Коментарі читачів до:
 

Потап і Настя Каменських поїдуть на "Євробачення"?



Залишилось 500 символів
Юлія Серемчук
01.06.2010 13:08
Настя І Потап - ВИ СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
юля
01.06.2010 13:04
Потап і Настя ви найкращі
итпамисмс
20.05.2010 20:21
е6капаакцікпупеаено6ечінор5евікуцуццвфційф
Діана Гошовська
03.04.2010 13:16
Потап і Настя ви мої кумири, я за вас!!:) звичайно їдьте!***
Діана Гошовська
03.04.2010 13:16
Потап і Настя ви мої кумири, я за вас!!:) звичайно їдьте!***
Діана гошовська
03.04.2010 13:15
Потап і Настя ви мої кумири, я за вас!!:) звичайно їдьте!***
оля
03.03.2010 17:04
вы такие какие вы есть будте такими всегда
Kiki
15.02.2010 22:17
Ви най-най кращі я вас дуже-дуже люблю!!!!
гоша
24.01.2010 19:36
клас
АНЖЕЛІКА
24.12.2009 15:51
Я вас люблю. Ви кращі
Андріяна
01.12.2009 14:22
Це все прекрасно
Вам Бог допоможе
Ліля
19.11.2009 21:16
Супер-Клас!
НАЛЯ
31.10.2009 12:51
КРУТО
Катя Савчук
29.10.2009 18:43
я люблю настю і патапа
равчотпр
20.09.2009 17:39
паолка іегоаекпоги рекоаіфгргвкй23шг швапнлігшкьитчон
Софа
16.07.2009 15:23
Ви КЛАС
Нетуша
15.07.2009 11:58
Да ідіть це буде супер!!!
Натаха
15.07.2009 11:54
Ви дуже прикольні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КАЛЬМУК
03.07.2009 18:40
не дуже класні увас пісні.тому що ви украли 15 пісень да ПАТАП і НАСТЯ
Світлана
10.06.2009 16:02
Настя і Потап ви просто клас. Продовжуйте співати свої суперські пісні.Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
рижая
06.06.2009 18:04
ета кльова
Алёна
29.05.2009 13:01
Вы просто супер!!!Покажите им всем класс.
саша
24.05.2009 21:22
звичайно так
саша
24.05.2009 21:20
сміхота
Вася
26.04.2009 03:38
У вас прикольні пісні. Також хороший стиль.
P/S Насті личить бікіні.
катя
23.03.2009 13:56
буде
катя
23.03.2009 13:56
буде
НІКА
21.02.2009 20:39
НАСТУСЯ ТИ СУПЕР.ПОТАП ВІД ТЕБЕ ТРОХИ ВІДСТАЄ
НІКА
21.02.2009 20:32
НАСТУСЯ ТИ СУПЕР.ПОТАП ВІД ТЕБЕ ТРОХИ ВІДСТАЄ
Коля місто РІВНЕ
10.02.2009 14:59
Потап і Настя Кменських ВИ просто супер пупер !!!!!!!!!!
Я ВАС обожнюю !!!!!!!!!!! Залишайтеся такими класними НАЗАВЖДИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анна
21.01.2009 18:02
Гарний, колектив, оригінальні пісні. От я і пішла на їх концерт і була сильно розчарована - пісні під фанеру, ніякого шоу.
Я
08.01.2009 23:43
Ну хоть будет с чего погнать на Евровиденьи, а то скучный конкурс какой-то. Едьте, ребята, я за вас проголосую с удовольствием
777
03.01.2009 19:11
Удачі
Настюха
23.12.2008 16:42
ПОТАП І НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ просто клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oly@
21.12.2008 14:26
молодці.я буду за вас вболівати!!!!!!!!!!!!!!!
Ася
19.12.2008 15:48
Ви класні!Їдьте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хрюша
16.11.2008 18:25
каменських і потап супер,але настя сама мала б більший успіх.потап лише їй мішає,хоча потап теж класний.
анна
21.10.2008 13:26
да вони фуфло.от наприклад Сердючка оце тема!!!!!!!
Ляля
07.10.2008 21:57
Потап и Настя супер, я их обожаю. они полюбому будут первыми
Космос
17.09.2008 18:25
Прикольні бікіні а дівчата ще лутші
нова
23.07.2008 12:55
я підтримую цей задум, їдьте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тіна
21.07.2008 16:00
Потап і Каменскіх прікольні але жвони то в Росії то в Україні якщо хочуть на Євробачення хотяб українську мову вивчили,але хай краще їдуть вони ніж Козловський.Він гарно співає але опозориться скорше фамілією.
Shy
26.06.2008 12:26
Liza... Твоя фраза: «ОЕ в хвості не будуть (може Росія проголосує, вони там популярні)» говорить все про твою обізнаність в цьому конкурсі. З тобою нема про що говорити чи спорити. Все одно не зрозумієш. Треба не сидіти по сайтах і коментарі ура-патріотичні писати, а якщо ти вже пишеш про Євробачення, то хоча б іноді читати новини, та заходити на сайти, присвячені саме Євробаченню. Читати відгуки європейців, що вони думають про наших представників, а не зі своїми вакарчуками лізти.
Shy
26.06.2008 12:26
Люди, не подобається вам Євробачення, погане воно – так нафік ви його дивитеся і пишете коментарі до нього. Висловлюєте свою думку хто вам поганий, кого треба, а кого не треба посилати... Ви цей конкурс взагалі не розумієте. Це сучасна естрада, це не пісні десь в селі на горі „Ой не ходи, Грицю”.
Liza
24.06.2008 21:43
Ото повір вже мені, Shy, шаровари з Тарасом Петриненком чекає доля Гринджол. І я аж ніяк не є прихильником таких представників України. Я вважаю, що нам треба взагалі відмовитись від участі в конкурті. Правда це не реально.
ОЕ в хвості не будуть (може Росія проголосує, вони там популярні).Але Вакарчук (я до речі не є його особливою фанаткою), думаю, достатньо себе поважає, щоб не їхати.
І взагалі ідеальний варіант написав Олег.
Я телевізора взагалі навіть не вкючаю.
Діана
24.06.2008 16:22
Цей конкурс не лише для невідомих співаків і співачок. Це "Нова хвиля" для невідомих, а "Євробачення" для вже відомих.
)) для Alina
24.06.2008 08:04
Легенда? :-О До такого статусу вони не дотягують.

А для Євробачення покатить. Для Європи вони такі ж невідомі, як для нас - більшість представників Євробачення від інших країн.
Alina
24.06.2008 07:19
Ні, ОЕ не можна ні в якому разі! Не треба їм там бути. Це все одно, що Британія послала Міку чи Еммі Вайнхауз....Це ж конкурс невідрмих виконавців? Чи я помиляюся. Думаю і Ані Лорак з Дібіланом там були зайвими. дайте дорогу молодим і цікавим. Знаю, що зара викличу багто нарікань, але для України ОЕ це вже жива легенда і посилати ОЕ на Євробачення недолуго. Поте ОЕ і досі найкращі і найулюбленіші в Україні. Це факт)))
Олег
23.06.2008 23:11
Всім, хто НЕ СПРИЙМАЄ Євробачення таким, яким воно є, і хоче, щоб воно було якимсь іншим, і щоб відбирали учасників і голосували там якось по-іншому, рекомендую понаставити на балконі чи на даху якнайбільше тарілок з тисячами каналів, щоб рука не тягнулася до кнопки 1-го Національного ! Те ж саме можна зробити через комплекс вправ на тренування сили волі. Я зовсім не дивлюся футболу, боксу тощо. Декому варто розвити в собі таке ж ставлення до Євробачення.
Тата для кака
23.06.2008 20:59
А какаой уровень - ЕГО? С каких это пор Вакарчук стал мерилом успешности фестивала или крнкурса? "О.Э" сдулись еще 8 лет назад. С тех пор, как приехали в Киев.

Жару в нем не больше, чем в потухшей сигаретке :) Своим "оу-ееее"! он может завести разве что 13-летних девочек. К тому же таких, которые не видели его блюющим или по укурке :)
Журналист
23.06.2008 19:21
Слышал на Таврийских играх, как они между собой общаются. В их разговоре "шмара поганая" это синоним словосочитания "милая моя"
нннннннннн
23.06.2008 17:33
НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!! НІ!!!!
Shy
23.06.2008 15:46
На жаль, таких ура-патріотів як Liza не зміниш. Вони вже „загублені” і нічого їм не докажеш. Вони взагалі жодного уявлення не мають, що таке Євробачення і як і за кого там голосують, і яку треба туда посилати пісню. Я вже навіть з ними не спорю. Так і будуть роками на кожному кроці кричати, що треба Тараса Петриненка в шароварах на Євробачення посилати... Ото він там вшиткіх тух європейців пурве.
Shy
23.06.2008 15:40
Який нафіг Вакарчук? Розумію, патріотизм і таке інше. Але не треба плутати патріотизм з дебілізмом. Алло... Вже їздив Мумій Тролль. Обламався по повній. Така ж доля і Вкарчука чекатиме. Не треба плутати турків-2008 і нашими. Турок був СИМПАТИЧНИЙ, з магнітним поглядом. Кому нафіг потрібен наш лисий, картавий Славко?
кака для "для каки)))"
23.06.2008 14:33
Фу! Який же ти нечемний(((
для каки)))
23.06.2008 14:14
кака!!!! Який там Славко)))) Дурко цей Вакарчук)))) Какого он там жару дал бы?))))) Що не здасться без бою?)))) К тому же он парламентарий нынче известный)))). Так что лучше шизика Потапа с сисястой куклой, чем Славка со стрижкой тифозника.
кака
23.06.2008 13:25
А я б послала "Океан Ельзи". Та вони не захочуть...
У турків в цьому році була подібна команда і зайняла досить високе місце (6-те, здається). А наш Славко би дав жару, і в Європі його знають, та, на жаль, саме тому він, напевно, відмовиться, конкурс - не його рівня.
Liza
23.06.2008 12:18
Находясь в Египте ,слушали по вечерам Потапа и Настю, Вєрку Сердючку.Отрывалась под их музыку в основном итальянцы и поляки. Больше из украинских исполнителей никого " не крутили".

ПОЗОРІЩЄ!!!!!...
Liza
23.06.2008 12:17
Продовжую.
В Європі на Євробачення не поїде жоден виконавець, який себе поважає...
Надіюсь, Україна ніколи не дійде до такого рівня, щоб шанувати і, тим більше, пишатись Потапом і Каменських. Того ж самого бажаю "любому Козліку", тобто Козловському.
І від усього серця бажаю "дуету колгоспного r'n'b" поїхати й "порвати там всіх на ганчір'я". Це ще раз підтвердить написане мною раніше.
Достоверно
23.06.2008 12:11
Находясь в Египте ,слушали по вечерам Потапа и Настю, Вєрку Сердючку.Отрывалась под их музыку в основном итальянцы и поляки. Больше из украинских исполнителей никого " не крутили".
Liza
23.06.2008 12:08
Здуріли чи що?
Оця парочка - на Євробачення???
Правда, враховуючи особливий престиж конкурсу в Європі, можна хоть бабу Параску з баяном відправляти. І з підтанцьовкою в стилі "блискучі труси".
Катя, єдиними нормальними виконавцями за останніх пару років на Євробаченні були "Гринджоли", але поїхали вони туди через брак досвіду і,зрозуміло, лишились в хвості. Не тому що вони такі погані, а через формат конкурсу - шоу для домохазяйок. Зате їх тепер ненавидить вся країна.
100%
23.06.2008 11:35
Згадайте, які коментарі були на рахунок участі у Євробаченні Вєрки Сердючки.... !!!!!
васа
23.06.2008 11:20
патап- просто здоровый жлоб. ничего личного.
Я
23.06.2008 11:14
ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА-ДА!!!!!!
Влад
23.06.2008 10:53
Потап и К - это позорище!!!!!!!!!!!!! Это - грынжолы №2 !!!!!! Лучше вобще отказаться от участия в Евровидении , только не посылать этих уродов !!!!!!
Катя
23.06.2008 10:38
Не віриться у їх перемогу. Але в 10-ці мають бути, бо система голосування Євробачення дебільна. Вибачте: несправедива. І самі вони не подобаються мені.
Козловський точно слабуватий для конкурсу.
Мова дійсно має бути українська, національність - це престижно.
Чесно, не знаю, кого б можна було послати: половина нещасних слабачків, а та половина, що добре співає і є професіоналами, шкода, раптом облажаються(
111
23.06.2008 09:22
Козловский (Далее - Брошенный), растрепал всем, как его девушка бросила и он все делает что бы она пожалела. Ты все о себе этим сказал. Дешевка.
100%
23.06.2008 09:07
Більше нам немає кого відправити на Євобачення. Це найкращий варіант і, доречі, - талановитий!!!
Олег 2 Панда
22.06.2008 23:41
На ковзанах хай краще будуть The Queens або інші, кого можна побачити у їхніх кліпах!
Камоновна
22.06.2008 21:47
не верю. ...да, у них больше шо у чем вокала, но мы это уже знаем не с одной песни.....не верю
ghgfjhfgjh
22.06.2008 18:58
jkjk, Russia GOODBYE!!! bugaga
Панда
22.06.2008 17:21
А Козловський хай їде з ними і підтанцьовує на ковзанах!Ги ги ги
ulych
22.06.2008 11:48
А що таке Евробачення? Збіговище гоміків і блазнів! Кому такой музік потрібен? До обіда проспівали, а на вечір вже вилетіло, припало пилом! Люди, які віддали музиці, підкреслюю - музиці, а не шоу, все життя, а саме - R.Blackmore, R.Plant зачаровують нормальних sapiens-ів набутком европейської культури. Хто скаже що за Евробачення було 10 р. тому і з якою піснею (і що за піснею) переміг. Кому, навіщо це потрібно. Garmarna, Gryphon, Cannad та ін. - от носії европейської традиції!
Олег
21.06.2008 21:04
Звичайно ж, порвуть! Адже все, що вони досі співали, було для них природнішим, аніж Shady Lady для Кароліни! До того ж, Росія ще 4 роки тому так само колись хотіла послати туди Сердючку від себе, вона ж хотіла представляти Україну, а їй не дозволяли, з тією ж Lasha Tumbai! Так що, вперед, і з піснею!
Лола
21.06.2008 16:19
Точно порвуть. Ідеальні кандидати.
jkjk
21.06.2008 14:36
УКРАЇНА НЕ МОЖЕ ПИШАТИСЯ ВАМИ. ВАША МУЗИКА ДЛЯ РОСІЇ.........

