Тищенко показав малюка, а його дружина розказала, як народила. ФОТО

20.04.2017, 12:53
Tablo ID

Ресторатор Микола Тищенко офіційно підтвердив народження сина та попросив залишити їх у спокої, поки малюк акліматизується.

А дружина Миколи Алла запевнила, що народжувала сама, без сурогатної матері, і пообіцяли пізніше розказати про вагітність та її міфи.

Всім цим новоспечені батьки ділилися в Instagram.

"Любі друзі! Поки домисли публіки не перейшли всі межі... Ми з чоловіком довго зберігали мовчання (ви ж знаєте, що я намагаюся оберігати свою сім'ю, від популярності чоловіка іноді хочеться просто відпочити побувши звичайної сім'єю)", - почала молода матуся.

Алла вперше прокоментувала народження первістка та показалася з ним у візочку

"Однак настав час розділити з вами щасливу подію, яка нещодавно відбулася в нашій родині і підтвердити інформацію в пресі. Ми подарували світові нове життя, стали батьками прекрасного ангела", - похвалилася Алла.

"P.S.: Вагітність - не хвороба, і про це в наступних постах! Я поділюся всім і розвію все жахливі міфи, якими мене лякали! І животик у мене був, просто швидко прийшла в форму, не вважаючи за потрібне постити кожного тижня фото. Сама народила, без матерів сурогатних", - заявила жінка Тищенка.

 Для Тищенка це вже другий син. А ще три роки тому він мріяв про дитину від сурогатної матері

"Друзі, нещодавно ми з дружиною подарували світові нове життя! Дякую за привітання, ми дуже щасливі! Син! p.s. Поки нічого більше не коментую, будь ласка, не мучте дзвінками мого директора, ніяких інтерв'ю. Трохи пізніше. У нас акліматизація", - написав Микола.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Микола Тищенко і його молода дружина Алла Барановська стали батьками. Їхній син народився в Америці, де подружжя провело останні кілька місяців.

Фото з InstagramПосилання по темі
Новини
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами