Сердючка та Білан у Белграді потрапили у халепу

19.05.2008, 13:32
Tablo ID

Срібна призерка торішнього "Євробачення" Вєрка Сердючка нещодавно прилетіла до Сербії за особистим запрошенням Філіпа Кіркорова, пише "Твой день".

Так, Андрій Данилко став головною зіркою тематичної української вечірки, яка пройшла в Белграді в рамках міжнародного пісенного конкурсу.

Цього разу візит на "Євробачення" епатажної народної провідниці, як і минулого року, також не обійшовся без неприємного інциденту.

Андрій приїхав до клубу заздалегідь і планував вийти до гостей хвилина в хвилину за графіком виступів на вечірці. Але через російського виконавця Діму Білана йому довелося затримати свій виступ майже на годину.

"Ми ж не винні, що Білан так довго знаходився на сцені", - виправдувалися перед Сердючкою організатори.

А на Білана у цій поїздці неприємності так і сипалися. Як тільки співак вийшов на сцену, справний мікрофон чомусь "відмовився" працювати та видавав тривалий час дивні звуки.

Крім того, по дорозі до Белграду у дівчини співака зник весь багаж, тому Дімі нічого не залишалося, як дати своїй коханій сорочку, у якій він планував виступати у фіналі.

Фото з сайту a4.vox.com

Посилання по темі
Коментарі
Олга
20.05.2008 14:09
Очен-очен хочется прочувствовать
20003
20.05.2008 10:52
ПОЖАЛУСТА НЕ ЧИТАЙТЕ ЭТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОЖАЛУСТА НЕ ЧИТАЙТЕ ЭТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. я сама уже попалась.Вас будут целовать в самую близкую пятницу любовью к вашей жизни.Завтра будет лучший день в вашей жизни.Однако,если вы не будете объявлять этот комментарий по крайней мере к 3 видео, то Вы умрете в течение 2 дней
f
19.05.2008 15:00
от блін де білан. українці, голосуйте знов за нього, хай виграє. у нас же ніколи поваги до своїх не було. а за росіян, які нас ніколи не підтримували і не підтримуватимуть - голосуйте!!!!!! хай росія з нас знов посміється разом з кіркоровим!!!!
Новини
Модные новости
Новости Marketgid



АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2009, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН