Лоліта розповіла про свої "перші шлюбні ночі"

11.10.2017, 11:49
Tablo ID

Російська співачка Лоліта вважає, що перш ніж виходити заміж - треба пожити з чоловіком.

А ще артистка, котра заміжня вже вп'яте, розповіла про відсутність досвіду першої шлюбної ночі, пише "Комсомольская правда".

"Перша шлюбна ніч? У нас з Дімою (нинішній чоловік співачки) її не було. На весіллях усі так добре гуляють, що головне - дійти до ліжка", - пожартувала Лоліта.

"У мене було кілька шлюбів. І наскільки я пам'ятаю, першої шлюбної ночі не було ніколи. Все відбувалося до того", - додала вона.

Мілявська, яка в 2011-му році вийшла заміж за молодшого на 11 років за себе спортсмена Дмитра Іванова, радить спробувати інтим з чоловіком до того, як розписуватися.

"І я все-таки, якщо чесно, прихильник спробувати все до першої шлюбної ночі. А раптом тобі в першу шлюбну ніч не сподобається... І пожити треба разом до того. А то потім з'ясується, що твоя друга половина навіть яєчню приготувати не може. А це для багатьох важливіше за першу шлюбну ніч", - упевнена Лоліта.

Лоліта порадила дошлюбний секс

"Романтизм до реального життя не має ніякого відношення. Романтики багато, а потім все закінчується розлученням і поділом майна", - додала артистка.

Нагадаємо, у 53-річної Лоліти за плечима п'ять шлюбів. Першим її чоловіком був Олександр Бєляєв, з яким співачка прожила рік.

У 1986-му вона вийшла заміж за Віталія Мілявського. Лоліта запевняє, що цей шлюб був фіктивним.

Третім обранцем артистки став шоумен Олександр Цекало. Подружжя прожило разом 12 років - до 1999-го.

Учетверте Лоліта вискочила заміж за бізнесмена Олександра Зарубіна в 2004-му році. Та через п'ять років парочка розлучилася.

Фото Instagram ЛолітиПосилання по темі
Новини

Модные новости 
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами