Сумська зрадила чоловіка, а той їй заліпив. ВІДЕО

29.11.2011, 14:15
Tablo ID

Актори Ольга Сумська та Євген Паперний вже понад 20 років живуть кожен своїм життям. Але тільки тепер на поверхню виплили історії про зраду та домашнє насильство у колишньому подружжі.

Про це стало відомо з ефіру "ТСН-Особливе".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Ольга Сумська та Євген Паперний познайомилися фактично на роботі. Оля була молодшою за актора на 16 років. Він був відомим артистом, а вона лише робила перші кроки на сцені.

"Ми з ним зустрілися в кулуарах театру імені Лесі Українки, і я просто подивилася на Женю, і в цю секунду я зрозуміла, що я стану його дружиною, і я народжу йому дітей", - зізнається Сумська.

Врешті пара таки одружилася і в них народилася донька Антоніна. Тоді Паперний взяв на себе усі хатні клопоти і робив усе, аби дружина займалася кар'єрою.

 У першого свого чоловіка, Євгена Паперного, Сумська закохалася з першого погляду

Втім, їхній шлюб розпався за 4 роки. При цьому Сумська аргументує розрив агресією чоловіка, а він - говорить про зради "Роксолани".

"Коли були такі прояви агресії - я не могла цього зрозуміти. Як в людині може поєднуватися, знаєте, отаке почуття батьківства, отакий сім’янин, і отакий от агресор, якого він видавав нагора", - каже акторка.

Водночас Сумська обмовилася про якесь зловживання:

"Знаєте, коли людина не зловживає, - це золота людина. І треба сказати, що дуже важко позбавитися залежності.... Тут уже це спосіб життя... і з цим нічого не поробиш".

 За версією акторки, причиною розпаду шлюбу з Паперним стала агресія чоловіка

При цьому версія екс-дружини про їхнє розлучення Паперного обурила не на жарт.

"Ви лізете в труси вже, розумієте?! Ну не можна запитання такі ставити: а шо, ви били її, не били? Це наші справи! І я про це розповідати вам, тим більше у камеру, не бажаю! Все! До побачення!" - із цими словами Паперний різко встав та пішов.

Однак незабаром актор вирішив все ж прояснити ситуацію.

"Я вліпив їй ляпаса, коли вона мене зрадила, і коли я дізнався про це... і, коли ще при цьому вона назвала мене козлом - то це природно: я заліпив їй так, що вона полетіла", - заявив Паперний.

 Паперний стверджує, що вліпив Сумській ляпаса за зраду і за козла - і не шкодує

"От і все. А які ще побиття? За що мені її бити? Я вдарив тоді, коли вона на це заслужила. І не шкодую про це. Ти зрадила, і ти при цьому ще називаєш мене козлом - от і отримуй. І отримала", - додав він.

Як каже Сумська, із появою у її житті Віталія Борисюка в неї з'явилося шалене кохання.

"І де ми опинилися сьогодні - всім відомо", - коментує Ольга.

Між іншим, зраду колишньої дружини Євген Паперний і досі не пробачив. Хоча й сам іноді чинив так само, і не раз, і нерідко. Втім, зі своєю теперішньою дружиною Тетяною він, каже, живе душа в душу вже понад 20 років. За словами Паперного, лише зараз він почувається по-справжньому щасливим.

Про своє щасливе сімейне життя каже і Ольга Сумська. Хоча і зізнається: те, що колись відчував Паперний, тепер відчула і вона.

"Нехай не ображається Женя, адже, знаєте, в житті все відбувається за принципом бумерангу. І, тому те, що колись я його образила і той біль, який я нанесла Жені, він повернувся сторицею до мене", - кається Сумська.

 Невже Борисюк зрадив Сумську?

Відео "ТСН-Особливе"

Фото ТаблоID, "E-motion", "Блік"Посилання по темі
Коментарі
Natulik
01.12.2011 10:25
о, господи, да шо ви ей удивляетесь?
из такой культурной среды, где вслух с коллегами обсуждают делать ли аборт. а потом ещё это лет 40 смакуют.
kroha_doch
01.12.2011 09:25
Ну, не блещет Сумская ни умом, ни вкусом. Но почему-то охотно верю Смайлику (понравились эпитеты, хотелось бы чтобы тебя так характеризовали мужчины)) В общем, мне кажется, она хорошая девочка, что еще больше подчеркивает это недоразумение рядом - муж, простите на слове
додо
30.11.2011 20:30
Мало того что Борисюк не зарабатывает, так еще и изменяет ей!Старовата она уже , никто ее больше не подберет из богатых.Сколько девочек уже шныряют в поиске.А еще поражает ее глупость.Такие факты опрелюдневать-не достойно.Вот как-то ей не хватает чувства вкуса в одежде и ума .
Svoy11
30.11.2011 20:18
Это такая свежая новость ...была лет 20 назад.
barbarella
30.11.2011 12:00
красивая, умная , энергичная женщина... ей много дано- и внешность и ум, но она не реализовала себя на полную катушку, жалко..
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.