Задорнов: Здається, в Україні випробовують психотропну зброю

06.11.2014, 16:50
Tablo ID

Російський сатирик Михайло Задорнов вважає, що в Україні випробовують психотропну зброю.

Окрім цього артист вигадав, як можна припинити війну на Донбасі.

Дізнавшись про "чорний список" України, Задорнов подякував Києву за таке рішення, пишуть "Дни.ру".

"Сьогодні стати персоною нон грата на Україні все одно, що отримати орден, а в мене не було ордена ніколи. А потім у мене рейтинг збільшився, у мене зараз по Уралу гастролі, і всі квитки розкуплені. Я не очікував, що мені буде безкоштовно така класна реклама зроблена ", - не приховує радості артист.

Водночас Михайло Задорнов вважає, що потрапив до чорного списку через те, що українці неправильно розтлумачили його слова:

"Вони не розуміють, що я написав у своїх блогах. Всі мої пости в блогах були присвячені тому, що ми не просто брати, а ми єдиноутробні брати. Це один народ, у якого одна мова з різною вимовою. І все це ми колись знали. А вони вважають, що я ворожнечу сію між двома народами".

 Задорнову не дає спокою Україна

"Мені здається, що на Україні випробовують якусь психотропну зброю: з ними розмовляти ні про історію, ні про що неможливо. Ще я вирішив більше не їздити виступати ні в Латвію, ні в Естонію. Їх усіх лікувати треба", - переконаний сатирик.

А у своєму Live Journal Задорнов також згадав про психотропну зброю й розповів, як Росія може врятувати Україну від війни.

"Досі дуже багато з мого оточення переживають через те, що діється на Україні. Думки полярно розділилися. Відчуття, що психотропні засоби Захід використовує вже не тільки на Україні, але і у нас в Росії. Повторю свої слова про те, який градус божевілля в української влади, якщо вона може боятися Кобзона, Задорнова, Охлобистіна", - почав артист.

На думку сатирика, треба, щоб Україна "не самостійною стала (вона все одно самостійної не стане, потрапивши в дружбу до Заходу), а щоб зрозуміла, як можна стати самостійною, побувши в залежності від Євросоюзу та Америки".

"Якщо Росія піде назустріч Україні, як старша, як найбільш сильна на сьогоднішній момент, і домовиться про прийнятні для України умови поставки газу, а взамін зажадає підписати правильний договір з ДНР і ЛНР, які за документами залишаться у складі України, то поступово ніхто не завадить провести такий референдум, як був проведений недавно в Шотландії. Скільки людських життів це збереже! Задумайтеся про це", - додав він.

Задорнов наголосив, що якщо Росія зможе зробити рішучий крок назустріч Україні, це буде перемога Росії, а не поразка.

Нагадаємо, нещодавно Задорнов вирішив "покарати" Латвію й відмовився їздити туди з концертами.

Фото з Facebook ЗадорноваПосилання по темі
Коментарі
amber, Задорнов прав? Він психічно хворий фашист-марахматик. То в нього Америка винна і американці тупі, то Європа загниває. Тепер на Україну перемкнувся. Одні русскіє завжді праві та розумні? Хай ще скаже що не користується піндоським афоном, та на його пк не стоїть піндоській віндовс.
Він всього лише шут фашиського русського міра
Friday
08.11.2014 03:10
Задорнов давно у психіатра був? Сходив би, поспілкувався. Явна прикмета психічного захворювання - хворому здається, що він нормальний, а навкруги всі хворі.
Взагалі, ми дуже раді, що жителі Уралу, Сибіру та Далекого сходу нарешті побачать наживо своїх кумирів. А то їм було все ніколи - з України не вилазили.
І ще прохання до Росії - не потрібно робити ніяких більше кроків - а то ви вже зробили кроки в Крим та на схід України, а тепер ще й легалізувати незаконне захоплення територій хочете.
diva
07.11.2014 14:24
який градус божевілля в української влади, якщо вона може боятися Кобзона, Задорнова, Охлобистіна"-
да не боится вас клоунов никто- просто БРЕЗГУЕМ!
Так ты же, гад, и есть новейшее кремлевское психотропное оружие!
Fedor K
07.11.2014 11:45
Вот вы все ржете, а мордатый сельский хряк Пятачок из деревни Калантыровки Хандубеевского района согласен, что он- единоутробный брат подЗаборнова. Даже показывал совместные детские фото возле мамки )))
Кстати, Пятачок на правах единоутробности требует половину гонораров от гастролей по Уралу! И его можно понять- пока некоторые ляпали языком по уральским сельским клубам, Пятак досматривал аж до состояния колбасы престарелых родителей подЗаборнова!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2014, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.