Джанет Джексон вирвалася з "диктатури" чоловіка?

10.04.2017, 13:18
Tablo ID

Подейкують, шлюб американської співачки Джанет Джексон із катарським мільярдером Віссамом Аль-Мана вже давно перестав бути щасливим.

Під час вагітності та після народження первістка 50-річна артистка фактично перетворилася на бранку чоловіка-мусульманина та жила під його суворим диктатом.

Про це розказали джерела "The Daily Mail".

"Раніше вона вже дозволила йому диктувати їй, у чому їй з'являтися на публіці та як виступати на концертах. Це доводило її до шалу, вона відчувала, що втрачає своїх шанувальників", - зазначив інформатор.

Але коли Джексон вдалося завагітніти, контроль Вісса над дружиною став іще жорсткішим. Вона лічені рази з'являлася на людях і вбиралася в закрите традиційне мусульманське вбрання. А коли на світ з'явився син Ейсса, чоловік буцімто взагалі заборонив Джанет покидати маєток, доки вона годує дитину груддю.

Джанет із чоловіком у жовтні 2016-го 

Джексон нарешті усвідомила, якою величезною є різниця їхніх культур, і наскільки погляди Вісса на батьківство різняться з її власними.

Ще більше загострив ситуацію приїзд до Лондона матері Джанет, Кетрін, котра втекла від знущань свого племінника Трента. Співачка розривалася між нею та малям, тоді як Аль-Мана було байдуже до проблем тещі.

"Ось тоді Джанет вирішила, що повернення нема", - підсумувало джерело.

Як відомо, Джексон та Аль-Мана познайомилися в 2010-му році на відкритті готелю в Дубаї. У 2012-му пара побралася, і кажуть, що на таємному весіллі замість бучного свята з рідними та друзями наполіг саме чоловік, а Джанет поступилася.

Змінився її сценічний образ – на зміну зухвалим латексним комбінезонам у турі "Rhythm Nation" у 2014-му прийшли вільні вбрання з довгими рукавами. У жодній пісні з альбому Джанет "Unbreakable" 2015-го року немає слова "секс". На початку 2016-го артистка скасувала свій гастрольний тур, пояснивши це тим, що вони з чоловіком збираються завести дитину.

Нагадаємо, свого первістка Джексон та Аль-Мана назвали Ейсса, що означає "Бог – це спасіння". Через три місяці після народження хлопчика його батьки буцімто прийняли рішення розлучитися.

Прінтскрін з сайту "The Daily Mail"Посилання по темі
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами