Коментарі читачів до:
 

Кідман не пускали за Круза, а вона спалила щоденники

Ім'я:
Коментар:
Залишилось 500 символів
Введіть число, яке ви бачите на зображенні:
Клэр Захаровна 2 vista
06.11.2009 12:06
Т и чіво? Сидіш тут в одіночєстве? Пріході на кофєй....
К нам айтішники пришлі, нам з Сонькою анікдоти розказують...
Работи сіводня нікакой...( Аж скучно!((( І тут , на Таблоідє , отпісивать лєнь...
Скучно!
vista
06.11.2009 10:42
Ну что же вы не пишите ? Почему так меня игнорируете ? Стоит клерке прыщавой написать так вы тут же отвечаете , а мне - нет.
vista
06.11.2009 10:25
Вы лучше мне напишите .Я давно мечтаю о вас , а вы всё о клерке. Напишите мне .
Клэр Захаровна ( неклон)
06.11.2009 10:24
Ану -ану ....вичіслі ...вичіслітєльний гей...позвоні начальніку ....я хоть увідю хто он у меня ...
vista
06.11.2009 09:35
Да что вы с этой дурой переписываетесь? Засрала везде своими дебильными комментами. Не обращайте на неё внимание. Много чести для прыщавой))))
to Клэр Захаровна ( неклон)
06.11.2009 09:34
Чума, заткнись! Храбрая только тут. Иди работать, дура! Больше негде себя реализовать, лишь только тут изгаляешься? Доиграешься, вычислим по ip и позвоним начальству...Доиграешься.
Клэр Захаровна ( неклон)
06.11.2009 09:22
Та вонь ,шо муча тебе на паратяженіі трьох каментав, ісходіт от істочніка шо паблізості с табой ...от тібя самаво. Пойді помой то мєсто шо недавно обстріг ...ілі зуби пачість ...ілі вийди вже с параши наканєц!!!!!
Ілі ти бомж і всі моі попередні савєти тобі не поможуть.
2Клэр Захаровна ( неклон) --- клону шо ...."дала б по пиці"
06.11.2009 09:17
Так мы видим ты дура полная по жизни.
Засохни, чмо , и не воняй.
Клэр Захаровна ( неклон) --- клону шо ...."дала б по пиці"
06.11.2009 08:07
Ти вже члєн собі отсріг ? Паздравляю !!! Це вєха в твоїй нікчьомной жизні!
Починаєцця новий етап твойой нікчьомності !!
По пиці воно б дало !!
Ти бросай ці мужські погрози і рєчєві обороти.Ато
члєн обстріг а мосх не перезагрузів...ісправся.
Клэр Захаровна 2 ідіотінє Клэр Захаровна ( неклон)
05.11.2009 23:07
Ти больнє сиди там і не вякай.
Дала б по пиці...та ти ж забздіш прийти на встречу!
А знаєш чому? Бо ти і єсть самий настоящій свинячий вірус!
Геть звідси!!!
І більш не воняй тут...
Я така гомік, як ти пєдофілка!
Вирусу на Таблоиде( to Клэр)
05.11.2009 21:28
Та красіва красіва... Только из-за изгиба бровей взгляд отталкивающий.
Клэр Захаровна ( неклон)
05.11.2009 17:23
А мені нравицця !!
Тока гомікам може ненаравицця красіва женщіна..( це я до тєоріі шо мій клон - злобний гомік )
Клара
05.11.2009 13:19
у нее взгляд как у вампирши, в молодости она намного интереснее была, щас какая-то восковая((
Клэр Захаровна
05.11.2009 12:26
Согласна, Кідман талановита. Ну ПАЧІМУ вона мнє так не нравіца? Ви знаєте, сама не пайму. Ну шота отталкує.
Не нравіца мнє її взгляд.
І не пайму, нашо січас вона розказує про Круза. Відмовляли, відмовляли, а вона, така уперта, нікаво не слухала і вишла за Тома заміж...
Ну і? Це шоб йому насоліть?
jk
05.11.2009 12:07
да, симпатяга, но на ЭТОЙ фотке... ну и выражение лица :( тело красивое, а фейс как-будто фотошопом приклеили (и это же отобрали на обложку, н6еужели остальные фото были хуже?).
1
05.11.2009 11:57
симпотяга, и возраст ей не помеха
Новини
Модные новости
Новости Marketgid