Добкін став батьком Дівєєва-Церковного

02.07.2013, 15:18
Tablo ID

Губернатор Харківщини Михайло Добкін став хрещеним батьком телеведучого Олексія Дівєєва-Церковного.

Як це люблять вітчизняні тусовщики, новину про таїнство слід розтрубити на увесь світ. Ще й фото показати. Що й було зроблено на сторінках видання "Бульвар Гордона" у рубриці "Бог у поміч!".

Якщо хресним батьком 38-річного Олексія став матюкливий мер Добкін, то на роль хрещеної погодилась відома актриса Лариса Удовиченко.

Ну й обряд хрещення Дівєєв-Церковний довірив провести не рядовому священнику, а Митрополиту Київському і всієї України Володимиру.

"Рішення хреститися прийняв ще наприкінці минулого року, після участі в "Останньому герої" на ICTV. Я завжди вважав себе віруючою людиною, та й прізвище відповідне..." - заявив Олексій.

 Дівєєв-Церковний вирішив похреститися

"Думав у Дівєєво з'їздити, щоб там провели обряд, але тут надійшла пропозиція, щоб хрестив мене Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Володимир. Звичайно, ідея припала мені до душі: це свята людина, і те, що він зробив таку честь... Загалом, я вирішив, що хреститися треба у нього і як можна швидше (скільки ще тягнути?), а у Дівєєво можу і потім з'їздити як паломник", - додав він.

Обряд пройшов у Свято-Преображенської церкви в селі Нещерів на Київщині, де є купіль для хрещення дорослих.

Добкін і Удовиченко стали батьками для Олексія

Як запевнив Дівєєв-Церковний, він собі хрещених батька й матір обирав ретельно і серед найближчих людей:

"Михайло Маркович - це людина, з якою ми давно обговорювали тему хрещення, він кілька разів спілкувався з архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром, особистим секретарем митрополита, говорив про дату, можливостях і так далі...".

"Лариса Удовиченко теж давно була мною запрошена, і з вибором дати хрещення ми підлаштовувалися саме під неї, тому що в щільному знімальному графіку актриси складно знайти хоч яке-небудь вікно", - додав він.

Телеведучий не втримався й похвалився своїм хрещенням

На запитання, як Лариса Іванівна поставилася до пропозиції стати хрещеною мамою вже дорослого чоловіка, Олексій відповів:

"А що тут такого? Вона сказала: "Молодець, давно пора! Розумію, що це велика відповідальність, але я готова її за тебе нести".

Тусовщик зазначив, що хрестини відзначив не так пишно, як хотілося б.

"Багато друзів не змогли приїхати: у дітей якраз випускні. Тому посиділи у вузькому колі:

була екс-солістка "ВІА Гри" Санта Дімопулос, яка брала участь у мене в конкурсі "Міс Україна-Всесвіт", Марина Кулешова, з якою я здружився на проекті "Останній герой", прекрасна одеська співачка Наталія Радковська", - розповів він.

Схоже, Дівєєв-Церковний пишається своєю дружбою з Добкіним. Так, нещодавно телеведучий виклав фотографію зі своїм новим "татусем" зі спільного відпочинку в Криму.

Фото "Бульвар Гордона"Посилання по темі
Коментарі
сільська дівчина
06.07.2013 22:32
да, Фіма, точно....так раньше хоть то була Зелена Муза їх вдохновляла, то хоть малювали, а зараз друге зелене вдохновєніє - долари...

Лучче б вони пили! І щось таке забористе, щоб бистріш у дурдом....
Fimasobak
06.07.2013 10:25
..даже то,чєво не в сілах поднять весь под'єзд,єслі вруг кому нада ночью зайти-вийти–консьєржка:)).Колющє-рєжущіє елємєнти композіциї с дорожкі вже убрали,а вот яркіє штріхі с памідор і масла од шпротов такі запєчатлєни пока щє.. Сложна ця штука,творчєство..
А форма умопомрачєнія наших митців - монєтарна.це токо такі лохі,як Гогєн,могли бєз страховкі-ізфірмиянапутьовкі-іпрєдоплатизатворчєство в Окєанію за вдохновєнієм їздить.Оттого Гогєна ніхто й не помне,а пояркови з пінчуками – чєлавєєєкі
Fimasobak
06.07.2013 10:13
Да,сільська дівчина,да..срєді отих давніх постімпрєссіоністов трєзвєнніков було мало,це факт.Паетаму воно ж і дісвітєльно можна попутать,шо вони і кому в тих алкогольних"муках таорчєства"одрізать могли..всі вони з такім діагнозом - яркіє пєрсонажи.Вон,в мене сьодня ночью под окном один,тоже,відать,знатний імпрєссіоніст в поривє вдохновєнія з лавочкі бутилку уронив,дак такий творчєскій спор тут на етой почвє у нього возник с колєгамі по цеху,шо весь дом проснувся.Восстало ото сна даже то,
сільська дівчина
06.07.2013 02:36
ОЙ ізівіняюсь за дезінформацію - провірила гуглом раді інтереса.... Таки одрізав! А Гоген шо одрізав тоді?
Ти бач, я і не в курсі дєла, хотя малу водила ось недавно в музей. От же гади, по 30 доларів деруть, а про ухо і не розказали!
сільська дівчина
06.07.2013 02:25
Фіма, без уха то ж був Гоген, а не Ван Гог.... Але то не важно - у них у обох була біла гарячка....
Оце не понятно яка форма умопомраченія у наших "митців"...і толкового ж нічого не малюють...
Новини

20.06.2017

Всі в сад! 2 ]

 
Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.