Українка стала найкрасивішою жінкою Австрії. ФОТО

11.07.2017, 15:48 Tablo ID

Цього року на міжнародному конкурсі краси "Місіс Всесвіт 2017" будуть аж дві українки. Щоправда, одна з них представлятиме Австрію.


Уродженка України Інга Малік (Токарчук) отримала титул "Місіс Австрія Всесвіт 2017". А вже наприкінці серпня красуня поїде до Південної Африки на міжнародний конкурс.
Австрія другий рік поспіль обирає найкрасивішою жінкою уродженку України Інга Малік перемогла у "Місіс Австрія 2017" 

І хоча Інга останні роки, після заміжжя, мешкає в Австрії, але залюбки згадує дитинство і юність, які вона провела в Україні.


"Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті ", - заявила жінка.
Українка Ольга Торнер передала корону іншій українці - Інзі Малік. Щоб Австрія робила без нашого геновонду?  Українки, схоже, вдало вийшли заміж 

Після закінчення школи Інга вивчала юриспруденцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. А незабаром вона зустріла майбутнього чоловіка.


"Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я - щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії - вже 7", - зауважила красуня.
Інга може бути й такою І такою   

Проте, нині українка продовжує розвиватися професійно і отримує другу освіту у Віденському університеті.


Нагадаємо, минулого року сааме завдяки іншій українці – Ользі Торнер – Австрія перемогла у "Місіс Всесвіт 2016".


Фото з Instagram Інги Малік©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами