з наших податків, на відміну від "шанованого зека". Було б дивно, якби успішні бізнесмена вбиралися як бомжі.
Ukrainiann
25.05.2011 19:17
Муж злодейки пришел поддержать свою воровку во время допроса в прокуратуре!
СтепанС
25.05.2011 19:13
"Бєлоє братсво" якесь...Сайт Великого Белого Братства/письма: “Дорогая Мария ДЭВИ Христос!
Меня зовут Андреас. Я — гражданин Англии. Я хотел бы поздравить Тебя и Твоего Супруга с наступающей Эпохой Водолея, а также Эпохой Матери Мира!...Я молюсь о том, чтобы поскорее моё сознание стало готовым постигать Божественные Тайны Твоего Духовного Учения. Мария ДЭВИ Христос, я желаю Тебе и Твоему Супругу — Крепкого Здоровья.
А. (Великобритания)
Natulik
25.05.2011 19:13
бережная кусает локти и видит свои уши!
простенький прикид мужа побъёт рейтинг обсуждения платья от маквина!
дива
25.05.2011 19:13
Иохевед Нисоновны Добкиной. Щира украінка! Й онучок такий же самий!
Frogg
25.05.2011 19:13
to Toxicity

тому що в декларацїї вона мала вказувати і скільки заробив її чоловік і чим володіють члени її родини.

Вана брехала, бреше і буде брехати. І ті хто ще їй вірять або співучасники, або настільки зазомбовані, що своя логіка зовсім не працює.

Сходіть до прокуратури. Там вам ще одну чергову порцію локшини від тюльки на вуха відадуть. Одне цікаво: ви тою локшиною себе і сім"ю нагодуєте? Ото ж бо....
дива
25.05.2011 19:10
Губернатор Харьковской области Михаил Добкин по декларации прописан в квартире площадью 44 кв.м по адресу улице Эйдемана, 2-а (601 м/р на Салтовке), пишет издание. Тесновато, учитывая, что семья у главы облгосадминистрации немаленькая: в графе «члены семьи» он указал жену и четырех детей.

Соседи рассказали, что эта квартира - бабушки губернатора, Иохевед Нисоновны Добкиной. Еще в прошлом году Михаил Маркович с женой и детьми арендовал дом в Змиевском районе
я ваш
25.05.2011 19:06
Фімочка, драстуйте! Прийшов з праці, читаю коменти, а тут Ви мене згадуете в одному ряду з Павліном, як приятно... Фімочка, я Ваш і Клерин.
А ви не слухали тільки що як Розинська молотила язиком на *Все своі*? Таке чорнороте воно оказуеться...А Нагіев іі класно опускав.Не чули?
Toxicity
25.05.2011 19:04
Frogg
є гроші, які заробила вона, є, які заробив чоловік. я не розумію, чому всі вважають, що родина Тимошенко живе виключно на гроші, які заробила ЮВ? він - бізнесмен, Тимошенко ніколи це не від кого не намагалася приховувати. в чому питання?
Toxicity
25.05.2011 19:01
чомусь журналістів не дуже зацікавило, як, наприклад, губернатор Харківщини Добкін на пару с Колесніковим дарують Герман дуже дорогий годинник, а в декларації Добкін вказує адресою проживання двокімнатну квартиру в старій хрущовці, враховуючи його магаточисельну родину - дружину та четверо дітей, важкувато, судячи з усього, йому доводиться
sumskoy zuzil
25.05.2011 18:59
Toxicity
Ну если у нас нищий оппозиционер (семья Тимошенко) с такими цяцками ходит, то президенту сам бог велел не в дырявых носках ходить. Тем более у него тоже бизнес был(есть). Интересно в ЕНП депутаты тоже с такими часами ходят.
Frogg
25.05.2011 18:55
ro Toxicity

та ну що ви. значить та тюлька в декларації брехала. і бізнес їх тіньовий.

невже вам так подобається локшина на вухах?
ENEO
25.05.2011 18:55
Муж Тимошенко - не госслужащий, - имеет право носить то, что хочет и что может себе позволить купить. А вот откуда у судий, прокуроров, налоговиков и прочей шушеры рубасы на Кайены и Бентли? Вот, какраз с ними надо делать то, что и с бешенными собаками...
Toxicity
25.05.2011 18:53
просто, якби фото та опис аксесуарів Олександра Тимошенка зявилися після якогось гламурного заходу, куди ходить уся наша українська еліта, можна було б сперечатися, чи дорогі вони, чи дешеві, чи може він носити дорогі аксесуари, але ж не забувайте, в якій ситуації були зроблені ці фото - це дуже ницо з боку журналістів
Frogg
25.05.2011 18:53
Так вони ж бідніші за церковних мишей....

А ці цяцьки... Та чого ви хвилюєтесь. Те все включено в ціну на газ, за яку його пасію і пробують взяти за.. одне місце. Так би мовити All Included.
SUPERFUCK
25.05.2011 18:51
Цікаво, чи не пора б забути про те, хто що носить? Нічим невідрізняється Юля від янука, литвишко від комуняки, ющ від сина янука! Це пусте.. Головне, що ця влада - влада бандитська. Патріот тільки Юлія Тимошенко!!!
Toxicity
25.05.2011 18:50
sumskoy zuzil
він дорослий чоловік, працездатний, займається бізнесом, я не бачу нічого дивного в тому, що в нього можуть бути недешеві аксесуари. чому ви вирішили ,що він живе на утриманні дружини? інше питання, що в такій ситуації на перший план мало вийти інше: чоловік, кинув усе, примчав підтримати дружину, а журналісти чомусь зачепилися за те, що в даній конкретній ситуації взагалі не має значення
Toxicity
25.05.2011 18:47
я взагалі-то не зла людина, але в даній ситуаціє бажаю, аби в нелегку годину автора цієї статті також не розуміли і підтримували чисто по-людськи, а ось так обговорювали, критикувала, зясовували, скільки коштує те, що на ньому вдягнуто
sumskoy zuzil
25.05.2011 18:44
Toxicity
Если бы его жена не 3,14дела на каждом углу про заботу о нищем народе, то и нахрен кому этот мужик сдался.
Жаба Абрикосовна
25.05.2011 18:44
ёб....мать
и шо вызвало такие жаркие коммы..аж 283 ..ну и ну
чё котлов не видели?
Toxicity
25.05.2011 18:43
а може просто стаття заказна - регіоналам же вигідно, аби увага українців була спрямована не на протизаконні їхні дії по відношенню до Тимошенко, а наприклад на те, що її чоловік має гарний смак і дозволяє собі недешеві аксесуари
Хельга Панасівна
25.05.2011 18:42
Фімочка.
Ой нє отгаварівайтє мєня ! Ну очєнь прівлєкатєльний мужчіна. А про тєх, кого Ви назвалі так у нас прошла любовь. Оні поют сєрєнади Клєр , нєвєрниє!
А папа ужє на островє? Странно , вродє би собирался со слєдующєй нєдєлі.
sumskoy zuzil
25.05.2011 18:42
За цену этих котлов можно минимайдан возле ГПУ устроить, со вселенским сочуствием всего люда Украины. Что эта косатая и делает.
Toxicity
25.05.2011 18:41
головне, що такого ажіотажу навколо урядовців, деякі з яких, за деклараціями, навіть автомобіля не мають, або є щасливими власниками "копійки". проте, їздять на наддорогих авто. проведіть настільки кропітке розслідування стосовно урядовців Азарова - це буде зрозуміло, а бізнесмен - це його право купувати те, що він хоче, якщо в нього є на це гроші
Toxicity
25.05.2011 18:38
єдине, що незрозуміло, чому чоловік-бізнесмен та його аксесуари, вірніше їхня вартість, так цікавить журналістів? він президент? ні. член уряду? ні. він працює на державній службі? знову ні. то якого біса вас цікавить, скільки коштує годинник у нього на руці, або яким телефоном він користується?
sumskoy zuzil
25.05.2011 18:36
Союз писателей имени Тимохи в работе. Если бы эта семейка не писала про "скромные" доходы то хрен с ним, нехай как репер в золоте ходит. Разводит как лохов эта сромная женчина с косой и ее солидарный муж которому часы с футболкой наверно дал дядя поносить.
Toxicity
25.05.2011 18:35
от цікаво, у автора цього "журналістського витвору" хоча б щось в голові є? деякі речі є недоречними, такі статті - живий приклад цьому
barbarella
25.05.2011 18:29
2 evan_1985 да он вообще выбежал за жену переживать в чем был, одел самое простенькое, что под руку попалось- как говориться в чем был в том и пришел. подумаешь майка за 500баксарей, делов то... у нас и правда что кто хочет то и носит, только почему то редко кто хочет носить майки зилли, не тот формат , большинство людей футболки предпочитают покупать где нибудь на троещинском рынке и желательно в сезон распродаж. вот и непонятны многим странные вкусы в одежде нашей украинской элиты...
Losa
25.05.2011 18:25
Бороться нужно с бедностью или с часами президента, спикера, зам. главы администрации президента и с такими же ублюдками, а часы Александра Тимошенко интересны так же, как и трусы Ахметова. Кто не согласен?
legin
25.05.2011 18:14
Поза увагою журналіста чомусь залишилось те, що чоловік приїхав підтримати дружину у скрутну хвилину. Чомусь роздувати пусті чуткі про їхній шлюб - це залюбки, а от сказати правду про сім’ю, з якої може брати приклад будь-яка сім’я нашої влади, - ні! Гадаю, причина або у нерейтинговому сприйманні позитивних новин, або у відсутності проплати з боку Тимошенко і наявності проплати від ПР.
legin
25.05.2011 18:11
Бізнесмен спокійно може ходити в тому, що може собі дозволити. А от чиновник, який ПОВИНЕН жити на зарплату із держбюджету, а ходить із годинником вартістю в піврічну зарплату чи з телефоном, вартістю у річну, – оце повинно бути цікаво для журналістів!
evan_1985
25.05.2011 18:03
vb_ua, это сайт проплаченных статей!!! Им плятят за слив грязи!!!
vb_ua
25.05.2011 17:58
более придурочного сайта чем таблоид я не видел, пересказывает сплетни, ну смешно читать про майки и трусы, а чего бы не написать про трусы Обами или бекини Джоли! Только на английском, пожалуйста, а то они не прочтут эту важную информацию для Украины!
evan_1985
25.05.2011 17:57
В нашей стране каждый человек имеет право выглядеть и носить то, что он хочет. Не нужно смещать акценты на мужа Ю. Тимошенко. Он искренне переживал в тот момент. Суть в другом, что нынешняя власть, у которой, кстати, наличники на даче по 60 тыс. долл., занимается мстительством. Регионалам совершенно наплевать на людей, на будущее поколение и вообще на Украину. Янукович и ко умеет только шить липовые дела!!!
kotugoroshko
25.05.2011 17:46
Журналісти УП давно подають ситуацію із кримінальним переслідуванням Юлії тимошенко досить однобоко, під одним кутом зору, який часто нагадує брехливе тренькання Богословської на всіх ефірах Шустера.
gavrusha
25.05.2011 17:44
Поддерживаю сообщника.
kotugoroshko
25.05.2011 17:44
Чоловік прийшов підтримати Юлію Тимошенко, а влада Януковича почала переслідувати її тоді, коли Олександру робили операцію на серці. Чому про це ніхто не згадав? До чого тут вартість одягу і годинника?
Flyingdutch10
25.05.2011 17:43
Пусть он весь в золоте и бриллиантах ходит вместе с вАной, пусть. Но только пусть вАна не рассказывает о своей скромности, непогрешимости и не врет людям в глаза своей декларацией, в которой доход ее мужа за год может с трудом покрыть соимость трех таких часов...
А юбанутым ботам хоть на голову насри, так они на юлино говно скажут "карамель". Забавно то, что отмазки ейного мужа собрали почти 300 комментариев, а новость о том, что ей нужно за неделю прочесть 14 томов дела только 90...)))))
Natulik
25.05.2011 17:40
2 котик-бегемотик
... пожаліти треба народ, якого примушують вибирати між гівном в більш дешевих і в менш дорогих годинниках, між тими, хто крав раніше і тими, хто краде зараз.
Fimasobak
25.05.2011 17:32
Захар Петрович25.05.2011 17:20

Даже не прєцтавляю, шо Вас вазмутiло...(( Красiва, горда, несуєтлiва птiца... Шо, пєтухi, папугаi, гусi чи дятли Вам болєє сiмпатiчни??? Налийте сєбє рому на свойом пiрацьком островi i прiложiцця лобом до бокала з "Мохiто", може тада поймьотє, шо Фiмочка прiвлєкла образ етой птiчкi з целью здєлать Вам камплiмєнт i образумiть одбивающуюся од сємьi Хєльгочку))
сообщник
25.05.2011 17:30
Як би сім'я Тимошенко не одягалася, які акцесуари не носили б, але це не не можна порівняти з Межигір'ям, яке присвоїв собі президент, гелікоптери і посадочні полоси, які надаються йому у користування. Та на що рахувати чужі кошти, краще вже дійсно дописувач нехай загляне у свої, тому що дуже вже обізнаний у цінах на дорогі речі і не треба відволікати увагу громадян від обставин, які склалися в країні з цінами на продукти харчування , непомірними тарифами на газ, комунальні послуги, електроенерг
kotbegemot11
25.05.2011 17:28
Шановні супєр експєрти, ви кого називаєте найманцями, Народ?! Сумно та й жаль вас..
Natulik
25.05.2011 17:21
2 сонар
практика показує, що робочий день має властивість закінчуватись:) особливо для найманців:)
Захар Петрович
25.05.2011 17:20
Fimasobak 25.05.2011 16:03

Фіма! За "павліна" отвєтишь!!! Я хоч і дальоко, но всьо віжу.
Super-sonar
25.05.2011 17:15
Непроплачені відгуки були тільки до 13-00. Потім за справу взялися «професіонали» - кілька осіб під різними ніками…
natabel
25.05.2011 17:00
Как хорошо шавки от власти дурманят мозги людям. Посмотрите видите ли соломинку в глазу у кого-то , а на мое бревно не смотрите.
Как бы власть не прятала свои проделки, но люди все видят ,
И нечего нам пудрить мозги, к вашему сожалению они у нас есть.
kotbegemot11
25.05.2011 16:56
Не гарно зазирати в чужі гаманці та підраховувати чужі гроші!

Доти, поки ви будете заздрити та поливати брудом одне одного, Тимошенко та її сім’ю, скиглити на долю, лежачи на кроваті з тарілкою пиріжків, проявляти бездіяльність на пасивність, влада тим часом благополучно буде розривати на шматки Україну, грабувати, обдирати, гнобити, ганьбити ВАС, народ український!
chornytsya
25.05.2011 16:44
вони думали, що їх злякаються Юля і її рідні, а найбільше хотіли народ залякати цими допитами та арештами. не вдалося і не вдасться, навпаки показали свою неспроможність. А на автора цього "матеріалу" хотілося б подивитись - за скільки на ньому одяг, раз знає всі марки і їхню ціну
ababahalamaha
25.05.2011 16:37
Народ, не будьте такими "подвійностандартними". :) Ви краще подивіться, скільки лімонів носить на руці пан придурок-мер і такі грабіжники країни як Колєсніков та Клюєви з Пінчуками-Ахмєтовими, пришелепкувата Герман та головний овощ країни. Тут стаття на таблоїді була до прикладу: http://tabloid.pravda.com.ua/brand/4cc8293be3e9f/ А що казати про головного мааасковскаго бородача Кірілла? Так що, у порівнянні з цими тварюками цей чоловік -- скромняга.
kotbegemot11
25.05.2011 16:35
2 barbarella: Фан-клуб вашої та, на жаль, нашої, поки що, влади, пише ці безглузді статті, типа цієї, та такі ж самі коментарі. Ви для неї туалетний папір, яким двічі як звісно, не користуються! Візміть це до уваги провсяк випадок.
Наливайко
25.05.2011 16:34
Шановні Шарікови, схаменіться будь ласка! Повірте, заздрість - насправді жахлива річ. Вона запросто може вбити людину. Частіше - духовно, але подеколи й фізично. Он, один розумник вже поліз було на трибуну обговорювати Юльчині цяцьки - які на повірку все одно виявилися копійчаною біжутерією:
http://www.youtube.com/watch?v=9QeRuqONXZM
Ну, і де ж він зараз? Отож-бо...
visantiya
25.05.2011 16:32
Человек ходит в том, на что себе заработал.
А в чём ходят сынки Черновецких, Януковичей, Ющенко... на чём ездят, в каких домах живут... какими банками владеют..?
Не пишите?
ukrainian-patriotka
25.05.2011 16:31
ТВП
Цілком погоджуюся, сама так зробила.
barbarella
25.05.2011 16:30
всем и так понятно каким бизнесом он себе зарабатывает. было бы прикольно, если бы тимошенко все таки посадили, по-моему это будет по заслугам.
ukrainian-patriotka
25.05.2011 16:29
Оце бототи вилізло ! Зроду тут скільки ботів на роботі не було! Шо, команда "фас! прийшла ?
ТВП
25.05.2011 16:26
в партійному офісі. Тому я ще раз переконуюсь, що правильно зробив, проголосувавши в 2 турі проти всіх. Нас знову переконують, що єдиною альтернативою Януковичу є Тимошенко. Це не правда, якщо ми хочемо змін, ми повинні відшукати альтернативу їм обом.
Pchilka231
25.05.2011 16:25
А те, що на власній бізнесовій справі чоловік може достойно забезпечити себе та свою сім'ю - варто похвали!!!
Pchilka231
25.05.2011 16:24
Він як і Тимошенко - люди публічні і не можуть в лахмітті зявлятися на публіці!
barbarella
25.05.2011 16:23
тут по-моему какой то фан клуб пишет, Господа- никто вашу бредятину не читает и не поддерживает!
kotbegemot11
25.05.2011 16:23
Вчорашнє маскі-шоу з тріском провалилось, так ви вже не знаєте з якого боку накласти?! Але ж народ вже давно прозрів, зрозумів, нарешті, «ху із ху»! Даремно стараєтесь!
ТВП
25.05.2011 16:23
Весело читати, як захисники бютоголові кинулись захищати чоловіка ЮВТ і всі їх аргументи зводяться до інтерпритації однієї тези: регіонали такіж самі. І тут я з ними погоджуюсь: не буває менше чи більше зло, воно всерівно зло! І відрізняється ЮВТ від янека за великим рахунком тільки дітородними органами. Він купив хатинку в Межигір"ї, продавши квартиру в Києві (хача продовжує голосувати в Києві за місцем прописки) і вона живе на орендованій дачі, а в протоколі взагалі вказує, що живе в партійном
Olusha
25.05.2011 16:23
Не вижу не чего удивительного, что у бизнесмена часы за такие деньги, а тем более футболка. Жена Януковича думаю тоже не копеечные побрикушки носит.
Интересно, а в чем муж Тимошенко должен был появится, что б не было повода его критиковать?Наверное бизнесмен и муж бывшего премьера Украины должен был появится в футболке за 100 грн. и с часами за такие же деньги.
Pchilka231
25.05.2011 16:22
Хай би краще журналюги написали про те, щро носять чиновники, які живуть за кошт платників податків і обкрадають нас до нитки!
arena
25.05.2011 16:22
Верту, мега часы, футболка зили - наверное честно заработал вместе с женой):):):)
Pchilka231
25.05.2011 16:21
Людина займається бізнесом вже десятки років і не живе на одну зарплату!
kotbegemot11
25.05.2011 16:21
Господи, людина, порядна людина, прийшла підтримати свою дружину, в нелегкий час не лише для неї, насамперед як жінки, тендітної та беззахисної перед «правосуддям», яке є лише маріонеткою в руках брудної влади, а й в нелегкий час для всієї України! А ви починаєте тут говорити про якісь цяцьки!
kotbegemot11
25.05.2011 16:18
Краще зверніть увагу на тих «припакованих» персонажів нині діючої влади! І за чиї ж грошики вони такі багаті і красиві, ви не замислювались?! Хм, звичайно ж за гроші чесного українського народу!
радионяня
25.05.2011 16:18
долгое время Табло предлагало вниманию всякую полусонную дребедень.
и вот вдруг попало на больной нерв "а наши - а ваши - а все".
гляди, как сразу народ активизировался!
Plastomaha
25.05.2011 16:18
Досить цікава і суперечлива статейка на замовлення Уряду, могли б і кращу проплатити. По-перше, те що чоловік займається бізнесом вже говорить про те, що хліб він їсть з маслом. По-друге, кому яке діло з чим він їсть той хліб якщо він не є держслужбовцем або чиновником? Подивіться які шкари носять депутати і міністри, що носять на руках і шиях - і це ті які живуть на одну заробітну плату! Лише наші людішки можуть писати такі статті, це нинізть і заздрість звичайнісінькі!
li108
25.05.2011 16:17
Какая же это низость - попрекать человека за достаток в тот момент, когда он весь в переживаниях о близком человеке. Правило бумеранга знаете? Оно неотвратимо...
G10
25.05.2011 16:16
Відчувають бандюки, що земля під ногами горить, тому щоб відволікти увагу людей від нагальних проблем, давай виставимо на показ і обговоримо одяг Тимошенка. Між іншим, за час свого прм’єрства Юля навіть поганенького вертольотика в сім’ю не прихватила, не кажучи вже про Межигір’я
kotugoroshko
25.05.2011 16:16
Така пристрасна увага журналістів УП до одягу чоловіка Юлії Тимошенко свідчить не про бажання проінформувати людей про обставини затримання лідера опозиційної партії, а про бажання попліткувати.
дива
25.05.2011 16:15
Коли став під’їжджати сам кортеж, громадяни почали розмахувати прапорами і голосно обурюватися. У цей момент один з автомобілів охорони ЯНУКОВИЧА пригальмував, опустилося вікно і на людей навели автомат, що викликало шок у мирних протестувальників», - зазначив депутат та додав, що свідками інциденту були десятки людей. Вот где стах и ужас! К власти пришли реальные а не киношные бандты из 90х! А вы тут развели сопли про бренды и тренды! Скоровсем нам придёт один ТРЕНДЕЦ!
kotbegemot11
25.05.2011 16:14
Заздрите?! Чому?! Так хто ж вам самім заважає підняти ваші дупи, включити власний мізок та почати діяти?! Вперед! Заробляйте! Купуйте! Так ви ж тільки здатні стікати жовчу, нападати, критикувати, але ж не тих, хто дійсно винний і на це цього заслуговує!!!
kotbegemot11
25.05.2011 16:13
Замість того, щоб ловити за руку справжніх бандитів, які грабують та наживаються на народові, ви чіпляєтесь до людини, яка далека від політики, відповідно немає ніякого відношення до ваших гаманців. Він має чесний бізнес, потому має повне право розпоряджатися своїми чесно заробленими грошима так, як вважає за потрібне.
kotugoroshko
25.05.2011 16:13
У справді демократичній країні ні в кого не повинно бути діла до вартості годинників чи майки Олександра Тимошенка, якщо він сплатив податки. Це його особиста справа, на що витрачати зароблені кошти.
G10
25.05.2011 16:12
Це ж траба так низько пасти, щоб описувати одяг чоловіка, який, причому, ні до політики, ні до державних коштів не має ніякого стосунку. Лише тому, що він чоловік Тимошенко, котру ніяк вкусити не можуть? Можливо це стане приводом для ще однієї справи проти неї?
shulka0902
25.05.2011 16:12
та йоли-пали, люди, ми маємо бути всі за одне , якщо не хочемо пахати на регіоналів з мухосранська, та яка нам різниця, що цей чоловік одягнув та який годинник почепив, дайте нам комунальні за тарифами як за часів тимошенко, дайте нам газ за цінами тимошенко, дайте нам харчі за цінами, які були при тимошенко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chip2011
25.05.2011 16:07
Годинник не є показником!
Він не ганяє по Києву на майбаху 200 километрів на годину, через нього не перекривають пів міста і він не примушує людей чекати годинами, доки його величність проїде на роботу.
G10
25.05.2011 16:07
Для ригіаналів вартість годинника Тимошенко - сума потраченого за вечір в кабаках і на б...дей
kotugoroshko
25.05.2011 16:07
Коли Ющенко обізва Тимошенко бомжом, УП скромно промовчала і ніхто не захистив від образ президента премєр-міністра, яка тягнула на своїх плечах тягар економічної кризи, рятувала країну від дефолту.
shulka0902
25.05.2011 16:06
G10
-- та написали б, що приховує свої доходи.. а так, ми нічого не читаємо про синів януковича та його предорогу "наколоту" дружиноньку - бо ж то донецькі, а при тому, що прекрасно розуміємо, що собак на ю. тимошенко та її родину спущено не просто так - і далеко ходити не треба - бо справ то рук регіоналів!!!
G10
25.05.2011 16:06
Я вибачаюсь, а він що годинник вкрав , чи футболку зняв з когось?
Astra379
25.05.2011 16:05
Дон Корлеоне, - 10000% , а то про списание энергокомпаниям миллиардных долгов, при том, что население платит за ЖКГ как миленькое, как то прошло малозамеченным...
vred23
25.05.2011 16:05
Мне кажеться, что у депутов от партии регионв, такие деньги, как стоят телефон или часы мужа Тимошенко - это затраты на один день.
kotugoroshko
25.05.2011 16:05
А чому журналісти не порахують, скільки ержавних грошей - не особистих, як у даному випадку, витрачено на утримання в статусі державних службовців - кухарки Януковича чи так званих радників Богатирьової, яких на службі взагалі ніхто не бачив?
G10
25.05.2011 16:03
Цікаво, щоб написали, якби чоловік Тимошенко прийшов у майці за три гривні і в китайському годиннику. Яка б тема не була, а невістка винна?
Yulia2011
25.05.2011 16:03
Якщо людина добре заробля - то хай відповідно і одягається. Це все нормальні речі. Он пан Янукович одягається за наш рахунок(платників податків) і не соромиться!
Astra379
25.05.2011 16:03
Товарищ сноб, ваш совет насчет прибеднятся отправьте в АП. Про преза промолчу, а например Левочкину, жена которого не стесняется в кризисное время устраивать показы мод, при чем только на ткани для своих дурацких моделей тратя по 50 тысяч долл за раз. И ничего, никто не возмущается и не спрашивает откуда бабки.
Fimasobak
25.05.2011 16:03
Хєльгi

I вапщє,Хєльга,шо Ви заглядуєтесь на потрьопаного жизнью i нєврастєнiчной женой лисого i трошкi пузатого дядю? I ето прi том, шо у нашом вальєрi є такой павлiн, як Захар Петрович, такой Робiн Гуд, як "Я Ваш"(не знаю, де тут iмя, де хвамiлiя), як (хоть i Злобний!!!) Смайлiк.... Как-то задивляцця в таком общiствi на чужих дядьок - НЕКОРПОРАТIВНО)))!!!
don carleone
25.05.2011 16:02
у мене прохання до сайту: а давайте не обмежуватися одним тимошенком, а пройдіться по кабміну, адміністрації президента, ВР - от де такого добра повно, але все воно куплене за гроші платників податків, бо якийсь обмежений матеріал вийшов....
don carleone
25.05.2011 16:01
у мене прохання до сайту: а давайте не обмежуватися одним тимошенком, а пройдіться по кабміну, адміністрації президента, ВР - от де такого добра повно, але все воно куплене за гроші платників податків, бо якийсь обмежений матеріал вийшов....
kotugoroshko
25.05.2011 16:01
Варто було б журналістам підняти детально тему про те, як нинішній владі вдалося списати олігархам мільйонні борги, як вдалося Ахметову купити найдорожчий будинок у Лондоні, як "бідує" сімя дідуся Азарова і будує сімейний бізнес. За які кошти?
G10
25.05.2011 16:01
І раптом всі забули про страусині штиблети зека, банк його недолугого синка, діамантові годинники Ганьки...
Astra379
25.05.2011 15:58
но что меня удивляет больше всего, что про мужа Тимошенко написали, а вот про брюлики госслужащей германши да страучиные туфли преза писать резко перестали. Страшновато?:)
Fimasobak
25.05.2011 15:58
ХельгаПанасiвна.05.2011 15:41

Хєльгочка,та це ж не Ми разгалдєлiсь,це на Туровской шухєр))) а Ми,як всiгда,в такiх тємах, наблюдаєм за колiчєством i ацсуцтвiєм качєства раБОТи))). I шо Вам непанятно? Нам каждий раз питаюцця розказать i з одной,i з другой сторони,шо то,шо Ми абично здайом на аналiзи, являєцця рєдкой канфєткой...
G10
25.05.2011 15:57
не здивуюся, якщо на нього за це справу заведуть.
Natulik
25.05.2011 15:57
к статье явно готовились:) прыхыльныкы:)))
polonne05
25.05.2011 15:56
Набагато більше урядовців й депутатів мають ще дорожчі речі, але ми на них чомусь не звертаємо уваги, і з/п в них офіційно набагато менша. А чоловік Тимошенко бізнесмен, слава Богу якщо він може собі дозволити такі речі.
Astra379
25.05.2011 15:55
слушай, украинко-патриотко, личная жизнь потому и называется личной. И даже если женщина-политик в силу большой нагрузки не варит щи и не стирает носки, то это не значит, что она плохая жена или не жена вообще. Тимошенко в прикрытиях меньше всего нуждается. Вы лучше Яныка сппросите че он людку свою вообще в заперти держит.
Тундрюк
25.05.2011 15:54
Жабенятко, а скільки тобі приплачують за чергування? Чи ти і є анонімний автор статті? Купи собі пиріжок, щоб хоч чимось потішитись. Або подрочи на портрет Юща.
Natashaaa
25.05.2011 15:53
Коли все "летить під три чорти", коли люди виживають, а не живуть, коли потрібно вже "підняти голову" і сказати :ДОСИТЬ! Ми тратим свій час і зусилля на такі дрібниці як годинник.
Denis Davidov
25.05.2011 15:52
Нічого дивного в тому немає: по-перше, людина виклала на сайті свою декларацію, де показала прибутки за 2010 рік і вони цілковито дозволяють мати дорогий одяг; по-друге, рекомендую перевірити особняки Януковича, Азарова, Тігіпка, вони куди більше схожі на олігархічні, особливо у Президента...! Краще цей ТАБЛОІД хай напише про те, як живе Янукович і як живе пересічний громадянин, а народу пояснювати не треба, бо у людей в кишені міліє так шикарно і з розмахом, що навіть кризовий 2009 позаздрить!
Astra379
25.05.2011 15:52
Стырить Межигорье - нормально, раздерибанить газ Росукренерго - тоже нормально. А когда бизнесмен приходит в приличных шмотках - прям скандал какой-то. Он, ксатати, не госслужащий, чтобы отчитываться во что и за сколько одет.
гогогого
25.05.2011 15:51
зачем отвлекать внимание людей этими заказными статьями от реальных вещей.Правительство побоялось арестовать Тимошенко потому что знает .что народ выйдет на защиту и если только подымется какая то часть то Украины то ее поддержат все кому за последний год стало просто не возможно существовать именно существовать ,а не жить.
ukrainian-patriotka
25.05.2011 15:51
Та він прийшов для піару, тіпа я її чоловік. УП писала, що, насправді , вони не живуть разом вже більше 10 років. То він у неї для прикриття, тіпа, він гроші заробляє.
Тундрюк
25.05.2011 15:50
to Левенятко25.05.2011 15:35
"особиста скромність". По-моєму, не "левенятко", а звичайне жабенятко.
Natashaaa
25.05.2011 15:49
Замість того щоб кинути всі зусилля на боротьбу із корупцією, несправедливими судами, у нашій країні увага акцентується на аксесуарах? З якого дива?
Astra379
25.05.2011 15:49
суть этой публикации такова - как? у кого-то еще есть часы?:))) регионалы скоро будут удивляться даже тому, что кто-то еще в шапке ходит:) А шапки в нашей стране и так уже у всех на резинке:)
Natashaaa
25.05.2011 15:48
Чому це раптом всіх зацікавив цей годинник. Нікого власне не хвилює скільки коштує годиннк дружини Януковича, Азарова, Ахметова.......За який кошт вони купили дорогущі машини
Astra379
25.05.2011 15:47
Наташа, проблема в том, что у рыгов с головой не все в порядке! Эта публикация - очередная заказуха. Вот, мол, читайте какой муж у Тимошенко. А ведь речь на самом деле о том, что ее незаконно закрыть хотят. такое себе отвелекалово от сути вопроса как столкновения свободовцев с красными флагами во Львове - много шума из ничего.
komon
25.05.2011 15:46
Ото вже ці журналісти! Хоча що їм робити від скуки, адже 8 годин під прокуратурою простояти, то такого можна нафотографувати! Гарний годинник, нічого в цьому дивного. На скільки мені відомо, О. Тимошенко успішний підприємець і не приховує цього.
Yulia2011
25.05.2011 15:46
Я розумію, що владі хотілося, щоб Тимошенко сиділа, а чоловік стояв вбитий горем в лахмот'ях, але не всі бажання здійснюються. Он народ мріє, щоб пан Янукович поїхав за кордон і забув повернутися, але ж.....
tjuna
25.05.2011 15:46
Человеческая зависть, результатом которй стала эта статья не имеет грани, и является результатом того. что сейчас происходит в нашей стране... займитесь делом. а не обсуждением того. что МУЖ пришел под прокуратуру защитить свою ЖЕНУ
Natashaaa
25.05.2011 15:45
Він не є державний службовець!!!Він займається бізнесом, тому може дозволити собі дорогі речі. Він не обкрадає бюджет країни.
don carleone
25.05.2011 15:45
питання: а ви впевнені, що майка, годинник і мобілка справжні. бо один розумник вже хотів звинуватити юлію тимошенко у дороговизні намиста з перлів, яке виявилося біжутерією
http://www.pravda.com.ua/articles/2006/10/6/3163060/

то треба бути обережним з такими заявами, бо кушнарьов теж наламати хотів, а врешті сам наламався...
гогогого
25.05.2011 15:45
почему муж тимошенко должен одеваться как бомж он ведь известная личность,Посмотрите на наше правительство все как один в кастюмах по 8000 штук баксов,про жен и любовниц вообще не приходится говорить.Золотая молодежь еще хуже чем их родители все супер,супер дорогущее не говоря про машины и количество денег которые они тратят за вечер в клубах на наркоту или гудеж.
Astra379
25.05.2011 15:44
вас всех послушать, то он должен был голым прийти под генпрокуратуру:))) Да если эта власть еще хоть пару месяцев продержится, то голыми будут ходить все - предприниматели, учителя....
Natashaaa
25.05.2011 15:44
А що це злочин? В чому власне проблема?
vred23
25.05.2011 15:43
давайте поговорим о стоимости вертолетов и персола, что их обслуживает, которые пренадлежат Януковичу, я думаю там есть о чем написать, но чего-то не пишут, считают, что муж Юли интереснее народу.
Astra379
25.05.2011 15:42
Левенятку, пр чем тут скромность? вы еще скажите, что скромнее ходить голым, чем в шороших шмотках! Бороться нужно против бедности, а не против достатка.
Olushka
25.05.2011 15:42
Левенятко
25.05.2011 15:35
Ничего сверхъестественного во внешнем виде Александра я не вижу! Он по твоему в робе ходить должен? Нормальный мужчина и бизнесмен должен одеваться соответственно!
Левенятко
25.05.2011 15:42
shulka0902

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Старатєльная дєвочка, а за одно ще три деєвочкі, та ще п"ять хлопчиків :)) Тримай в тому ж дусі :)))
Natulik
25.05.2011 15:41
до списку левенятка:
ті вкрали, а вони, святі люди, чесно(!) заробили:)))
Хельга Панасівна
25.05.2011 15:41
І шо ми так разгалдєлісь? Було б смішно, єслі б вони вдягались на китайськом ринке. Люді нє бєдниє , Юля сама ето говоріла , так шо могут сєбє позволіть .
Да дєло вобщім і нє в етом. Ви посмотрітє який шикарний мужчіна !
Astra379
25.05.2011 15:40
от тоже мне новость! Интереснее было бы узнать каким образом у министра АПК Присяжнюка Майбах за лимон появился. А то мы тут с гречкой китайской боремся, а он все богатеет.
Sunset
25.05.2011 15:40
у Тимошенко і в її оточенні все побачать, на відміну від Януковича, який має що справді показати. але ж про Яника писати не можна, бо й робочим місцем можна поплатитися.
shulka0902
25.05.2011 15:39
Левенятко
--- а то нічого, що не Саша, а Олександр - ви не в донецьку - де всі наче базарні бабки пліткують - і не в шахті сидите, чоловік тимошенко - бізнесмен!! і як би там не пінилися регіонали та ви - їх ярий прихильник, він бізнесмен - і прийде в рваних джинсах - і не дозволить собі брюлики на годиннику носити (як це практикують деякі нардепи серед регіоналів), він забезпечена людина - то чому ж не підтримувати "марку"...
Левенятко
25.05.2011 15:38
А, да... ще другий тип аргументів - какой мущина! ))) Хтось допише - "я би вдул?" :))))
Plastomaha
25.05.2011 15:37
Бізнесмен повинен мати солідний вигляд, але ж наші пресі цього не поясниш їм аби більше розголосу зробити.
Olushka
25.05.2011 15:37
Как же у нас все любят считать чужие деньги!!!!!!!!!!!! Юлия Тимошенко и ее муж не нищие люди! У Александра Тимошенко есть свой бизнес и я думаю, что он может себе позволить все вышеперечисленные вещи! А вот откуда у наших чиновников "средней руки" и судей с прокурорами бабло на их прикиды и средства передвижения, вот этот вопрос меня интересует куда более!
Левенятко
25.05.2011 15:35
Парад юлєботів :))) капець просто :))
всі аргументи в стилі - "бе...ме....еее.... а ви подивісться на НІХ!!!! у ніх нєгров лінчуют" :))

Є така річ - особиста скромність. Апазіціонерка Тимошенко і Ко, звісно не кажучи звісно "еліту" від ПР-влади, точно не знають, що це таке...

Арістократія, б...я...

НЕ кажучи взагалі про этику - поки Юля стоне про зубожіння народу, наближча людина апазіціонерки Саша ходить в годинником за 35К і вочевидь непогано себе почуває ))
tjuna
25.05.2011 15:35
И не надо так громко завидовать нормальным семейным отношениям или что самое главное.. с таким мужчиной ничего Юлие Владимировне НЕ СТРАШНО. она за ним как за каменной стеной.. вот это , блин настоящий тыл.... не заметный нигде но какой сильный!!!
Plastomaha
25.05.2011 15:35
Так все це куплено на чесно зароблені гроші а не так як регіональщики вдіваються за крадені гроші.
таня к
25.05.2011 15:35
По-моєму, нормальний чоловічий прикид!
Хорошому бізнесмену і полагається одіватися добре!
А пресі немає про що писати та обговорювати, в Україні ж так багато проблем, які варті уваги?!
Fimasobak
25.05.2011 15:33
Отета раБОТнiкi!!!! Ну просто бото-марафон одкрився))))
Таблоид! Дайош параллєльно який-нiбудь висосаний iз пальца матєрьяльчiк про Бережну-Кiльку-Окунську-абощеякусь...

Ооочччєєєнь хочєцця посмотрєть на "Вiсьолиє бото-старти")))

А ми, завсiгдатаi табла, може, ставкi здєлаєм на побєдiтєльов в камандном зачьотi)))))))))))))))
Plastomaha
25.05.2011 15:33
Чому ж не дивляться на інших політиків які купляють собі речі в кілька раз дорожче. Він бізнесмен і на ринку він скуплятись не буде, але ж не всі це розуміють.
vred23
25.05.2011 15:33
Типа в Регионах все бедные и носят вещи с рынков и самы дешевые. Давайте заниматься своим делом и тогда все будет хорошо у нас в старне.
tourist_9
25.05.2011 15:32
нинішня влада вміє відводити очі від справжніх проблем країни...і замовляти статті про "годинник за $35 тисяч і майка Zilli"!

чоловік Тимошенко - бізнесмен...а виглядати гарно і заробляти на власне життя - це не злочин!

краще б написали про маєток і розкоші президента бідної України, яким могла б позаздрити британська королева!!!
Yulia2011
25.05.2011 15:31
Чого преса ніколи не чипають Президента і уряд, хоча в них одяг і правда перехоплює дух своїми цінами, а згадують лише Тимошенко і її чоловіка. Давайте заради справедливості порівняємо всих. Я впевнена, що там речі своєю дороговизною переплюнуть Тимошенко і її чоловіка.
tjuna
25.05.2011 15:31
кто кого обвиняет в Китче и в том что на нем???? Он самодостаточен и богат... что-то я не помню момента. когда будучи ДВАЖДЫ премьер министром ее муж вдруг стал держслужбовцем!!! а потом вдруг взял и одел дорогие часы и футболку....
shulka0902
25.05.2011 15:31
Де ж воно дівається , коли мова заходить про спиногризів – януковича, азарова, арбузова чи львочкіна чи хорошковського???? Бояться, змі наші, а потім скаржаться, що їх ображають – та звичайно, бо ж ви себе у таких от дрібницях зраджуєте!!!
shulka0902
25.05.2011 15:31
чи той таки верту - у сина юща вони змінювалися щоразу- невістки яничара такими телефонами користуються - тільки про них ми чомусь не прочитаємо, бо «не можна» вони ж близькі до януковича… а якже свобода слова та незламне перо журналістів??
shulka0902
25.05.2011 15:30
ну якщо розсудити, то зараз кожен другий спиногриз (дитина) не обов'язково навіть нардепа - може дозволити собі дорогі цацки - в тому числі вже таку фігню як футболка від "зіллі" , - щоправда ці дітки обовязково виявляться спиногризами якогось крутелика, який при цій владі шикує - але чомусь ми це знову ж таки не прочитаємо на сторінках газет та не побачимо у пресі,
tas0406
25.05.2011 15:30
У Аньки шляпки подороже будут. Так что лучше ПР на этой теме не спекулировать.
вовалдо
25.05.2011 15:30
Гидко стає від подібних матеріалів. А ще бридкіше, коли якась писака районного масштабу хочу здатися гідним такого таблоїду і теж фотографує Тимошенко крупним планом, аби показати її одяг, прикраси. Виглядає це все убого й дешево.
Lara111
25.05.2011 15:28
что такое произошло ,что поднялся такой хай в чем пришел муж тимошенко.Было бы намного стыднее если бы он пришел в вещах из секонда,Красивый мужчина должен красиво одеватся тем более,если есть за что .Мой муж не олигарх но тоже любит дорогие вещи.
arsen2011
25.05.2011 15:27
У чоловіка Тимошенко хоч обличчя людське. Видно, що людина порядна. А ви увімкніть телевізори та подивіться на фейси того ж Єфремова чи Чечетова-бандюки та шахраї, аж на пиках написано!
vred23
25.05.2011 15:27
А давайте будем считать свои деньги, а не чужие. А то нам все время подбрасывают какие-то мелочи, что бы мы не думали о гловном и не спрашивали с Президента и его компании работы.
tjuna
25.05.2011 15:26
Во как жаба всех заела... вот если бы он вел себя как все вдруг разбогатевшие уроды вел-во был бы своим.. ведет себя достойно....как мужик в настоящем смысле этого слова-жене грозила реальная опасность....он пришел ее защитить... и от этого события у всех желчь полилась!!! Ели пали, что в стране с нравами????
вовалдо
25.05.2011 15:26
Зато Ганька зараз від радості аж світиться - у неї годинник дорожчий.
romadov
25.05.2011 15:24
Он же не депутат. Значит не тырит деньги с бюджета, как тот же Янык. Тогда в чем проблема? Что не так?
ZdoBa
25.05.2011 15:24
Чому ніхто не напише у чому ходить Янукович, скільки коштує годинник пані Герман, її одяг.... Де тусуються і з ким відпочивають їхні діти, за який кошт куплені їхні шикарні машини і апартаменти, і не лише в Україні, але й за кордоном. Можливо одяг і дорогий, але ж чоловік Тимошенко не ходить з цінниками і не "триндить" у світських хроніках скільки це коштує, де куплене як Шуфрич, Герман та інші. А чого вартий лише Ахметов.
Скільки коштує ця замовна статейка???????
Sunset
25.05.2011 15:22
а що тут дивного?! людина одягається так,як їй зручно. він не чиновник, щоб звітувати за свій одяг.
romadov
25.05.2011 15:21
svalyava