Иди побейся головой об стенку, клоун))) Потап и Настя вперед! Порвите эту Европу!
jkjk
21.06.2008 14:36
УКРАЇНА НЕ МОЖЕ ПИШАТИСЯ ВАМИ. ВАША МУЗИКА ДЛЯ РОСІЇ.........

Иди побейся головой об стенку, клоун))) Потап и Настя вперед! Порвите эту Европу!
Олег
21.06.2008 13:06
... 2) Українська мова!!! Вона анітрохи не гірша від сербської та інших, але прикро, що на Євробаченні її не було жодного разу! Навіть від Ані Лорак, що збільшило б її шанси на перемогу цього року. Гайтана, Lama і ще багато інших.
А чому б не Женя Власова? Якщо пісня відповідна.
Бажано, щоб відбіркове журі було з різних країн, бо середньоєвропейські смаки і наші далеко не завжди збігаються.
Олег
21.06.2008 13:03
Козлика - апріорі в жодному разі! З тим, що ми маємо, нам є чим дивувати Європу ще принаймні років 10. Тут можливі щонайменше 2 шляхи:
1) Потап і Настя та/або інші їх проекти, або ж Quest Pistols, Світлана Лобода тощо, тобто екстравагантність. Мова в цьому разі англійська або як у Сердючки.
Brian
21.06.2008 12:39
ochen bu xotelos yvudet Nasty i Potapa na - Eursovision!
р
21.06.2008 11:01
УКРАЇНА НЕ МОЖЕ ПИШАТИСЯ ВАМИ. ВАША МУЗИКА ДЛЯ РОСІЇ.
ОСЬ РОСІЯ ХАЙ ПИШАЄТЬСЯ. ЩЕ ОДНІ ПРИСВЯТИЛИ СВОЄ ЖИТТЯ РОСІЙСЬКІЙ "КУЛЬТУРІ".
Наталья
21.06.2008 10:35
хотя итоги голосования в основном непредсказуемы, Потап и Настя должны понравиться Европе. А если в России считают их прорывом года, посмотрим как россияне будут за нас голосовать. Помнится они и Сердючку любили, но первого места ей не дали
Оля
20.06.2008 23:10
ПОДДЕРЖИВАЮ!!! Идеальные претенденты.Они точно порвут Европу. Давайте их поддержим!!!
Н
20.06.2008 22:30
Якщо поїде цей Козлик, то Україна в черговий раз буде в ж...і.
Критик
20.06.2008 21:57
А мне кажется, что они будут в тему. После нудного Билана было бы неплохо выпустить ли Потапа с Настей или Квест Пистолс. Евровидение снова бы к нам приехало бы. А выпускать Козловского - это съобезянничать Россию.
Овдій
20.06.2008 18:55
А вони що, гірші від вєрки муділки? Вивезуть в білорусь і рашку кілька сотень пакетів українських моб. операторів
і будуть звідти "голосувати".
прорицательница
20.06.2008 18:23
смешно

Новини


Модные новости