Архів | Реклама на сайті | RSS | Про проект | Зворотній зв'язок

Лаунж Версія для друку

Вакарчук зібрався одружуватись і хоче дитину

25.04.2007, 16:01
Tablo ID

 

У середу "Океан Ельзи" презентував загалу свій новий альбом "Міра". Прес-конференцію з цього приводу "океанівці" затримали хвилин на сорок. І це більше скидалося на заздалегідь заплановану затримку, аніж на неочікуване запізнення. Так, цього часу саме вистачило, щоб присутні прослухали нову платівку "ОЕ", яка звучала фоном.

При цьому під час журналістських сходин з‘ясувалося, що Вакарчук невдовзі планує створити сім‘ю, "Океан Ельзи" готується до затяжної паузи, а один із учасників гурту схиляв "океанівців" до сексуальної оргії.

Новий альбом - результат того, що Вакарчук не зміг стриматися... Фото з сайту thekonst.net

у контексті виходу нового альбому лідер групи Святослав Вакарчук наголосив на двох моментах:

"Перша емоція – це те, що пластинка, яку ми зараз випустили, на відміну від багатьох інших наших пластинок, не задумувалась і спеціально не розплановувалась. Ми просто зрозуміли, що ми не можемо тримати в собі ці пісні і видали вам їх. Тому вона не просто щира, а ще я б сказав нестримна. Це для нас велика радість. Сьогодні такий гарний символічний день - для мене це також радість, тому що це день народження моєї коханої жінки, і для мене це особливе свято".

"Океан Ельзи" присвятили новий альбом "Міра" своєму загиблому другові

Але новий альбом група присвятила не коханій Вакарчука... "Ви знаєте, що пластинка присвячується нашому загиблому другові Сергію Товстолузькому, який був довгий час музичним продюсером групи "Океан Ельзи" і також був безумовно нашим другом. Цю пластинку ми не могли присвятити комусь іншому", - сказав Вакарчук.

У середу на офіційному сайті "океанщиків" висить фото коханої Вакарчука й іменинниці - Лялі Фонарьової. Фото з офіційного сайту "Океана Ельзи"

До речі, щодо коханої жінки. Вочевидь не так вже й довго залишилось чекати того дня, коли фронтмен "Океану" стане сім‘янином. Принаймні, на питання, чи не планує Славко найближчим часом одружитися і народити дитину, він відповів так:

"Так, оскільки сім‘я для мене є найголовнішим у житті, це абсолютна правда. Я сподіваюся, що найближчим часом зможу всі свої сердечні плани втілити в життя, і дуже сподіваюся на добру волю Господа Бога, а також на розуміння і теж добру волю моїх фанів".

Вочевидь, саме з Лялею Фонарьовою пов'язує особисті плани Святослав Вакарчук. Фото звідси

Цікаво, що плани суто особистого характеру у Вакарчука тісно перплітаються з планами професійними. Адже, судячи зі слів Святослава, невдовзі "Океан Ельзи" припинить свою діяльність як рок-група. Принаймні тимчасово.

"Після виснажливих років безперервної праці - кожного року тури, пластинки, - група "Океан Ельзи" серйозно думає над тим, щоб зробити тривалу творчу паузу. І це не слова для підняття ажіотажу – ми такими речами не займаємося. Кажу відверто – є плани після закінчення туру відійти на деякий час зі сцени і зосередитись на інших речах, таких як, наприклад, допомога і продюсування молодих артистів", - повідомив лідер "океанщиків" на прес-конференції.

Після туру в підтримку альбому "Міра" "ОЕ" відійде від справ і візьме затяжну паузу

"Ідея в тому, щоб всі ми, вся група "Океан Ельзи", працювали як єдиний колектив, як єдина команда... це означає, що ми хотіли б таким от колективом і далі втручатися в українську музику, але вже, можливо, не тільки на сцені, а й поза сценою", - поділився він планами.

Та разом з тим, Вакарчук додав: "Але як це воно буде - поживемо побачимо. Сподіваюся, ми будемо грати до кінця осені концерти. Гарантувати, що буде далі зараз не можна".

А поки що група готується до масштабного туру в підтримку альбому "Міра", який пройде по більш ніж 25 містах України. Також хлопці планують гастролі в Канаді й Америці.

Вакарчука тим часом вже охрестили авторитетом - моральним і духовним

Тим часом, Вакарчука охрестили авторитетом, моральним і духовним. Це пов‘язали з виходом синглу "Океана Ельзи" "Веселі, брате, часи настали". Святослав таку новину прийняв з гумором.

"Я є такою людиною, якою я є, і роблю ті речі, які я хочу робити, або ті, які я не можу не робити. Зокрема це музика, зокрема, це будь-яка діяльність, направлена на те, щоб, на мою думку, в країні, в якій я живу, в моїй країні, стало краще. І це, мабуть, безумовно, людські ідеали. Я про це вже не раз говорив, закони - прекрасно, але заповіді важливіші... Мені не важко бути самим собою", - сказав він.

Новий альбом, як запевняють "океанщики", до політики відношення не має. Фото з сайту thekonst.net

Також "океанщики" заперечили причетність і пов‘язаність свого нового альбому з політичною ситуацією в країні.

"Роботу над альбомом ми почали одразу після закінчення туру "Gloria", тобто вже десь рік тому. Тобто тоді ми не думали про те, що буде через рік. Те, що альбом вийшов саме зараз, це скоріше збіг, ніж спеціально... Хоча все, що відбувається довколо нас, природно, впливає - воно не може не впливати", - пояснив Мілош, клавішник "Океану".

На питання про участь Сердючки у "Євробаченні-2007" Вакарчук відповів, що дуже радий, що Євро-2012 пройде в Україні. Фото з сайту thekonst.net

Ще, Вакарчук дав своєрідну відповідь на питання щодо його ставлення до участі України в цьогорічному конкурсі "Євробачення".

"Я сподіваюся, що ви зрозумієте відповідь на ваше питання. Я дуже радий, що Україна виграла право проводити Чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Дякую", - сказав він.

До речі, виявилося що найактивнішим "футболістом" гурту є Денис Дудко, бас-гітарист і бас-вокаліст. Щоправда, не лише на цьому підловили Дудка. З‘ясувалося, що хлопець вже давно підбивав своїх товаришів на сексуальні оргії.

Як виявилося, бас-гітарист "Океана Ельзи" Денис Дудко (на фото по центру) схиляв всіх учасників групи до сексуальної оргії - проте хлопці не піддалися. Фото з офіційного сайту "Океана Ельзи"

"Насправді, коли я прийшов у групу, це правда, я намагався підбити всіх, техніків, турменеджерів, абсолютно всіх... У мене була мрія, щоб всі разом, людей двадцять... Однак це так мрією і залишилося", - зізнався Денис.

"Займаючись джазом до цього, я все це відчув на собі і абсолютно не жалкую. Це передусім весело. Секс вже сам відходить на другий план. Це просто веселощі. Це як разом от пити пиво..," – додав він. "Одногрупники" Дудка після такої репліки погиготіли.

При цьому на конференції найголовніший "океанщик" порадив всім почитати Біблію, з якої взято епіграф до нового альбому. А вже по закінченню зібрання з нагоди нового альбому, зізнався - не для всіх, що й у самого гріхів вистачає.

Посилання по темі

"Океан Ельзи" стали кращими в СНД - 18.04.2007
Вакарчук дав установку: "Все буде добре!" - 05.03.2007
Вакарчуку стало страшно від того, як мало знають люди. ВІДЕО - 19.02.2007

Повернутися до рубрики Лаунж


Ваші коментарі
Азухенвэй 28.05.07 07:26
Бедный железный феликс. Папа выпить любил? Слава Вакарчук на всё ЭСЭНГОВЬЕ... А ты, маленький, никчемный. Максимум на что тебя хватает - это подрочить на клавиатуру и выругаться. И ВСЁ. И так будет до конца твоей жизни. А почему? Потому, что, что ты есть, что тебя нет. Твой след на земле - надпись в общественном туалете.
Aslan 25.05.07 00:44
to Железный Феликс: ти собі надінь один презирватив на голову, а то рот відкриваєш гавном воняє, а другий на інше місце , якщо воно ще функціональне, але обов'язково обмотай гарно ізолентою, щоб часом не зробився маленький нікчемний виродок, вистарчить одного тебе.
MAnysya 23.05.07 15:12
Океан Ельзи - найкращі!
І концерт в Києві - просто надзвичайний!
Музика, пісні, енергетика, емоції, заряд, сила, натхнення просто незабутні! Так тримати!
Я вас обожнюю)
Железный Феликс дурилке пластмасовой 10.05.07 04:00
И из чего это тебе стало понятно? Сам, небось говно за деликатес считаешь? Так приходи в гости, выделю порцию отборного............ Не дам тебе умереть с голоду..........
Пластмасовий фелікс 09.05.07 21:06
цей Железный Феликс гамна обївся
Подивитися всi (26)

Залишилося символів:


ТаблоID



Бужинська називає чоловіків тваринами і згадує, як збиралася у монастир 22 ]

Лобода роздягається заради роботи і полюбляє секс на одну ніч 46 ]




Сніжана Онопка про Онищенка: "Ми просто не зійшлися характерами" 69 ]

Дизайнерка Літковська і Пінчук вигуляли волохатих друзів 36 ]




Власова дружить з інопланетянами та тринькає гроші в автоматах 30 ]

Катеринчуки з Литовченко стояли на лезах 39 ]




Друг Віталіни Ющенко та Приходько вчились малювати талісмани 31 ]

Кільчицька у сексі шортах і дружина Тігіпка сходили на Валентіно 213 ]




Цимбалюк заявила, що розбещена і заміж не хоче 107 ]

Вольнова розповіла про свої діаманти і пропозицію руки та серця 121 ]




Кульбаба знову роздяглася для чоловіків. ФОТО 432 ]

Брежнєва розповіла, як вагітною душила звірячий апетит 65 ]




Незадоволена Галліна Горбаль крутить роман на відстані 278 ]

Яма і Ліхута бились за дівчат, а Сумська вистрибнула з літака 44 ]




Янукович станцював під Повалій і "довів" жінку до запаморочення. ВІДЕО 1321 ]

Тетяна Франчук не проти шлюбного контракту і знає, що любові замало 83 ]

Новини

Реклама
Планируете путешествие? - Бронирование отелей онлайн.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2010, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН
 








Головна |  Скандал |  Фокус |  Лаунж |  Бренд |  Персона
Архів |  Реклама на сайті |  RSS |  Про проект |  Зворотній зв'язок

©2005 Табло ID. При використані матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua обов'язкове.

Веб студія PulaDesign
bigmir)net TOP 100
  
Фотослужба агенства УНIАН