Син Кіркорова зворушливо привітав сестру з 6-річчям. ВІДЕО. ФОТО

06.12.2017, 15:59 Tablo ID

Дітлахи російського співака Філіпа Кіркорова, Алла Вікторія та Мартін - не з тих сестер і братів, які чубляться між собою. У Instagram малих повно світлин, де вони обнімаються і граються разом.
 Аллі-Вікторії Кіркоровій уже 6 років, а Мартінові - 5 

А днями в фотоблозі Мартіна з'явилося відео, як він читає віршика на честь іменинниці-Аллочки. Як відомо, наприкінці листопада дівчинці виповнилося 6 років.


Організованим дуетом дівчинка та хлопчик вітали свого хрещеного, Андрія Малахова з народженням первістка, а тата Філіпа - з державною нагородою, яку він нещодавно отримав із рук Володимира Путіна.


Судячи з фотографій, і хлопчик, і дівчинка, народжені сурогатними матерями з різницею в сім місяців, успадкували від зіркового батька любов до співів.
 Схоже, малі Кіркорові - дуже дружна парочка

Нагадаємо, Кіркоров є хрещеним батьком доньки Ані Лорак, Софії.
 Діти Філіпа люблять співати Мартін успадкував від тата не лише волосся, а й любов до яскравих кольорів?Аллочка теж має татові коси  Між іншим, цього літа співак возив своїх малих до окупованого Криму Обох малюків Кіркорову народили сурогатні мами

Як відомо, екс-дружина артиста, співачка Алла Пугачова нещодавно повінчалася з батьком своїх 4-річних двійнят, гумористом Максимом Галкіним. Як зізналася вона у соцмережі, за перше вінчання, з Кіркоровим, каятиметься довіку, бо то її "біс попутав".


Фото з Алли-Вікторії та Мартіна Кіркорових©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами