ППіііііська
08.09.2008 15:07
В Срябіна класна пісня Мумітроль!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
уак
Мені подобається те, що він не зациклюється на тому, що краще, модніше, він просто ......... співає прикольні пісні, в яких, коли прислухатися є "смысл" пісні, ще, він дуже прикольний і смішний :)))
в нього є особистий стиль, який виділяє його з поміж інших співаків!!! Так тримати!!!
на деньги от Партии Регионов, купил себе джип. Чмо он продажное
скрябин рулить, гарні пісні, гарна музика "Останній танець" - неперевершено..певна річ, як на мене)) ті чимало в музиканта вдалих моментів у біографіїї, лише ота дурнувата програма на м1...та ітам скрябін стібе дурних гламурних тьолок, а може робить вигляд...адже з одного боку він проти хлопців-олігархів...такий собі імідж рокера...а з другого тусує з білявками...ХЗ...чим він дише...але музика не погана, а це головне
скрябин рулить, гарні пісні, гарна музика "Останній танець" - неперевершено..певна річ, як на мене)) ті чимало в музиканта вдалих моментів у біографіїї, лише ота дурнувата програма на м1...та ітам скрябін стібе дурних гламурних тьолок, а може робить вигляд...адже з одного боку він проти хлопців-олігархів...такий собі імідж рокера...а з другого тусує з білявками...ХЗ...чим він дише...але музика не погана, а це головне
по меньшей мере три хороших песни у дядьки есть. уже хорошо, у армии вообще песен нет, только видео.
созданный им экранный образ мне очень импонирует, с у довольствие общалась бы с таким человеком каждый день. а какой он на самом деле - кто его знает?
Почитатель
30.05.2008 09:35
Не гоните на Кузьму!
Нормальный чел у которого нет звездной болезни.
Зато он этого не скрывает, что за деньги работает. Ты что ли альтруст? Небось тоже за зарплату работаешь или до сих пор веришь в басни политиков?
Волоси у нього на фото дійсно чисті, хотілось би щоб і його сумління було таким же чистим. Бо у мене від нього таке враження, що за гроші він не тільки совість продасть а й дійсно штані зніме . Так , він не позбавлений певних здібностей, але вкрай бракує честі, вихованості і тактовності.
Я читала його прозу. Якщо б викинути нецензурщину, то як почимнаючому можна було б поставити 3+. Але ця пошлятина......фу!
Краще не ганьбив би української мови
яка гарнюня кицюня! хочу таку собі
яка гарнюня кицюня! хочу таку собі
для ха-ха
29.05.2008 16:28
ни разу не видела у него грязных волос, седина уже мелькает, но волосы - чистые
Трудолюбивый мужчина, занимает свою нишу, и не последнюю. Пусть иногда суржик, но когда вы в последний раз слышали хотя бы уж суржик от Билык, Повалий? Они уже давно накакали на украинский язык, с которого начинали. Чего не скажешь о Кузьме, он действительно пропагандирует национальное (и далеко не всегда, заметим, на суржике).
Удачи, Кузьма!
А мені Кузьма подобається. Він - справжній, а не намальована престаріла лялька, чи клоун з сумкою, що переспав з зіркою.
тока голову мыл бы почаще. По всем программам в Тв мелькает, а волосы -засалены, ужас.
_____Zevs_____
29.05.2008 15:49
И пееевец никакой, и продюсер голимый, только и осталось что трусы снять, только повернуться и немного наклониться!!!
_____Zevs_____
29.05.2008 15:47
И пееевец никакой, и продюсер голимый, только и осталось что трусы снять, только повернуться и немного наклониться!!!
_____Zevs_____
29.05.2008 15:47
И пееевец никакой, и продюсер голимый, только и осталось что трусы снять, только повернуться и немного наклониться!!!
КУЗЯ!!! КУЗЯ!!!! Я ЗАВЖДИ ЛЮБИТИМУ ТЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Страшко!!!!!
Коли вже подорослішає?
to Bukachka
29.05.2008 15:08
Неочікувані бабки, що впали Андрію від ТЛБ , вибили з його голови весь смисл,
І тепер той смисл сидить у нього в іншому місці
to Сін. козак
29.05.2008 14:14
Ви примітивні....
Обожаю Кузьму!!
За незамысловатыми словами в его песнях скрывается глубокий смысл! Он единственный, без стеснения, называет вещи своими именами!
доброжелатель
29.05.2008 13:51
А хто такой Ткаченко?
И что, есть такой дуэт Барселона?
кузьма просто классс!!!!
він единий кого можна слухати на українській сцені :)
Він просто дивний чувак, в якого свої "мухи" в голові! А щодо турагенства, так це хороша ідея, але щодо людей, мабуть у Скрябіна забагато грошей, якщо він так висловлюється. Кжна людина мріє про краще, а яким чином вона це дістає, це вже дуре питання....
Кузьма - супер!!!
Сін. козак
29.05.2008 13:05
Чудило на букву м, який своїм жлобсько-рагульським суржиком ганьбить українську мову. "Хіти" (?) ж його - набір слів, пісні для дебілів. Вистава у стилі Гекльберрі Фінна і Тома Сойєра (рачкування по сцені без трусів). Сміття!!!
Кузьма просто гоне:)є гроші - то можна собі це дозволити.
Вот и старость, а где же мудрость ?
А что-то хорошее, умное он умеет делать ?