Я нас нет закона. Если Янукович ставит людей, у которых есть бизнес на должности, я про Хорошковского. Если Янукович сам себе расширяет полномочия... это говорит о том, что у нас нет закона еще раз
svalyava
25.05.2011 15:20
romadov
25.05.2011 15:09
А Хорошковский имеет бизнес и при этом еще глава СБУ, что теперь?

----
а что? если б он жил в Америке, то не видать ему с его миллионами госслужбы! А у нас - страна непуганых идиотов.Особенно если вспомнить про "захватывающую и благополучную" жизнь шахтеров и празднование в 16 млн.грн. "Шахтаря". Зашибись!
shulka0902
25.05.2011 15:19
коли податковий кодекс вже завтра може задавати підприємців середньої ланки, а середній клас "завдяки" тупій політиці регіоналів зник... преса обмусолюює шмотки чоловіка тимошенко… так це дуже актуально… це на порядку денному… давайте говрити про легальний бізнес і так міцно мовчати про бандюг з мухосранська та їх незаконні бізнес-справи…
shulka0902
25.05.2011 15:19
коли податковий кодекс вже завтра може задавати підприємців середньої ланки, а середній клас "завдяки" тупій політиці регіоналів зник... преса обмусолюює шмотки чоловіка тимошенко… так це дуже актуально… це на порядку денному… давайте говрити про легальний бізнес і так міцно мовчати про бандюг з мухосранська та їх незаконні бізнес-справи…
Wolverine
25.05.2011 15:19
Він же є бізнесменом ,а не державним службовцем, тому це не є злочином.Виж не звертаете увагу на депутатів від ПР які їздять на Бентли, Ламборгини, та Фераррі.
shulka0902
25.05.2011 15:19
україна поїхала глуздом.... коли в країні вирішуються більш вагомі питанні - такі як ціна на газ - бо янукович крим протюхав, тепер немає чим оперувати перед росією, подарував стратегічні об'єкти кремлю, коли очевидно. що європа та америка на нас забили (судячи з останніх коментарів послів європейських країн та американських представників),
tjuna
25.05.2011 15:18
Какой тут китч-приди поддержать свои жену??? Вообще Таблоид офигел!!!!! Точно.. свои семейные проблемы вымещают или примеряют на всех и вся... лечитесь!!!
Yulia2011
25.05.2011 15:18
я пропоную, не обмежуватись лише чоловіком Тимошенко, а пройтись і по правлячій партіїї - Партіїї регіонів, я впевнена, що там все буде не дешевше, а навіть дороще в багато разів. Хоча чоловік Тимошенко - бізнесмен, а вони депутати, які одягаються за наш рахунок....
arsen2011
25.05.2011 15:18
Вы посмотрите, какие часы у регионалов! А ведь они еще и госслужащие. Откуда у них деньги на покупку таких дорогих аксессуаров? Тещи дарят? Или коллеги в складчину на Новый год??? ЦИРК НА ПРОВОДЕ!!!!
romadov
25.05.2011 15:18
аахахахах наивная статья. ПР сейчас крадут же в стране, стоят себе площадки для вертолетов и т.д. Мне кажется, они проблем создают куда больше
sergbaks
25.05.2011 15:17
Коли РЕГІОНИ розкрадають державне майно, то це не визиває ні в кого ні яких притензій. Але щоб відвернути від себе увагу і замилити очі вони копаються в брудній білизні своїх конкурентів яких явно бояться !!!!!
tjuna
25.05.2011 15:16
ledy_gaga: Он вообще этот жлоб завистливый Вы тут праавы, вот как раз те кто из грязи в князи и четко Китчу подвержены, путая врожденный стиль мужчины с врожденным своим жлобством
таня к
25.05.2011 15:16
Чоловік Тимошенко займається бізнесом (а не краде в людей, як деякі), і на чесно зароблені гроші має право нормально одягнутися. А чому ж преса так жваво необговорює одяг та аксесуари нардепів із ПР, бо ж на свою депутатську зарплату вони нехіло одягаються!
vred23
25.05.2011 15:15
дело в том, что человек заработал на эти вещи, неважно сколько они стоят. Его право их носить, другое дело, что у нас все депутаты от Партии регионов так одеваются, а некоторые и намного дороже, вот только почему-то о них никто не пишит!
вовалдо
25.05.2011 15:15
До представників чи депутатів партії Регіонів йому ще дуже далеко. У тих лише на кишенькові витрати, типу з понтом бабу снять, не менше 50 тисяч "зелені". Правда Макс?
tas0406
25.05.2011 15:15
Большим кораблям большое плаванье. Я не думаю, что кому-то было бы проще, если б он одевался в Одессе на 7-м километре. Он свой бизнес не на Юлиных связях строил как Януковичи -младшие на папиных.
Uzer22
25.05.2011 15:14
Прямо не віриться,що представники такого поважного видання будуть,як базарні баби,на кшталт Богословської та Герман,мусувати питання одягу О.Тимошенко. Декілька років тому,це ж видання "розірвало шлюб між Юлею та Сашком.А сьогодні пліткують про одяг одного з них(до речі, раніше пліткували про одяг ЮВТ).Це перетворює дітище Г.Гонгадзе на примітивну бульварну жовтуху.Соромно, що в такий непростий для Тимошенків час,ви штовхаєте їх спину. Ще б оцінили нижню білизну. Хіба не має більш достойних тем?
shulka0902
25.05.2011 15:14
і богатирьова (будучи чиновником), з брюліками хвостом крутить - поза увагою, а от бізнесмен - з легальним бізнесом – з лейбловими годиником та фтболкою – то це вже злочин. Бо є чоловіком лідера опозиції?!!! Та не вдягне ж лахміття – заробляє та витрачає. А не краде з державного бюджету – з наших кишень!!!
shulka0902
25.05.2011 15:14
про те, що сестра львочкіна переплутала верховну раду з борделем та напялила жахливий корсет як хвойда - дуже швидко забули (і при тому, що воно - обличчя народу для заходу, бо є народною обраницею - типу того), про те, що яничар за кошти платників податків ходить як не у страусових черевиках, то з крокодила - теж якось нашими змі обминається - і ніякої тобі критики,
svalyava
25.05.2011 15:14
до IRIS888
Тимошенко в отличие от дешевых теток с ПР типа Герман, Богословской, Гориной и "леди мармеладки" Левочкиной всегда выглядела как леди. Просто у Вас вкуса нет, дорогая
romadov
25.05.2011 15:14
Азаров вон строит в Конче-Заспе себе дом и почему-то эту тему никто не поднимает... хотя, откуда у него деньги, если у него нет ни бизнеса, ничего. Только зарплата министра
ledy_gaga
25.05.2011 15:13
красивій жінці заздрять,що вона і сама не промах, і ще й чоловік у неї такий красень. Того й бризкають жовчю.
tjuna
25.05.2011 15:12
Вы обратите внимание как он руками свободно и легко держит телефон.....небрежно повесив на пальцы очки-бомба... вот это мужчина....
comfi
25.05.2011 15:11
Він працює, у нього свій бізнес, тому може дозволити собі купувати такі речі
chip2011
25.05.2011 15:11
Та ще хочу додати, що зараз не час сюсюкатися про те у кого що є, а у кого зовсін нічогісеньки немає, а вкрай необхідно об'єднуватися у боротьбі проти біло-блакитних загарбників.
ledy_gaga
25.05.2011 15:11
а хто це такий сильний "стиліст" на Таблоїді? Саме, нєбось, із грязі в князі вилізло - а вже вдає, що розуміється на брендах.
romadov
25.05.2011 15:11
А разве наше законодательство запрещает людям иметь бизнес и носить дорогие часы? Он же не депутат
svalyava
25.05.2011 15:10
люди, а помните страусиные туфли Януковича, которые обговаривал весь мир? а брюлики скромной труженницы ВС Гани Герман, в ее годичную зарплату? а пальто от Бриони у Левочкина во время митинга на фоне голодающих шахтеров?чего-то я не припомню ни одного Юлиного бойца, носящего столь дорогущие вещи (Жеваго не в счет, его никто не видел).
IRIS888
25.05.2011 15:10
Да все они "богатые " за счет народа люди по обе стороны не бедствуют.Даже нет никаких сомнений. Но вот Тимошенко не удавалось выглядеть в своих дорогих вещах так , как будто бы это все непринужденно и изысканно. . Не было у нее этого в крови. А деньги ясное дело пришли с Еэсу , с обкомовским замужеством.
tas0406
25.05.2011 15:10
Чипу: а мне кажется, что все это от того, что про саму Юлю грязь читать никто не станет, потому за Сашу и взялись
don carleone
25.05.2011 15:10
матеріал реально за вуха притягнутий. він бізнесмен - він, вочевидь, може собі це дозволити. у чому проблема? головним тут має бути те, що він підприємець, а не чиновник. читай: гроші його, а не наші. і це вже його справа на що їх витрачати....
romadov
25.05.2011 15:09
А Хорошковский имеет бизнес и при этом еще глава СБУ, что теперь?
tjuna
25.05.2011 15:09
диве:да особенно в своем норковом беретике!!!!
chip2011
25.05.2011 15:08
Якщо людина вміє заробляти гроші, то шана їй. Шалені журналюги не вміють знаходити сенсації та лише чіпляються за джинсу та іншу нікчемну заказуху!!!
ledy_gaga
25.05.2011 15:08
цікаво, де були автори цього опусу, коли глава Донецької ОДА виходив із дорогущої машини, а журналістам його прес-служба перешкоджала це знімати? Чого його машинку-костюмчик-годинничок не описали? Страшно? Влади боїтеся? Отакі ви журналісти.
shulka0902
25.05.2011 15:08
ну повний маразм, а не зауваження таблоїду - а носив би він годинник з мікі-маусами (як президент грузії), критики та слини від преси було б більше ніж коли-небудь... ну як людина бізнесу - зауважте, легального бізнесу, зареєстрованого на нього, а не кума, брата, сина (як це у азарова, януковича, пшонки, львочкіна), то чому б бізнесменові не носити бізнес-аксесуари???!!!
tjuna
25.05.2011 15:08
разница между Тимошенко и тем кто на него помои льет, обвиняя в Китче... он это покупает и носит понимая что и как надо носить, у него это в крови и футболка у него в отличии от быдла двигается вместе с телом а не отдельно от тела..потому. что это его.. а не где-то оторванное
дива
25.05.2011 15:06
Красивый импозантный мужчина! Прекрасная пара с Юлей! Не то что трижды несудимый Завгар Леди намбер ван енкиевская!
ledy_gaga
25.05.2011 15:05
упевнена, що цей чоловік на свої футболки навіть уваги не звертає. А годинник і телефон - це бізнесові аксесуари, вони і мають бути стильними і дорогими. Тим паче, не за крадені бюджетні кошти їх купували - як більшість наших нардепів-рИгіоналів, а за чесно зароблені.
tjuna
25.05.2011 15:04
Тимошенко А.Г богатый человек, а они разбогатевшие....каким образом комментировать не нужно знают все потому для разбогатевшего быдла как раз и присущ китч... вот они и примеряют его на Тимошенкою... забывая что он не они... хотя им хочется считать себя таким же.... но тут не по сути такое примазывание....
tas0406
25.05.2011 15:04
Псмотрите на нардепов из ПР или компартии. Кто из них носит часы хотя бы такой же стоимости? А все они у нас с Вами на зарплате!!!!
irchuk
25.05.2011 15:03
Він бізнес мен і має право і можливості носити такі речі!
Yulia2011
25.05.2011 15:02
За останій рік кількість міл'ярдерів налічує 21 особа і всі вони якимсь боком стосуються сьогоднішної влади, то про них чогось мало пишуть в проесі, а тут чоловік Юлі з'явився і відразу всі помітили!
укр_козак
25.05.2011 15:01
а чому б бізнесмену , який вдало веде справи не дозволити купити собі такий годинник? хіба на це є заборона? а журналісти мусять щось писати. не вдалось їм довідатись про якісь сенсації на допиті Ю.Тимошенко, то хоч про чоловіка напишуть. недаремно кажуть: у кожного своя робота...
romadov
25.05.2011 14:59
Новость высосана с пальца. Что теперь? Ну любит человек бренды? Ну есть у него деньги, есть у него свой бизнес, что теперь?
tjuna
25.05.2011 14:58
В чем разница между теми кто сидит в Верховной Раде в таких часах и Александром Геннадиевичем??? Угадайте с трех раз... точно он покупает себе такие часы сам то что ему нравиться и то что нравиться наверное жене.. а те уроды покупают чтобы повыпендриваться друг перед другом. И У ВСЕХ ОДНОЙ ФИРМЫ как у жлобов недавно решивших. что уже не жлобы
Yulia2011
25.05.2011 14:58
Справа в тому, що якщо людина добрий підприємець, то я думаю - це нормально, коли вона добре одягається, бо є за що купити. Я впевнена, що депутати від партії регіонів можуть собі дозволити й дорогіші речи. А тут як чоловік Тимошенко, так відразу галас підняли!!
ledy_gaga
25.05.2011 14:57
так виглядає, що це у авторів матеріалу "кітч мозгів"
romadov
25.05.2011 14:55
Лучше бы таблоид сравнил как одевались депутаты с ПР, когда они были в оппозиции, и как они одеваются сейчаС, при власти. Разница - кардинальная
Тундрюк
25.05.2011 14:55
Автора жаба задавила? До речі: хто автор цього "дослідження"? Автор, ау? Нема. От, мля, чесна, непродажна преса....
ledy_gaga
25.05.2011 14:54
мда, коли на очах всієї країни розігрується драма, яка загрожує перерости в трагедію, бульварні так би мовити журналісти перетворюють її на фарс.
BlakSea
25.05.2011 14:54
Вот именно в ВР у каждого вора часы и по круче... только там же себя не видно, как в колхозе блин
tas0406
25.05.2011 14:54
Черному морю: вчера власть струсила, когда увидела сколько людей вокруг Юли может быстро объединится. Так теперь к Александру приколупались.
don carleone
25.05.2011 14:53
який за офіційною легендою займається скромним "перепелиним" бізнесом,
------------------------------------------------------------------------------------
не розумію, що так засмутило автора. тимошенко-чолоік - людина не публічна. він це чітко дає зрощуміти, тому за законом він не зобов"язаний посвящать громадськість у свої справи, на відміну від януковича. який зобов"язаний показати межигір"я
zaUA
25.05.2011 14:52
tiresome

Да якось не доводились нікого в ті місця цілувати... А про газові угоди... Ви ж не пані Богословьська - позорниця всія-України... А як громадянка я знаю одне: за часів Тимошенко я могла оплатити послуги ЖКГ, газ і в мене лишалось коштів на нормальне життя. А зараз... Все частіше замислюєшся: чи комуналку оплатити, чи ліків в аптеці взяти... ОСБ ВАМ І ЛОГІКА!
ledy_gaga
25.05.2011 14:52
якби автори статті були професіоналами хоча б у бульварному жанрі, то поцікавилися б бізнесом чоловіка Тимошенко. Інформація відкрита - окрім перепелиного бізнесу, він займався ще якимись енергозберігаючими технологіями, про це колись газета "Лівий берег" писала. Бізнес доволі прибутковий, а головне - чесний. Якби був нечесний - повірте, давно би прикрили.
BlakSea
25.05.2011 14:52
Тюне: Правда всем завидно что возле Юли такой импозантный мужчина как в таких случаях говорят и не надо так ГРОМКО завидовать"!!!!! Курицы поганые
Yulia2011
25.05.2011 14:52
я не розумію, чого так переполошились, справа в тому, що він же не чиновник, а бізнесмен і це нормально, коли люди заробляють аби витрачати свої кошти.
romadov
25.05.2011 14:51
И что теперь? В Раде у каждого такие часы, так они не имеют права иметь свой бизнес, а мужа Тимошенко, так как он не депутат есть все возможности для ведения своего бизнеса
BlakSea
25.05.2011 14:48
Ребята критиканы, вы Уроды... посторойте вначале такие семейные отношения как у этой семьи и за столько лет не развалите их а укрепите... а потом со своим свинячим рылом рот открывайте!!!
romadov
25.05.2011 14:48
Лучше бы правда что-то рассказала про сыночка Януковича, который сейчас еще больше жировать начал, но про него все СМИ молчат почему-то
ledy_gaga
25.05.2011 14:48
цікаво ще, що означає речення "ховався в тіні своєї дружини"? Не був у жодних скандалах, п'янках і т.д. - значить "ховався". Цікава логіка у цієї бульварщини.
yasik-70
25.05.2011 14:47
Дійсно, красунчик! Кожній жінці би такого чоловіка! І молодці вони , що не декларують свої доходи, бо тепер ще синкам своїм презик по гелікоптеру подарує, якщо грошей дофіга надійде до бюджету...
tas0406
25.05.2011 14:46
Тюне: То просто Богословской и Герман завидно, что их мужей нельзя людям показывать. А с лживой боборихой Богословской вообще нормальный мужик жить не станет.
tas0406
25.05.2011 14:45
К Ромадов: между прочем Янык эти деньги на вертолеты не ищет. А на прямую в бюджете берет. Ни стыда у нынешней власти, ни совести.
tjuna
25.05.2011 14:44
Пришел муж поддержать свою жену под прокуратуру... и от нормальных здоровых и откровенных семейных отношений захлебнулось пол страны!!!
romadov
25.05.2011 14:43
А Янукович находит себе деньги на вертолеты и на площадки для него. Так что теперь? Мне кажется страна от этого страдает больше
tas0406
25.05.2011 14:41
Тюне: в то время как Герман одевается дороже английской королевы, я б на месте нынешней власти вообще подобной дешевой джинсой не занимался.
tjuna
25.05.2011 14:41
нынешняя не власть не только не показывает своих доходов как левочкин а свои дома записывает на других людей....
don carleone
25.05.2011 14:41
знайшли ще по чому рівняти, якщо у ВР кожен пятий з верту, а кожен третій з нокіа8800,то цим людям ми платимо зарплату і в них не може бути такого дрогого годинника та мобілки(футболка не настільки дорога навіть для бізнесмена середньої руки),то чому в успішного підприємця хай там чим він займається)не можу бути таких речей. е нормально, що людина заробляє гроші і на щось їх витрачає!байдуже, на що аби це було в рамках закону.от якби він цей верту незаконно ввіз з-за кордону - інша справа.а так!
romadov
25.05.2011 14:41
Хи)) и кстати, что такое часы и майка по сравнению с ворованных Межигорьем от Яныка)
tas0406
25.05.2011 14:40
тиресому: а почему Вы так уверены, что в его декларации нет таких доходов. Откройте в декларации для УП статью доходы родственников. Там четко написано, что они не малы. понятно, что большая их часть - это Сашины деньги.
tjuna
25.05.2011 14:39
Он что. держслужбовец???? пусть германиха снимет свои часы как держслужбовец! и сапоги за 5000 долларов....!!!
romadov
25.05.2011 14:39
И что в этом такого не понятно... он что не имеет право зарабатывать деньги? Вроде имеет, так в чем проблемы?
Trinidad
25.05.2011 14:38
tas0406
Что за серьёзный бизнес у обладателя брегета ?Проясните
tjuna
25.05.2011 14:38
Александр Ганадиевич может себе позволить себе и не только такие часы и футболку-боже какая мелочность упрекать в стильности и имидже мужчину самодостаточного и уверенного в себе
ВІЦЛІПУЦЛІ
25.05.2011 14:37
Ай молодці!!! Все побачили, все зауважили. Шкода, не зафіксували білизну в якій був чоловік Тимошенко. А в чому власне фішка матеріалу? Ну бізнесмен, ну відповідно одягнутий, з аксесуарами суто бізнесовими. До речі, для бізнесу – це важливі, навіть знакові і навід’ємні речі. А політиком, чи дрежслужбовцем він і не був. Заробив – молодець.
Значно цікавіше було б, якби ретельні папарацці зафіксували годинники, підтяжки і решту ґудзиків Кузьміна. Але страшно! Можна не тільки по об’єктиву получити
tas0406
25.05.2011 14:37
И еще, мне не очень понятно, почему никто не говорит о том, что министр АПК госчиновник Присяжнюк ездит на майбахах, цена которых в десятки раз привышает цену пресловутых часов
ledy_gaga
25.05.2011 14:37
Якщо чесно, то для мене це просто сіра футболка, просто телефон і просто годинник. Як і для більшості людей, які цього чоловіка бачать на фото чи бачили по ТБ. Навіть "кричущого" логотипу я не помітила, чесно кажучи. Але жовта преса - на те й жовта преса, аби роздути скандал навіть з сірої футболки.
tas0406
25.05.2011 14:36
Я не могу понять откуда такая проблема. Почему серьезный бизнесмен Александр Тимошенко должен ходить в футболке с Барабашихи или с часами Монтана
tiresome
25.05.2011 14:35
ve5nana 25.05.2011 14:27.

НЫНЕШНЯЯ ВЛАСТЬ ПОКАЗЫВАТЬ ХОТЬ КАКИЕ-ТО ДОХОДЫ (посмотри декларации министров)!!! СООТВЕТСТВЕННО ЗАПЛАТИЛИ НАЛОГ, А ТВОЯ ЛЮБИМАЯ ТИМОШЕНКО БЕДНАЯ, НО ЗАТО ТЕЛЕФОН ЕЁ МУЖА СТОИТ БОЛЬШЕ ЧЕМ ТЫ ЗАРАБАТЫВАЕШЬ ЗА ГОД!!!! ТОЛЬКО ТЫ НАЛОГИ ЗАПЛАТИЛ С ЗАРАБОТНОЙ ПЛАТЫ, А ОНА НИЧЕГО НЕ ПЛАТИЛА И РАЗВОДИТ СЕЙЧАС ВАС И ВЫ МОЛИТЕСЬ НА НЕЁ КАК НА ИКОНУ. КОГДА ЖЕ ВЫ ПОУМНЕЕТЕ, ВАС УЖЕ ДВА РАЗА "ПРОКИНУЛА"!!!
don carleone
25.05.2011 14:35
що за українська така ментальність: рахувати чужі гроші: ми маємо законне право вичисляти дорогі речі у чиновників, яким ми платимо зарплату, а сувати свій ніс в доходи бізнесменів може тільки податкова. а тимошенко, як відомо, до державних структур відношення не має. можна було б про щось говорити, якби тимошенко-дружина була б при державному посту, мовляв, за її гроші все може бути куплено, а так.... НЕ РАХУЙТЕ ГРОШІ В ЧУЖИХ КИШЕНЯХ, ЦЕ НЕ КРАСИВО!!!!
don carleone
25.05.2011 14:35
що за українська така ментальність: рахувати чужі гроші: ми маємо законне право вичисляти дорогі речі у чиновників, яким ми платимо зарплату, а сувати свій ніс в доходи бізнесменів може тільки податкова. а тимошенко, як відомо, до державних структур відношення не має. можна було б про щось говорити, якби тимошенко-дружина була б при державному посту, мовляв, за її гроші все може бути куплено, а так.... НЕ РАХУЙТЕ ГРОШІ В ЧУЖИХ КИШЕНЯХ, ЦЕ НЕ КРАСИВО!!!!
Trinidad
25.05.2011 14:31
Мозгоправу

Шутить изволите?Парень себе из Тая копию часов привез за 15 баксов и копию голд верту в и\магазине за 400 прикупил?
tiresome
25.05.2011 14:28
zaUA
25.05.2011 14:11
І взагалі, родина Тимошенків не є чиновниками, а слід - не мають доступу до наших кішень... Що вдягати і куди - їх особиста справа...

КЛАССНАЯ ЛОГИКА, ЗНАЧИТ ТАК МОЖНО ПРИЙТИ К ВЛАСТИ НАВОРОВАТЬ, ГАЗОВЫЕ ДОГОВОРА ВЫГОДНЫЕ ДЛЯ СЕБЯ ЗАКЛЮЧИТЬ, НАРОД ОБОБРАТЬ И ПОТОМ ЖИТЬ КРАСИВО!!! А ВЫ ИХ БУДЕТЕ В ЗАДНИЦУ ЦЕЛОВАТЬ ПОТОМУ, ЧТО ОНИ ЖЕ НЕ ВО ВЛАСТИ!!!!
ve5nana
25.05.2011 14:27
Нинішня влада взагалі ховає свої сімї, а якщо і зявляються то лише на світських раутах. А тут прийшов чоловік підтримати дружину і все вже, кінець світу. Знайшли годинник і заклювали. Скільки можна?! Хай до влади чіпляються, а не до сімї Тимошенко.
arena
25.05.2011 14:25
Хорошие часики, красиво жить не запретишь
антивірус
25.05.2011 14:23
І що далі?..І в "святого" Кіріла ще дорожчий годинник...Не треба нікому заздрити..Бо їм обоїм і нам з вами (без таких годинників) всім буде в підсумку однаковий розмір 1х2...І труна також кишень не має...
George1
25.05.2011 14:22
Ну и что?
У Герман часы за 58000 долл., так она госслужащая, а Александр Тимошенко - нет
Мозгоправ
25.05.2011 14:15
Есть точные копии часов в Эмиратах от 20 до 50 долларов!Почему решили что это оригинал????Я думаю что это мужественная семья и на их долю выпала нелегкая судьба!
Мозгоправ
25.05.2011 14:12
Есть точные копии часов в Эмиратах от 20 до 50 долларов!Почему решили что это оригинал????Я думаю что это мужественная семья и на их долю выпала нелегкая судьба!
ve5nana
25.05.2011 14:12
Чомусь Таблоїд звернув увагу на годинник, а не на те, що чоловік прийшов підтримати дружину, адже це важливіше ніж у годиннику якої вартості він прийшов.
COH
25.05.2011 14:11
Щось не зрозуміло...
Якщо можна "священникам", котрі живуть за рахунок датків прихожан, то чому ж не можна бізнесмеам?
Ми всі чудово знаємо що вони заможні люди...
Вам більше до вподоби фальшиві симоненки, котрі так важко "боряться" з олігархами і живуть в $$$ мільйонних хоромах?
Зрозуміло що "дістали" ВСІ, але на дух не виношу фальшивих борців за справедливість! а тим більше дивує сліпе і глухе стадо яке ще комусь вірить...
zaUA
25.05.2011 14:11
І взагалі, родина Тимошенків не є чиновниками, а слід - не мають доступу до наших кішень... Що вдягати і куди - їх особиста справа... Навідміну від ненаситних ЯіКовців... Котрі мають звітувати перед нами за кожен свій бріонівський гудзик, не кажучи вже про гелікоптери...
ve5nana
25.05.2011 14:10
Чому ж ніхто не звертає увагу на те що одягають чоловіки та дружини провладиних політиків, адже там речі набагато дорожчі, ніж у чоловіка Тимошенко.
IRIS888
25.05.2011 14:09
2 ЩеНеВмерлаІНеВмреНіколи25.05.2011 13:16

То , что у нее видоизменное лицо , то это 100 % Причем не в лучшую строну. Она стала как маленткая жабка , как черепашка. Это без всякого полит. потивопостояния. Это такое мое восприятие ее. Может с годами это все пойдет на пользу , так как сейчас лоб заморожен. Мимики нет. Но сейчас она страшко.
zaUA
25.05.2011 14:08
kotugoroshko - 100% Але інфо-привід, що чоловік ЮВТ прийшов підтримати дружину занадто банальний... Треба ж було до чогось доклепатись... А наш президент тим часом свою дружину не те, що не підтримав би, а взагалі із задоволенням придбав би їй one ticket to the moon
NATA56
25.05.2011 14:08
какой красивый мущина )))
ve5nana
25.05.2011 14:06
Я теж вважаю, що це справа чоловіка Тимошенко, що одягати, він заробив на цей годинник.
Fimasobak
25.05.2011 14:06
Дааа... От сiжу i думаю: скоко єщо врємєнi должно пройти, шоб всьо народонасєлєнiє Украiни наконєцто вже поняло, шо iдєали майданов i антiмайданов придумуюцця для того, шоб бистро, з наскока пєрєраспрєдiлить дєнєжнi потокi iсключiтєльно в СВОЮ пользу? У каждого своi бєди - у кого крошечкi чьорствєнкi, у кого брiльянтiкi мєлєнькi...
Свирид
25.05.2011 14:06
Ті , хто пише і дозволяє оприлюднювати такі статті, або просто агентура бандюків, або зазомбовані прихильники Ющенка. Вони продовжують лити бруд на Тимошенко, вважаючи що таким чином вони допомогають Ющенку отримати якийсь шанс на повернення з небуття. Не розуміють, дурненькі, що таким чином вони знову допомогають Януковичу, тобто працюють на ворогів не так Тимошенко, як загалом України.
Зрадники по дурі! - ото і є справжня біда сучасної України.
28olga80
25.05.2011 14:03
..країна бідна ще через нас........тому що ми тільки тут такі писаки а на ділі всі дуже "зайняті" своїм життям......і ніяк не переймаються життям сусіда.....
Dok
25.05.2011 13:58
Ці хвірми не для нас з вами, а для тих хто хоче пролізти в "золотий мільярд", для людей, які з екранів телевізорів вчать нас жити та працювати за безцінь, і доказують нам , що краіна бідна. Так -країна бідна, але через них.
28olga80
25.05.2011 13:49
....так що що написано ZILLI...а в чому полягає кричущість?якби тут не написали що це "хвірма" то я б така необізнана в брендах і залишилася))))))))дякуючи таблоїду буду це знати))))))))))))))))
Dok
25.05.2011 13:48
ЦІкаво , що це означає пристойно. за 1000 гривень на місяць? значить він хабарник!!
kukurik
25.05.2011 13:47
Дякую "Українській правді" за матеріал про кітч. Пишіть. Чорт, кажуть, в деталях. Гарного дня!
Dok
25.05.2011 13:46
А как еще!!?? ВОНА ведь в декларации указала, что у нее ничего нет.
28olga80
25.05.2011 13:46
Dok- мій терапевт одягнений пристойно...при тому працює Вона по парних або не парних як випадає по пів дня....тому думаю 1000 немало оскількі інші за цю ж платню ходять місяць зранку до ночі....так що не прибідняйтесь!
Black&White
25.05.2011 13:44
это зависть или что? неужели муж Тимошенко должен ходить в китайских тряпках или секонд-хенде?!
Dok
25.05.2011 13:43
Головою в Україні, з такими правителями не заробиш. Одягніть окуляри, на футболці, на грудях написано-- ZILLI
kotugoroshko
25.05.2011 13:43
Прикро, що журналісти "УП" звертають увагу не на вболівання чоловіка за свою дружину, не на те, що донецький бульдозер хоче зрівняти із землею залишики демократії, наше право жити вільно, а не окремі аксесуари.
luizella
25.05.2011 13:40
ці обмеженні журналістичні спостереження вже набридли ! не треба зазирати у чужу кишеню, це вже не актуально ! як на мене, досить мати труси і каску . у кожного є дві дірочки у носі і два вуха і це вже гуманойд ! доречі ,різниця між родиною Януковича і Тимошенко величенька. Тимохи заробляють головою а Янук народ грабує !
Natulik
25.05.2011 13:39
пелевин форева:)
о ком вообще тут разговор? о жлобах, имеющих наглость называть себя спасителями нации?
vvvggg
25.05.2011 13:38
треба було прийти в подертих трусах ідіоти в багатьох чинуш далеко не самого високого рівня таких годинників по10-15 штук подаруночки від вдячного плєбсу
jazzandbuzz
25.05.2011 13:38
Я чомусь не бачу що футболка має кричущий логотипом на всі груди...
Dok
25.05.2011 13:38
Україна-моє місце проживання,де середня зарплатня лікаря -1000 гривень в місяць, якщо вас цікавить більш детальна інформація, то сходіть до вашого дільничого терапевта або фтизіатра, в поліклініку. та подивіться в що він одітий та обутий, та на яких машинах їздять, якщо вони у них є.
klesch
25.05.2011 13:35
"— Вообще, — быстро добавил Морковин, — ничто так не выдает принадлежность человека к низшим классам общества, как способность разбираться в дорогих часах и автомобилях" , Generation «П». Тут только про трусы, носки и футболки добавить можно.
puha
25.05.2011 13:32
Справа не втому що може дозволити собі чоловік Тимошенко.,він публічна особа.А для таких людей толерантність ,скромність у всьму мае бути на 1 місці. Але на жаль для наших політиків це непритаманно,бо БИКИ вони завжди БИКИ не залежно від кольору чи породи.
alexskoro
25.05.2011 13:27
legin
"Є ж якась межа - не все купується і продається! Совість де?!"

ТАК ВИ Ж САМI "БЕЗМЕЖНI"...
zaUA
25.05.2011 13:26
Та давайте вже мислити логічно... Люди апріорі небідні... То що їм задля вашого задоволення з Троєщинського ринку вдягатись... Ну можуть собі дозволити... Чому ні? Сотні наших політиканів і просто бізнесменів можуть дозволити собі таку "розкіш"...
Калнішевський
25.05.2011 13:25
Чи всі впевнені в тому що це оригінальний Briguet? Китайську підробку дуже легко можно переплутати з оригіналом, тим більш якщо не потримати її у власних руках. А підробка коштує 1000 гр.
Жаба Абрикосовна
25.05.2011 13:24
А ОВОЩ вчера подписывал приказ ручкой Дюпон за 1,5тысу.эвро!!!!!!!!!!!
и енто государственный деятельв банановой республике!?
Gost10
25.05.2011 13:22
Господа, успокойтесь! После неконтролируемого распада страны, империи, в 1991 иного и иных быть не может и не будет еще десятки лет. Все это т.н. «международное сообщество», ООН и пр. в принципе такие территории могли бы брать под свою опеку и не давать грабить местным гиенам. Но… по видимому, это сообщество и само тащит и материально и геополитически.
ЩеНеВмерлаІНеВмреНіколи
25.05.2011 13:21
До tiresome
Вибач, нешановний, я не вступаю в діалоги з провокаторами типу тебе. Тож бризкай тут слиною і лий багнюку, доки не захлинешся. Бувай.
28olga80
25.05.2011 13:21
Dok-я не маю на увазі Кончі Заспу.....мене цікавить де проживаєте Ви?цікаво де ще таке осталось диво як бідні лікарі???!!!
Dok
25.05.2011 13:18
А що ві думаете? всі лікарі в Кончі Заспі живуть та Бентлюках їздять?? глибоко помиляеетесь.
ЩеНеВмерлаІНеВмреНіколи
25.05.2011 13:16
До IRIS88825.05.2011 12:47
Щодо уколів краси. Я бачила ЮВ "наживо", зблизька - шкіра доглянута, проте, запевняю Вас, жодного ефекту маски, який зазвичай буває від ботоксу, немає. В кутиках очей зморшечки, які в народі називають "гусині лапки".

А на загал -маладці, таваріщі! Яник перетворив вас на злиднів, а ви обговорюєте сашін годинник і юліні косметичні процедури. Скільки можна вестися на подібні статейки?!
28olga80
25.05.2011 13:16
Dok- де це у нас в Україні лікарі ще на зуби собі не заробили????.... а ну поділись?????
З Україною в серці
25.05.2011 13:16
УП і Притула особисто, опускаються все в більше болото своєї ненависті до Юлі.

Юля не краде! Навпаки, все своє життя віддає служінню людям. Це головне.

"Дякуючи" осирачам з УП люди втрачають Віру бо Притула і К* змішують все в купу і місять грязюкою своєї невихованості і заздрощів. Саме "дякуючи" притулам, наємам, лещенкам маємо те, що маємо. Це великий гріх. Хай будуть прокляті.
Ukrainiann
25.05.2011 13:13
Чета тимошенків-Грігян безсоромно обкрадали Україну на протязі останнього десятиліття і також абсолютно безсоромно виглядають в час розплати. Тимошенки-Грігян від скромності не помруть.
don carleone
25.05.2011 13:12
директор птахофабрики не буду говорити, в якій області вона знаходиться, їздить на такому ж авто як сама тимошенко, за вартість годинника казати не буду - але теж на вигляд не з дешевих. питання: чому подібний підприємець олександр тимошенко не зможе собі дозволити те ж саме??? і що дивного втому, що він дорого одягнутий???
Dok
25.05.2011 13:11
Да уж! спасать от смерти и излечивать людей , в нашей стране не выгодно, 30 лет работаю врачом, и зубы себе из пластмассы вставить не могу,надо идти заниматься перепелами.
28olga80
25.05.2011 13:11
....а що до доходів -так це і ми такі ж........половина людей в Україні отримують офіційну заробітну платню мінімальну остальні в "конверті"..........так що ми від них нічим не відрізняємося))))))))..хіба що сумами які отримуємо))))))))))))
legin
25.05.2011 13:10
чоловік прийшов під прокуратуру підтримати дружину, а папарацці кинулись винюхувати які на ньому годинник, футболка і телефон! Може б ще під штани заглянули - чи брендові у нього плавки?! Є ж якась межа - не все купується і продається! Совість де?!
don carleone
25.05.2011 13:08
у своїй несамовитій любові до брендів чоловік Тимошенко не відстає від своєї дружини.
----------------------------------------------------------------------
я також люблю бренди, тільки купую їх у стоку, то чому тоді про мене не напишуть??? бренди - то справжні!!!
28olga80
25.05.2011 13:07
....і все ж дивного нічого тут не бачу.......і мене не переконає ніхто...зараз через одного най мілкішого дипутатика і у нього ще не таке є......тому не бачу чому тут надриватися???а те що це багаті люди це давно давним зрозуміло......бідних в політиці не має!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
legin
25.05.2011 13:07
І замість того, щоб звернути увагу на несправедливе "правосуддя" у нашій країні, увага чомусь акцентується на аксесуарах чоловіка головної опозиціонерки! Ганьба! От таких журналістів Герман і мала на увазі! Шкода, що такі є і паплюжать журналістську професію!
legin
25.05.2011 13:06
аж слиною сходить автор цієї заміточки! НУ так вже заздрісно стало! Хіба Тимошенко колись себе виставляли як бідних? Вони собі можуть це дозволити. Краще б журналісти Таблоїда поцікавились брендовим одягом дружин депутатів ВР чи міністрів цього олігархічного уряду!
don carleone
25.05.2011 13:01
футболка на фото - не та!!!! та навіть. якщоб вона коштувала дорожче - що тут дивного. всі й так знають, що родина тимошенк - не бідні люди. а такі цяцьки як то верту чи зіллі можуть собі дозволити навіть депутати обласних чи міських рад, підприємці середньої руки, то тимошенко - й поготів
tiresome
25.05.2011 13:01
ЩеНеВмерлаІНеВмреНіколи
25.05.2011 12:56

ДАВАЙ КАНОНИЗИРУЕМ СВЯТУЮ НАШУ ТИМОШЕНКО, а то она такая бедная вся!!! подверглась жестоким репрессия!!!
tiresome
25.05.2011 12:58
28olga80 футболка на сайті не співпадає з футболкою на чоловікові ......чесно кажучи дивно було б якби на ньому був годиник "ракета" чи взагалі електрон)))))))))))))))))це все ж таки як не як багаті люди......цим тут Таблоїд не здивуєш....принаймі мене........))))

ОЛЕНЬКА ЕСЛИ ОНИ БОГАТЫЕ ЛЮДИ ПУСТЬ ЗАДЕКЛАРИРУЮТ ДОХОДЫ ОПЛАТЯТ НАЛОГИ (почему я плачу налоги, а они нет). А ТАК ТИМОШЕНКО БОМЖ, ничего нету в декларации. ЭТО ЖЕ СМЕШНО!
ЩеНеВмерлаІНеВмреНіколи
25.05.2011 12:56
Коли в країні коїться бєспрєдєл, опозиціонерів подвергають жорстоким репресіям, фабрикуючи кримінальні справи на замовлення; коли всі судді - продажні покидьки і рішення про арешти приймаються безпосередньо на Банковій, - мені глибоко паралельно, скільки там коштує шмаття пана Олександра!
Свирид
25.05.2011 12:53
Заздрості у того, хто писав цей текст, повні штанці. Бідолога!
Відчувається стиль комуністів. На заздрості весь час спекулювали і підбурювали людей до ганебних дій. Скільки тих зазомбованих приймали участь у каральних заходах проти простих людей. Цеж вони допомогали окупантам чинити голодомор, а зараз за бандюків голосують ! Автор, борючись з Тимошенко, працює на ворогів українського народу.
IRIS888
25.05.2011 12:47
Да , дивно все це. И ее выпендреж был неуместен наряду с чаяниями о народе ."Оппозиционры". Если бы не была такой китчевой , то может и не проиграла бы выборы. А если пощитать стомость ее ежемесячных "уколов красоты" ?
Айэм
25.05.2011 12:42
Гыгыгы

А волнуеццо как. Лицо такое волнительное, волнительное. Испереживался прям мужик
alexskoro
25.05.2011 12:37
У ВАС,СУДЯ ПО ВСЕМУ, В ЗОБУ ДЫХАНЬЕ СПЁРЛО ОТ ОСОЗНАНИЯ ТОГО, ЧТО ВАША ПАССИЯ И ЕЙНЫЙ ПЕРЕПЕЛЯТНИК "все ж та"ки як не як багаті люди"...
28olga80
25.05.2011 12:31
футболка на сайті не співпадає з футболкою на чоловікові ......чесно кажучи дивно було б якби на ньому був годиник "ракета" чи взагалі електрон)))))))))))))))))це все ж таки як не як багаті люди......цим тут Таблоїд не здивуєш....принаймі мене........))))
Злобный Cмайлик
25.05.2011 12:30
ггг..
забыл переодеццо.

Новини


Модные новости