Дружина Неліпи звела Шоптенко з "геєм"

19.11.2007, 10:00
Tablo ID

Свій достроковий виліт з "Танців з зірками-3" Олена Шоптенко і Макс Неліпа сприймають по-філософськи. Тепер у Неліпи буде більше часу на сім‘ю, а у танцівниці - на своє нове кохання.

"Я дійшла висновку, що, може, справді краще було вилетіти саме зараз за станом здоров‘я Макса, ніж програти комусь у фіналі", - зізналася Шоптенко ТаблоIDу на нещодавній вечірці. При цьому Олена до останнього вірила, що у фінал їхня пара вийде.

Як відомо, станцювалася вона з Максом на весіллі у знайомого дизайнера. До речі, створенню пари Неліпа-Шоптенко посприяла і дружина телеведучого.

Макса Неліпу з Оленою Шоптенко "звела" його дружина

"Вальс ми танцювали з подачі дружини Макса, Томи. Ми танцювали віденський вальс просто для себе, трохи випили, природно, було дуже весело", - згадує той вечір Олена.

Окрім того, на питання, чи не вплинула дружина Максима на те що, Аня Пелипенко в "Танцях-3" вже з ним не танцювала, Шоптенко зізналася: "Насправді були такі моменти... Так, у них з Анею не склалися відносини..."

Окрім того, знову ж таки Тамара практично звела Олену із теперішнім її коханим Ігорем Посипайком.

"Насправді Тома була посередником у наших стосунках. Тому що Ігор думав, що я заміжня, а я думала, що Ігор - гей. Але Тома розвіяла сумніви і мої, і Ігоря, і ми якось зійшлися. У танці теж між іншим", - поділилася танцівниця із ТаблоIDом.

Шоптенко думала, що Посипайко - гей, але завдяки й дружині Неліпи вони тепер разом

Зійшлися Посипайко з Шоптенко також і "завдяки Максу Неліпі". "Ми зійшлися на дні народження Макса. Це було місяць тому, 15-го числа", - додала Олена. Причому поєднали пару на цей раз не танці.

"Мені просто присвятили пісню. Ігор грає у групі "Фарбований лис" на клавішах. І, користуючись своїм становищем, він зіграв мені "Sorry seems to be the hardest word" Елтона Джона. І з того моменту ми якось почали з ним спілкуватися. Я розтанула", - згадує танцівниця.

Стосунки із руденьким музикантом і ведучим в одному обличчі Олена вважає "дуже яскравою подією" у її житті. Схоже, так вважає і Посипайко, який ніжно називає свою дівчину "Мася".

Однак про святкові плани на ювілейний вечір, 15 листопада, парочка розповідати відмовилася.

Посипайко та його "Мася" вже відсвяткували першу річницю

"Ви з глузду з‘їхали! Ви насправді хочете, щоб ми вам розповіли? У нас сьогодні ювілей, ми місяць як зустрічаємося. Тому сьогодні ми вам не розкажемо про наші плани", - посміхаючись сказав трохи збентежений питанням Ігор.

На питання, чи не планує Олена найближчим часом кардинальних змін у приватному житті на кшталт заміжжя, Шоптенко одразу заперечила:

"Та ви що! Ні, ні я в якому разі, я заміж не вийду, ніколи! Ой, ні, ну вийду, може, коли-небудь... Не вважаю, що шлюб - це те, що потрібно закоханим для повного щастя", - слушно зауважила вона.

До речі, у Посипайка простежується деяка тенденція. До того, як він зійшовся із Шоптенко, телеведучого бачили у товаристві кількох дам приблизно такого ж типажу: русяві або блондинки із в‘юнким волоссям.

Посипайку подобаються світловолосі кучеряві жінки? На фото Ігор разом із Наталкою Шиловою

Так, Ігор якось тусувався із журналісткою і авторкою прози Наталкою Шиловою. Подейкують, що залицявся Посипайко і до акторки Віти Смачелюк. Саме ця дівчина зіграла роль сусідки Жанни у серіалі "П‘ять хвилин до метро".

Кажуть, і до акторки з "5 хвилин до метро" Смачелюк Посипайко загравав

Окрім того, буквально за кілька днів до дня народження Неліпи, 12-го жовтня, Посипайко з‘явився на Ukrainian Fashion Week із ще однією кучерявенькою дівчиною.

А з моделлю Яною Алтуховою Ігоря бачили за кілька днів до Олени Шоптенко

А от, чи відповідає Ігор якомусь типажу, імовірно характерному для Олени Шоптенко, поки невідомо.

Фото Дмитра Амідова, "Сегодня", "Бліка" та TopDJПосилання по темі
Коментарі
hgdehgd;s
22.05.2010 00:47
Для шоптенко он еще и хорош! )) Уж страшнее нее представить трудно! Ей танцевать? Да ей только хороводы вокруг ёлки водить в детском саду! А оно чмо еще на паркет вылизло. Интересно, ктож позарился на такоЕ из дядь спонсоров? Не таланты, а сплошные распиаренные телевизором бездарщины.
ivan
18.11.2009 11:04
риже чмо(він)
А я б з такою тепер і оральний секс не погодився
01.12.2008 19:22
2Ледіджейн:
Тю, і знайшла чм хвалитися! Він же такий рудий і нескладний... Ладно б дівей-церковний якийсь...
Іруся
22.06.2008 22:05
ПОСИПАЙКО БАБІЙ
Енджи
09.06.2008 18:43
Взагалі дуже гарна пара, всі ті коментарі, які були вище і були не в їхній бік - це коментарі лише заздрісних людей. Вони дійсно прикольні. Ігор - чудова людина, весела і дійсно дуже ерудована. В нього притягуюча зовнішність.Ті, хто його особисто знає, має право це заявляти. А Оленка - теж прикольна, ця дівчнка багато чого досягла в житті, виснажливою працею. Якщо вони разом - то знаходять одне в одному все те, що необхідно!
Бажаю вам всього найкращого. Ви прикольні!))
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.