Саніна вперше показала обличчя сина на обкладинці глянцю. ФОТО

10.10.2017, 11:51 Tablo ID

Подружжя Юлія Саніна та Вал Бебко з гурту The Hardkiss нарешті показали обличчя свого первістка - сина Даніеля.


Хлопчику незабаром виповниться 2 роки, і лише зараз батьки наважилися знятися з ним для обкладинки журналу Viva!.


В інтерв’ю виданню Юлія зізналася, що завжди хотіла саме сина.


"Ще до вагітності я напевно знала, що першим у мене народиться син. І моїй мамі наснився сон, коли мені було ще років 16, що буде хлопчик. Ну і доля зводить мене переважно з чоловіками. Команда у нас в основному чоловіча, в школі я теж дружила з хлопцями", - поділилася співачка.
Юля навіть не думала про те, що в неї може народитися не хлопчик

А от батьки Саніної більше хотіли дівчинку.


"Бантики, сукні, рожеве все... А я спокійно відреагувала. А взагалі, ми з Валерою були б раді і хлопчикові, і дівчинці. Але коли з'явився Даня, ми зрозуміли, як це круто! Хлопчик - це так чудово: машинки, літачки, трактори", - зазначила Юля.


Ще артистка трохи розповіла про те, як виховує малюка.


"Ми дуже любимо сина, але при цьому не спускаємо йому з рук якісь витівки. Даня вже починає потроху розуміти, що може маніпулювати батьками, вередувати, домагатися свого. Ми показуємо йому м'яко і обережно, що має бути не тільки так, як він хоче, а так, як звикли в сім'ї, так, як комфортно в першу чергу батькам", - зауважила Саніна.
 Саніна та Бебко показали свого Даню

"…Але ми не караємо, у жодному разі не б'ємо, не кричимо. Ми намагаємося домовлятися. Даня вже все прекрасно розуміє. Головне - опуститися на рівень його очей і пояснити все так, щоб він почув нас цієї миті", - розповіла співачка.


Нагадаємо, Саніна і Бебко стали батьками у листопаді 2015-го року. Вперше Юля показала сина, коли йому вже було 9 місяців.


Фото Viva!©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами