Бена Аффлека звинуватили у сексуальних домаганнях

12.10.2017, 11:27 Tablo ID

Голлівудський актор і режисер Бен Аффлек, слідом за продюсером Гарві Вайнштейном, вплутався у скандал з сексуальними домаганнями.


Тепер уже самого Бена колега звинуватила у тому, що він мацав її і робив неоднозначні натяки. Щоправда, зірка поспішив публічно вибачитися, пише The Guardian.


Про домагання з боку Аффлека заявила актриса Гіларі Бертон. Вона стверджує, що той мацав її під час зйомок в епізоді "Total Request Live" (TRL) у 2003-му році.


Після того, як Бен засудив те, що продюсер Вайнштейн десятиріччями домагався своїх підлеглих, хтось написав у Twitter: "Якось Аффлек сам схопив за груди Гіларі Бертон на TRL. Проте всі забули про це".
Аффлек мацав Бертон

"Я не забула", - відповіла публічно Бертон.


Вона додала, що була ще зовсім юною, коли це трапилося. Гіларі також підтримала усіх тих актрис, котрі не побоялися сказати, що були жертвами дій Вайнштейна.


"Дівчата, я така вражена вашою сміливістю. Мені довелося сміятися тоді, щоб не плакати", - зауважила вона, маючи на увазі мацання Аффлека.


Бен поспішив вибачитися за те, що зробив у 2003-му році.


"Я діяв недоречно щодо пані Бертон. І я щиро прошу вибачення", - написав він у Twitter.
Та, схоже, це не єдиний епізод у житті актора, коли він мацав жінку. Журналісти виявили відеоролик, датований 2004-м роком. У кадрі Аффлек спілкується з канадською журналісткою Анною-Марі Лосік. Жінка сидить на колінах актора, а він у цей момент каже:


"Ці груди дійсно тверді, підозріло тверді, вони схожі на дві гігантських каменюки".


Нагадаємо, нині у Голлівуді розгорнувся величезний скандал за участю багатьох актрис й продюсера Гарві Вайнштейна. Виявилося, що чоловік домагався до зірок, котрі знімалися в його фільмах. Його жертвами, серед інших, стали Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.


Фото Junkee©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами