Коментарі читачів до:
 

Богатирьови перетинаються з Кравчуками по собачій лінії

Ім'я:
Коментар:
Залишилось 500 символів
Введіть число, яке ви бачите на зображенні:
Ксюша
25.09.2008 10:52
Такое впичетление,что бабушка не политик,а алкоголичка-что то подтяжка начала обвисать пора опять рихтовать фейс
Падонак
23.09.2008 13:47
А чего макароныч на последней фотке такой довольный- присунул чтоль собачке на полшишечги?
Фанат до Жорик
20.09.2008 17:37
Я з вами ні про що не спорю...Це вас не стосується....
Жорик
20.09.2008 15:25
Фанатка, и про шо будем спорить? Шо вы жинка?
Фанат до Просто Марія
20.09.2008 12:50
Я маю право з вами сперечатись - я теж жінка!!!!! Воно то так, але на відміну від ЮВ Богатирьова не лізла в шахту в намисті і в туфлях Луї Віттон!!!!!
Просто Марія до Фаната
20.09.2008 00:59
Фанат, Ви не справжній фанат. Крім того, ніколи не сперечайтеся з жінкою :)
Висадка деревця гімалайського кедра перед Левадійським палацом у Ялті назавжди закарбувала у пам’яті народу громадну рекешу у чорному, шпильки та лопату у руках.
Таке, повірте, ми не забудемо і ні з чим не переплутаємо. Будьмо!
Фанат до Просто Маря
20.09.2008 00:15
Вона в балетках була коли з лопатою ходила!!!!! Звертайте увагу на деталі!!!!
Просто Марія
19.09.2008 23:55
На шпильках і з лопатою у руках - ого, як витончено!
Хоча, принаймні не розцяцьковується, як той каравай з косою. Отож, не так дратує.
Хоча відчувається, що ій дуже важко тримати стриманість. Таке відчуття, якщо пальчика показати, то Раїса Василівна просто лусне зо сміху.
Фанат
19.09.2008 21:34
Нарешті стаття про Раїсу Василівну!!! Повністю погоджуюсь з КАЄЮ!!!! Раїса Василівна - еталон в політиці, у неї витончені манери, вона вдівається відповідно до свого статусу і до своєї посади, а не так як ЮВ - повно рюшечок і брошечок.....
....А в політиці вона зробить ще великий крок, і це напевно.....
ХаПа
19.09.2008 18:57
Корчит из себя целку-недотрогу. В ее то годы... Ну, что Вы, Раиса Васильевна, у нас и в мыслях то не было...
муля
19.09.2008 16:05
Сыновья у нее очень интересные, внучка хорошенькая.
Но она сама ...
У нее в лице есть какая-то жестокость и черствость.
Нет у нее обаяния и харизмы.
Ну вот бывают женщины не красавицы, но обаятельные, шарм в них есть.
А Рая типа как робот на снимках.
Может в личном общении это иначе...
???
19.09.2008 15:52
Вика, а где вы видели не красивых детей? Дети все красивые, эта девочка одета хорошо и ухожена, у бубули средства есть. А любовь к красоте ни при чем - это сельские "приметы".
Вика
19.09.2008 14:45
А внучка просто симпатяшка. Говорят, что красивые детки рождаются только в любви - наконец-то, хоть кто-то действительно любит!!!
Очень милый ребенок.
Пусть растет здоровенькой и счастливой.
alegarage
19.09.2008 14:16
Оце Макарыч дает!!!
Маємо те що ...? :)
Зверофил, епт :)
xxx
19.09.2008 13:06
та собачка, що позаду екс-президента мабуть чекає своєї черги, або вже побувала в його обіймах....
1-Для Гонта
19.09.2008 12:33
У всех людей свое мнение.Мы народ Украины, никто не имеет права за всех расписываться. Россия нам ближе и так всегда было и есть.В Украине и украинцы,и русские, и другие. А в России-особенно в Западной Сибири вообще почти одни украинцы.Мы украинцы. Мой отец нефтянник. В конце 80-х,начале 90-х годов мы жили Западной Сибири-Омск,Тюмень,Ноябрьск. Нефти, газа там -...немеряно. Люди прекрасные.Но родители захотели на Родину. А край очень красивый. Но главное народ очень хороший!
it's me
19.09.2008 11:54
KAKAJA KLASSNAJA, RZACHNAJA POSLEDNIAJA FOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lary
19.09.2008 11:46
Найбільше Богатирьовій личить бубон. Скоро гарант поїде на пасіку, а колишня голова РНБО сміливо може бути завклубом у райцентрі або керівником хору-ланки.
й
19.09.2008 09:56
последняя фота 5 балов :))))))))))))))
критик
18.09.2008 22:03
Для Каи
Кая, пишешь ты, конечно, грамотно, с технической стороны. Но увидеть в Богатыревой элегантность и европейский вид, да к тому же еще и дальновидного политика - надо только суметь. По-моему, кроме "совкового райкомовского" стиля, убедить ее одеться во что-то действительно европейское даже талантливому дизайнеру и стилисту не удается. В политике же она - свадебный генерал.
гонта
18.09.2008 21:55
для 1 :дядя бігом за чемодани і в Расею. Там дешевий газ/нефть, клацная жізнь, можна бухати цілий день і будеш правільним расеяніном. Якщо повезе, може дотягнеш до 50 років. Але як клацно проживеш.
А кравчук дійсно трахає свого цуцика і цуцик не тікає, значить це регулярно і цуцик вже звик. Це коли кравчуку та жидівка скорик не дає, то він з цуциком трахається? От гидота.

Якийсь заголовок солонуватий. Якщо кравчук таке виробляє з цуциком, то богатирьова теж із своїм?
км>1
18.09.2008 21:46
"Мы хотим нормально жить и детей растить Да ивсе" - Вы достали!!!!!!!!!!!!! Валите в Россию и там растите кого хотите. Да ивсе!!!!!!!!!!!
1
18.09.2008 19:55
на последней фотке - кравчук ебет собаку

бугога
пупсик для 1 дополнительно
18.09.2008 19:16
а может вы хотите чтобы дядя медведев был номер один у нас или дедушка володя путин? пупсик я вас не пониаю дядя/дедушка номер один:)))
пупсик для 1
18.09.2008 19:03
дядя а ты не один у вас коллектив? вас миллионы? дядя/дедушка я не понимаю вас что выхотите? чтобы дедушка витя ф. януковичч был президент а бабушка параска и тётя вера сердючка вице?
1
18.09.2008 18:09
пупсик я не на пенсии дядя почему ты такой злой? я укушу тебя:)))
_
Да какая разница кто есть кто. 1 -это коллектив. Мы хотим нормально жить,и нормально для наших детей. А этот Ющ со своим национализмом, КУМОМ Сра...швили,оно нам надо. А нам ближе Россия. И это дешевый газ, нефть. Нормальная жизнь.У Украины ведь ничего нет. Вообще. А Ющ и С...швили обычные американские марионетки. Это вам в радость? Смешно. Мы единый народ с Россией, а не с этими черномазыми. И там есть хорошие, конечно!
Кая
18.09.2008 18:03
Мені подобається, як виглядає імідж політика Богатирьової. Вона не носить дискредитованого Юлькою "Луї Віютона". А значить вся родина не скидається їй , як Юльці (шутка!) на дорогий бренд. Богатирьова - сама елегантність, цілком європейський вигляд. Мені здається, що скоро вона скаже своє слово у політиці.
1
18.09.2008 18:01
Ну-ну18.09.2008 17:52
Точно, дядя злий. У дяді платівку заїла, рекодер дає збої - то ж за всіма повторює.
Напевно, звик за рашиями все повторювати, особливо лайки!
Треба відправити його до раш лікуватися. А бо просто на довічне поселення. Там і баби страшні знайдуться, які задовольнять його. Разом будуть самогонку жрати та матом розмовляти
_
Так а что заело. Мы хотим нормально жить и детей растить Да ивсе. А разные Сра...швили................ Оно тебе надо. Смешно!
пупсик для 1
18.09.2008 17:59
я не на пенсии дядя почему ты такой злой? я укушу тебя:)))
Ну-ну
18.09.2008 17:52
Точно, дядя злий. У дяді платівку заїла, рекодер дає збої - то ж за всіма повторює.
Напевно, звик за рашиями все повторювати, особливо лайки!
Треба відправити його до раш лікуватися. А бо просто на довічне поселення. Там і баби страшні знайдуться, які задовольнять його. Разом будуть самогонку жрати та матом розмовляти
1
18.09.2008 17:49
пупсик для 118.09.2008 17:47
очень ты злой всё же дядя под номером 1 тебя наверно девушки не любят дедушка или дядя под номером 1 не надо так ты можешь заболеть дедушка или дядя потому что ты злой пупсик
_
Который даун на пенсии! Хи!
пупсик для 1
18.09.2008 17:47
очень ты злой всё же дядя под номером 1 тебя наверно девушки не любят дедушка или дядя под номером 1 не надо так ты можешь заболеть дедушка или дядя потому что ты злой пупсик
1
18.09.2008 17:40
Ну-ну
Бачите,воносебепершимномером позиціонує!Отож рештою людей воно просто нехтує. Може, Раша ваша і не ворог,алейнедруг.Бо хто ж друзів жере,обсираєта гавкає на них?Хтожунашійвласній хаті нав"язує своїзаконитадиктує,якнамжити,з ким дружити, якою мовою розмовляти??? Пхайтеся у голодну, холодну, злу Рашу і там командуйте.Амитуточкисамі розберемося,бездебілівтаперевертнів.
_
А хто вам що нав'язує? Нав'язує Ющ. І хай не розписується за весь народ України!. Ми самі знаємо, що і як! А Ющ ... !
Ну-ну
18.09.2008 17:35
Бачите, воно себе першим номером позиціонує! Отож рештою людей воно просто нехтує. Може, Раша ваша і не ворог, але й не друг. Бо хто ж друзів жере, обсирає та гавкає на них? Хто ж у нашій власній хаті нав"язує свої закони та диктує, як нам жити, з ким дружити, якою мовою розмовляти??? Пхайтеся у голодну, холодну, злу Рашу і там командуйте. А ми туточки самі розберемося, без дебілів та перевертнів.
1
18.09.2008 17:27
пупсик
ты такой злойдядяподномер1успокойсятебя наверно девушкинелюбят?илитыужестаренький дядя?скороюлечкабудетнашпрезидент витя ф. януковичбабушкапараскаиверочкасерючкавицене волнуйсядядя/дедушкавсебудетхорошо
_Чокнутый. Нам нужна нармальная жизнь. Сра.....швили пусть сам с кем хочет разбирается. Америка - сброд понаехавших со всего света воров, бандитов, жидов и прочее. Авторитет. А Россия - это мы все. В Украине -половина украинцев, половина русских, в России - тоже самое!
пупсик для 1
18.09.2008 17:19
ты такой злой дядя под номер 1 успокойся тебя наверно девушки не любят? или ты уже старенький дядя? скоро юлечка будет наш президент витя ф. янукович бабушка параска и верочка серючка вице не волнуйся дядя/дедушка все будет хорошо
правда
18.09.2008 17:18
з телебачення можна роповідати різні байки про "хороше життя" при тому чи іншому прем"єрові, та правда в тому, що народу добре не буде ні при ніякому, особливо при проффффесоре
Істина правда
18.09.2008 17:16
для шувиністичного любітєля під номером !

той, хо тебе називає придурком - людина без моралі

а Раша не така вже й добра тіточка
1
18.09.2008 17:07
правда18.09.2008 17:00
дописувачу по С(т)РАНОМУ імені 1

То йди в Свою Рашу....
у нас своя демократія
_
Йди придурок куда хочешь. Мы хотим нормальной жизни для нас и наших детей. А Срака.....швили нам не кум, не сват, и не брат. И пусть Ющ за народ Украины не расписывается. Сельский бухгалтер. А при Януковиче премьере действительно нормально!
правда
18.09.2008 17:00
дописувачу по С(т)РАНОМУ імені 1

То йди в Свою Рашу....
у нас своя демократія
1
18.09.2008 16:44
А кому оно надо Богатырьова.То туды,то сюды. В 2007 году при Януковиче,чтобы про него не говорили, действительно была все же стабильность. Инфляция началась только после того,как Ющ с Тимошенко устроили никому не нужные перевыборы.То,что сейчас.Еще кто-то что-то будет говорить про Россию. Там слаженность,единая команда.Тут Ющ с Тимошенко и прочими как пауки.Мерзость.А то,что Ющенко испортил отношения с Россией-это преступление.Нам Сра...швили не кум,не сват и не брат. Мы с Россией единый народ!
Разом з Ну-ну
18.09.2008 16:41
А тому, що друга назва цьому виданню - ДеблоID.
Ну-ну
18.09.2008 16:32
Шановний АFFторе!
Ну чому ж Ви так гидотно назви до своїх опусів підбираєте? Хфантазії не вистачає?,,, І редактору повинно бути соромно! Дешевий трюк - заманити читача шляхом ідіотської назви.
Як любить казати Юля - ДЄБІЛІТЄТ КРЄПЧАЄТ
Никас Церетели
18.09.2008 16:15
Очень странная фотография с Кравчуком!...
bnb
18.09.2008 16:00
ой, тоже мне айна гасе - гений современности. сшила юле аж одно платье, а теперь пиарится
Дольче Габана
18.09.2008 15:57
Анна Бабенко дизайнер с той войны....ей бы мешки под заказ шить, а покоя не дают лавры Айны Гасе
оце кайф
18.09.2008 15:42
скільки людині мало треба для щастя, побачити Кравчука в обьятьях Бобіка))) день удался
Вау
18.09.2008 15:41
Кравчук порет свою собаку....Во збочэнэц!!!!
баба
18.09.2008 15:40
оце так фотки. Кравчук і його сучки
богатир
18.09.2008 15:39
ну це не таємниця для чого старі люди заводять таких псін)))ужасть.. зоофіли
КМДА
18.09.2008 15:39
Бля Кравчук жучить жучку, вибачте за тафтологію
подивіться на його лице, видно гарно засадив!
ваха
18.09.2008 15:38
SOS !!!!!!! Зоофилия на Таблоиде !!!!!!!!
ніз-зя так...
18.09.2008 15:37
хіба можна так з екс-президентом? змініть негайно хвото на більш пристойне, щоб нікому не вбачалося
Кобзон
18.09.2008 15:33
Леня-Леня! Собачку то за что?
ржунемагу
18.09.2008 15:30
последняя фотография - умереть, не встать
Новини
Модные новости
Новости Marketgid