Коментарі читачів до:
 

Депутат-забіяка Парасюк носить на зап'ясті три зарплатні. ФОТОЗалишилось 500 символів
Шкоду купив ще до дипутатства і негородіть херні
а загодин 15 тис грн то треба так обсирати?УП перетворюється на дешеву бульварну пресу,А про Лещенка слабо написати ??за скільки костюми купляє ?квартиру вза які гроші купив?
20.07.2015 11:46
Iryna Lescop - це приклад такого собі українського хамства, коли навіть в коментарях стараються шпильку вколоти і обгадити людину з ніг до голови. З таким хамським підходом Україна ніколи не стане цивілізованою.
20.07.2015 11:42
Kobel Ihor чесних людей у Верховній Раді майже не має Всі йдуть туди щоб збагатитися і захистити свій бізнес. І взазалі у Верховній Раді повинні бути люди з розумом, які не тільки вміють битися а ще хоч щось для людей робити.
20.07.2015 09:34
это так называемые игры новой власти. обосрать неугодных. но все почему то забывают что у пети работает в раше в липицке фабрика рошен которая кормит народ раши и что петя сплачивает налоги в казну раши и потом эти деньги идут на вооружение , оружие и т. д. но никто не видит в этом никакого преступления или зрады. во народ всю жизнь лижут жопы власть имущих и уничтожают тех кто хоть чем то против .
20.07.2015 08:12
Смішно сказати але у мого знайомого -простого канадського лісоруба заробітна плата в день 600долл. Тобто на цей годинник він заробить трохи більше ніж за ОДИН ДЕНЬ!!! простий працівник -лісоруб!!! у простого прокурора замухриженого зарічнянського району рівненської області на руках були котли вартістю -30000 долларів. Демонстрував їх депутат Мосійчук і що прокурор працює -ніхто його не чіпає . Такі годинники як у Володі у ГПУ навіть прибиральниці не надівають .
Познайомився з коментарями. Сумно стало від дріб"язкових людей.Якби коментували щодо його депутатської діяльності це інша справа. Купити машину не проблема. Звернися на вторинний ринок і придбаєш на свій смак автомобіль.Володимир активний учасник Майдану честь йому і хвала.Він агресивний. Таких у ВР багато.ЛЮДИНА ЗАВЖДИ СТАЄ АГРЕСИВНО,КОЛИ БРАКУЄ у неї знань аргументувати апоненту Значна частина молодих депутатів у ВР ЩЕ НЕ ДОЗРІЛА бути представником народу в законодавчому органі країни.
В нього батьки звичайні підприємці ще до Майдану і до обрання його в Раду.Звичайна машина як на їх рівень, та і годинник. Хотіли Володю облити лайном а облили себе.Позорища
О це так новина у хлопця годинник за 700 уо. Де ж простій людині на такий заробить тільки відкати тільки решало. Жовч коментаторів пригнічує.
19.07.2015 14:11
їблоїд - продажна ресурс ще й прикривається лицем видатного журналіста !!!
19.07.2015 13:06
ірина бута:
маєте факти, що він дорвався і обкрадає нас з вами? нафтові вишки? нерухомість або ділянки під забудову? банки і бентлі з майбахами? Нє? немає?
то не тринди, а йди працювати і зароби собі на годинник
ідіоти вимагають бамжів у владі?
19.07.2015 11:15
Це той великий Патріот, борець за справедливість, який дорвався до корита щоб збагачуватися, грабувати. Люди опинилися на грані зубожіння, про це ніхто не думає.
Газету Георгія Гонгадзе перетворили в гавномет. Огидно це читати.
Якийсь маразм а не стаття .. а за скільки має бути годинник? Casio найпростіший за 400 грн? Ну вибачте ви ж в красовках в театр не ходите. Ну все має мати свою ціну і своє місце.
Не розумію навіть викладати таке в мережу.
На рахунок тих хто в коментах пише текст:
==
Народ бедует, выживает как может на среднюю зарплату 1500-1800 гривен и пенсию еще меньше, а тут с часами за 15 штук и на тачке за 200000 грн...
==
а що народ робить щоб не бідувати?
Что-то не то происходит с Парасюком: не выдерживает испытания медными трубами. А был славным хлопцем....
18.07.2015 13:19
Топающие здесь на народного героя, опомнитесь!
Вы не слышали, как жульё из ВР, противостоящее истинному герою ЕВРОМАЙДАНа Владимиру Парасюку, кидают ему в лицо: «Здесь не ЕВРОМАЙДАН !!!»
Контра в ВР, под водительством приспешников Порошенко, Гройсмана и Луценко, цветёт и пахнет... Если они, когда-то и были попутчиками ЕВРОМАЙДАНА, то сегодня они ничем не отличаются от ОПО-лакеев Януковича и Путина. Вместе с ними голосуют за узурпацию власти Порошенко…

Юрий Вологжанинов.
18.07.2015 12:44
"Дніпро-1" знищив мінометну батарею та дві казарми бойовиків поблизу Донецька.
УП
Знову пригадався Депутат-забіяка "сотник" Володимир Парасюк, який колись був забіяка режиму регіональних комуністів і злодіїв в законі Януковича, пізніше із постійним місцем прописки Батальйон Дніпро-1 став забіяка регулярної орди із воєнторгу Путіна.
Тепер забіяка голів, з яких починає гнити тіло.
Такому нічого не шкода, навіть годинник із шкодою. Хто не вірить, переконайтесь. Дніпро-1 чекає на Вас
Такие, как воины Правого Сектора, Донбасса и других добровольческих батальонов, такие, как Ярош, Семенченко, Парасюк - кость в горле олигархии, что российской, что украинской, что для Путина, что для Порошенко.
Топающие на героев Украины, опомнитесь!
Порошенко уже превзошёл Януковича...

Юрий Вологжанинов.
шкода коштуе від 800000?????????????????????7 питання е?????????????????? оце все псевдо захист вкладників банків... позор парасюк... ну тягне патріотів в нас тільки до митниці бурштину і тд
Совість треба мати, щоб так гадити. Закрийти очі і уявіть собі,- якби не Парасюк і хлопці з Правого сектора, поскладали би нас усіх на заводі Арсенал. Жили ми би і дальше у стойлі влади двічі не судимого за якого чомусь віддали 12,5 млн. голосів виборців.
18.07.2015 06:11
А був забіяка режиму регіональних комуністів Януковича, і забіяка регулярної орди із воєнторгу Путіна. Тепер забіяка голови, з якої починає гнити тіло.
17.07.2015 23:37
гєню пліщевський, ти тут не розводи пургу
на машині їздить не за бюджетні бабкі купленій, а годинник не крадений.
та й стаття падлюча-бере компенсайію на житло. Та ж не ділянку в кончі заграбастав? не відхопив кусок землі в Києві?
я просто доцент, а машина не гірша та й годинник майже в ту саму ціну
а в тебе китайська штамповка за 20 баксів і віласіпєд? співчуваю! пахать нада!
сколько же порохоботов :))
чуваки ездят на кубиках, имеют миллиарды на счетах ,виллы в Конче, и т.д. а придолбались к Шкоде (!) Парасюка и часам. пипец. айфон стоит 30 штук... а вы к часам прицепились. Браво.
Вообщем кто в раду попадает тот про человеческий облик забывает. Нихера себе 8-10 штук стоит Шкода, почти даром. А часы за три депутатских зарплаты.. Не хер его выгораживать. Народ бедует, выживает как может на среднюю зарплату 1500-1800 гривен и пенсию еще меньше, а тут с часами за 15 штук и на тачке за 200000 грн...
а зверніть увагу шо це китайська підробка за 300 баксів, - звикло стидно в цім признатись, але се так...
17.07.2015 16:47
Смішна статейка. Хто її писав? Ви б ще оцінили труси цього депутата. Хоча, як депутат , він поганий, навіть скажу більше - від нього користі меньше ніж втрат. Але він такий як є - простий, не дуже розважливий, хитруватий і не завжди правдивий. Але не олігарх і не крадій.
17.07.2015 16:06
здуріти, теж м ені олігарха знайшли, аж б/у шкода і аж плохенька сертіна...
17.07.2015 14:50
ндаа. Шкода суперВ 2006 года. Можно купить сейчас за 8-10 тыс. долл б/у. Уж такая огромная сумма.
17.07.2015 14:46
поперли проти Парасюка-різкий звісно що так і нестриманий-поведінка інколи хуліганська-але ж проти кого пре-проти бувшого кодла Януковича
17.07.2015 14:41
ну а что такое 15000, это ж даже не 1000$. Тоже мне, проблема.
17.07.2015 13:39
Многим Вам удалось после майдана прикупить СуперВ?


Неужели непонятно он ссучился как и вся власть.
...А Я БЫ ТАКИХ ГНАЛА С РАДЫ...КТО ОН И ЧТО ОН С СЕБЯ ПРЕДСТАВЛЯЕТ...НА МАЙДАНЕ ВСЕ ПОНЯТНО БЫЛО... А ЗДЕСЬ НУЖНО ГОЛОВУ И РАБОТАТЬ ....НУ НА СЧЕТ ЧАСОВ ..--ЭТО НЕ НАМ СУДИТЬ И НЕ РАСКРУЧИВАЙТЕ НАРОД ЗАИ ПРОТИВ....
А производил впечатление неплохого парня! Очень жаль, сплошное разочарование.
Бушлат снял, приоделся. На Супербу заработал.Парасюк - живе по-новому!!!!!!!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами