Коментарі читачів до:
 

Козловський згадав дитинство та стрибав через козла

Ім'я:
Коментар:
Залишилось 500 символів
Введіть число, яке ви бачите на зображенні:
боря моисеев
20.12.2008 16:44
Ти підар я тебе впіймаю упиздю нігера заєбашу козла паршивого
Юля
23.07.2008 16:15
Вiталiк просто МОЛОДЕЦЬ!!!Менi його творчiсть дуже подобається i сам вiн також.
нері
20.06.2008 10:25
дітей шкода яких він там ганяв. козел одним словом.
нері
20.06.2008 10:20
козловский лох якщо йому в лице говорять що він дурак а він проходить мимо.
Оззи Осборн
08.02.2008 18:26
Правильно, Маша, попса - это как жвачка, пожуешь, пожуешь и выплюнешь
@Kiska@
04.02.2008 17:14
Он уже гдето 5 лет на сцене!!!!!!!!Лично мне его песни нравлятся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маша
04.02.2008 12:22
Лыба вечно натянута, как у дыбила. Долго не протянется - максимум 5 лет на сцене!!!!!
в
03.02.2008 17:08
файний хлопець. побільше б пісень українською....
dfkthvfy
02.02.2008 13:09
Виталик Козловский это результат єксперемента клонирования гимнастического козла.Чего он тут цы рла задирает,пущай лучше раз 15 на перекладине подтянется да подъем с переворотом забацает.Тогда и поглядим на что этот микрофонист годится, но то что микрофонист с него поганый, так это и так все знают,кроме лимиты малолетней.
ирина для фууууууууууу
02.02.2008 12:08
...........ломается,как девочка пятилетняя...........
_________-
сказано в точку
хотя сейчас 80 процентов парней так себя ведут ломаются как пятилетние девочки
что поделать. он является лишь отблеском своей эпохи
муму
01.02.2008 13:48
хорошо воспитаный и скромный парень! Поет добрые и красивые песни! Не стисняется своєї рідної мови! Молодець!
ШКОДЕ ОТ ЛЮСИ
01.02.2008 13:05
ТЫ ОН ИЛИ ОНА?
БЕЙБИ ОТ ЛЮСИ
01.02.2008 13:04
В КАКОМ МЕСТЕ ОН СЕКСИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СКОЛЬКО ТЕБЕ ЛЕТ, ДЕТОЧКА?
to мнение
01.02.2008 08:57
З власного досвіду знаю - для того щоб більшість нормативів здати на відмінно треба 1 рік (максимум два роки) хорошої зосередженної праці. Звісно доведеться вкрай обмежити сидіння за компом і перед телевізором ... але воно того варте. Якби дебільна влада замість всіх відкритих на Троєщенні салонів гральних автоматів влаштувала міні-зали, де молодь би могла за мінімальну плату попідтягуватись і потаскати хай і саморобні гантелі з гирями то фізкультурників би була тьма ...
to мнение
01.02.2008 08:52
Люди їдуть маршруткою від "Білли" до Радунської, а потім нарікають "Екологія, де вже тому здоровю взятись". Воду не носять, траву не косять, город не перекопують, а потім нарікають на слабкість.
Один мій знайомий інтелегент ;-) поставив в дворі турнік бо ЗОВІСМ не міг підтягуватись і вже за 7 місяців підтягувався 30 ! раз. Так Ви знаєте, йому норматив підтягування здавався низьким. Ну як можна поступати у військовий ВУЗ і тягнутись тільки 16 раз ... ;-)
to мнение
01.02.2008 08:41
Навіть коли я в школі отримував двійки, а в кращому випадку трійки з фізкультури я ніколи не вважав нормативи завищеними. Учні не здають нормативи не тому що вони завищенні, а тому що дуже мало уваги приділяють фізичній діяльності (мишка та клавіатура це не кращі тренажери) ...
Візьмемо біг - 3 км. за 12 з половиною хвилин це не так вже й багато якщо: а) багато і постійно ходити б) трохи потренуватись (хоч 1-2 місяці) перед забігом .
LVIVYANYN
01.02.2008 01:06
KOZELOVSKY-- POZORYT MISTO-GEROY LVIV,I ZIRKOVA HOROBA VYSKOCHKY I VYGLYADAE YAK PEDYK-PERDUN...
мнение
31.01.2008 22:58
А насчет физкультуры- если бы у нас в школах не было нормативов по физкультуре, которые никто не в силах выполнить... а просто играли бы в баскетбол или на скакалке прыгали..больше бы пользы было..и никто бы не прогуливал физкультуру.... а то у нас детей заставляют выполнять нормативы как профессиональных спортсменов ....когда это закончится???
H.
31.01.2008 22:46
да откуда у вас столько злости,ребята??? очень талантливый парень... не думаю что вы смогли бы достичь того чего достиг он в своем возрасте и вообще!!!!! не обязательно любить его музыку,но фактом остается то,что он действительно очень много работает....у кого еще на нашей укр. эстраде каждый альбом за такое короткое время становился золотым?????????
Нат
31.01.2008 19:42
а я в школі на фізькультуру не ходила... і мої діти ходити не будуть...і ніякий піар, навіть козли, шкільній фіз-рі не допоможуть!!!
Селюк
31.01.2008 16:44
За допомогою таких фанерщиків від шоу бізу пропоную вирішити кадрове питання сільских фізруків. ПОПСОВИКИ - НА КОЗЛИ!!!!
Лорі
31.01.2008 16:22
Козловський в свому репертуарі
Василина
31.01.2008 15:34
Для того щоб бути козлом, не обов'язково впадати в дитинство....
фууууууууууу
31.01.2008 15:30
ну и урод,и маечку на пузо недотянул,и ножку задрал,смотреть противно,ломается,как девочка пятилетняя,сколько же все таки в них неискренности,тьху,пакость, а не мужик.такон скоро и губы красить начнет
Шкода Люсе
31.01.2008 14:10
Сто баллов. И вид у него козлячий.
dhk
31.01.2008 13:57
Кто через кого прыгал?
Мишаня
31.01.2008 13:52
...ха )
Сам бы козлом пробежался по залу.
Гайдамака
31.01.2008 13:27
Єдина вдала пісня, що чув (і чомусь повірив та видно помилився) була "Чорнобривці" з "Шансу" (скоро мабуть буде "Шансон" тому давно не дивлюсь)
наразі пішов по наклонній, ІМХО
занадто вже собою захоплюється
ЛЮСЯ
31.01.2008 13:15
какой ужас. его самого вместо козла можно поставить... ну все равно спасибо ему за халявный урок физры.
Вика
31.01.2008 13:11
Симпотичный, но уж очень самоуверенный!!!!А голос ничего!!!!
koko
31.01.2008 12:56
Типичный слащавый голубец!
.
31.01.2008 12:43
не знаю, может и девочкам лет 15 он и нравится, но нормальная женщина на него не посмотрит. Что у него мужского? Умыленная улыбка, слащавость. противно.
Ту хахаха
31.01.2008 12:42
Ну да, и напишем:
Сексі-бой Віталік - цільова аудиторія травесті-діви Монро))
Lola
31.01.2008 12:40
то хто йому дозволив вообще дитям оцінки ставити? Ет с точки зрения пед процесса. А вообще то детишкам халявній урок, и на том спасибо. А так Виталик иди лучше дои козлов!
капєц
31.01.2008 12:34
саіпали рожі тих ублюдків з підарастичними посмішками
PR
31.01.2008 11:52
В суботу 2 лютого у Львові о 14 год. в ТЦ «Магнус» в магазині «Медіан» (вул. Шпитальна,1 ) відбудеться зустріч з прихильниками і автограф-сесія Віталія Козловського. Контактна інформація за тел. 294-91-75
бейбі
31.01.2008 11:46
А він дійсно сексі
хахаха
31.01.2008 11:45
"......цільова аудиторія сексі-боя Віталіка"....
Насмешили.
Вы бы такое еще о монро написали.
Новини
Модные новости
Новости Marketgid