Шуров і Хливнюк долучилися до флешмобу на підтримку полоненого у "ДНР" вченого

16.03.2017, 14:49 Tablo ID

Політики, культурні діячі та артисти влаштували флешмоб із закликом визволити з полону бойовиків "ДНР" українського вченого Ігора Козловського.


Розпочав цю ініціативу його рідний небіж - піар-директор співачки Джамали Денис Козловський, який неодноразово писав про свого полоненого дядька у Facebook.Із січня 2016 року Ігор Козловський ув'язнений, та його не вносять до списку обміну, бо бойофики вважають його громадянином самопроголошеної "ДНР".
 63-річний Козловський - відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Викладав релігієзнавчі дисципліни на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету. 

Після початку війни вчений не зміг покинути Донецьк, оскільки доглядав за паралізованим сином. Бойовики затримали і посадили його у підвал.

Козловський далекий від політики та не брав участі в бойових діях в силу віку і стану здоров'я. На думку сина, Ігор Анатолійович міг привернути до себе увагу самопроголошеної влади участю у міжконфесійному молитовному марафоні "За єдність і мир в Україні" у березні-жовтні 2014 року – туди він виходив із українським прапором.

До флешмобу на підтримку вченого, зокрема, долучилися музиканти Діма Шуров, Андрій Хливнюк, Джамала, Ната Жижченко, Євген Філатов та інші.
 Джамала і Андрій Хливнюк Діма Шуров і Юрій Хусточка Женя Галич Onuka та The Maneken Депутат із Донецька Єгор Фірсов

Фото з Facebook©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами