Син Пономарьова любить сало з цибулею, а він готує борщі

01.10.2008, 16:16
Tablo ID

Співак Олександр Пономарьов нині все менше тішить своїх фанів новими піснями й увагою - нові хіти пишуться не так вже й скоро. Натомість швидко ростуть діти артиста. А їх у Пономарьова троє. Каже, багатодітним батьком себе відчуває.

"Так! Троє дітей! Це найголовніше щастя у моєму житті", - гордо заявляє він в інтерв‘ю "Фактам".

"Зойка зовсім доросла. Їй вже виповнилося 14. У неї свій світогляд, хоче стати журналістом. Займається у спеціальній школі. Вражає, як вона розбирається у комп'ютері. Просто хакер! Я половини з усього цього не розумію", - зізнається Пономарьов.

Пономарьов: мої діти - моє багатство. У Сашка підростають хакер, артистка і любитель цибулі з салом

"Молодша Женя навчається в Академії мистецтв на акторському відділенні. Така артистка! Іноді доводиться їй казати: "Вгамуйся, ти переграєш". З однокласниками вона постійно влаштовує концерти", - веде далі татко Сашко.

Як пише газета, Женя й у ролі ведучої "Новорічних ялинок" у Палаці "Україна" себе спробувати встигла.

"Вона чекає їх з нетерпінням. Не тільки отримує задоволення, але й гроші заробляє. Мені подобається, як вона потім планує свої витрати. Торік зробила 12 подарунків своєму молодшому братові Олександру. Це так зворушливо. Вона його дуже любить, возиться з ним після школи. Навіть у мобільний телефон записала його мордочку", - втішається дитячою любов‘ю Пономарьов.

Дочки співака: старша Зоя та менша Женя

Власне, син Олександра також сестер увагою не обділяє. За словами співака, маленький Сашко - хлопець "любвиобильный".

"Більше всього любить сало з цибулею і чорним хлібом. Відібрати у нього ці ласощі неможливо. Сашка у будинку головний. Муштрує нас усіх. Відчувається, хлопець з характером. Нахабна морда! У гарному розумінні цього слова", - розповідає артист.

На питання, чи не в батька це таки синочок, Сашко одразу парирував, мовляв, дружина Віка теж не подарунок: "Досить харизматична дівчина. Інакше у нас не склалися б стосунки".

За словами Пономарьова, півторарічний Сашко весь час повторює слово "дадат". Каже, цим він виражає усі свої емоції та побажання. А батьки за інтонацією вже розуміють, чого він хоче. Ну і у лексикон малого Пономарьова стандартно входять слова "мама" і "папа".

 Пономарьов визнає, що дружина Куся у нього - не подарунок

"Дуже дорожу часом, проведеним з дітьми. Намагаюся звільнити для них вихідні. Разом виїжджаємо на дачу. Ще й собаку нещодавно придбали. Спеціально для Сашка. Із Запоріжжя нам привезли Термінатора - лабрадора з гарним родоводом. Але ми кличемо його Тьомою", - каже співак.

За словами Олександра, у собаки хутро такого самого кольору, як у Пономарьова-меншого волосся. Коли вони граються, кувиркаються, навіть не зрозуміло, де хто.

"Якщо Сашко падає, Тьома його облизує, піднімає за шкірку, штовхає мордою. У них повна ідилія. Вихідного дня так приємно поливати квіти і дивитися, як грають діти", - зізнається Пономарьов-дорослий.

 Сашко обожнює дивитися, коли діти бавляться з собакою

Співак, до речі, у хатньому господарстві чоловік не безрукий. Заявив, що на ринок сам ходить - іншим не довіряє.

"А ще я ходжу на ринок. Продукти в дім купую сам. Не довіряю цю справу нікому. От нещодавно купував свинину на шашлик, биткову частину. Дивлюся, підходить жінка, запитує продавця: "Скільки коштує кілограм?" - "50 гривень", - відповідають їй. Я кажу: "Дайте мені, будь ласка, кілограми три". - "Добре, з вас 180 гривень". - "Чому?" - "Ви ж можете заплатити більше". І я плачу", - розповідає Сашко.

І куховарити, за його словами, він завжди любив, та й друзі його кулінарні здібності хвалять.

"Коли приїжджають батьки Віки, готую свою коронну страву. Добу вимочую у молоці кролика, фарширую його і гашу в сметані і грибному соусі. З пюре і маленькими солоними помідорчиками, які купую на Володимирському ринку, дуже смачно", - викликає приток слинки Пономарьов.

А ще співак любить справи кухонні 

"Ще люблю борщ готувати! Знаю 28 рецептів - з усіх регіонів України. Але найсмачнішими для мене залишаються мамині страви", - чесно зізнається він.

"До речі, дочки теж вміють готувати: роблять тортики, млинці. А Женя на Великдень сама спекла паски", - додає співак.

І взагалі Пономарьов упевнений, що жінка повинна бути гарною кулінаркою тільки для того, щоб її діти потім сказали: моя мама готувала краще за всіх.

Фото Анни Андрієвської та фото з сайту www.ponomarev.kiev.ua і "УНІАН"

Коментарі
Кристина
19.03.2009 18:23
Саша! Ты лучший!
Валя
18.11.2008 12:32
УВАГА!!!В Пономарьова нова адреса сайту:www.ponomaryov.com
Вокал
15.10.2008 11:57
А куди діли Поплавського? Ні, у нас 2 найкращих співуна, це Пономарь і Поплавський. А ще краще зробити з них дует і направити на Євровидение. Хай трошки порегочуть з цих "солов'їв" і іноземці. А назвати цей талановитий дует можна "І В Кусі, І В Попусі".
Оксана
08.10.2008 12:11
Пономарьов найкращий співак України, з класними піснями!!!
нормальна
08.10.2008 10:29
Саша дійсно нормальна людина і високопрофесійний виконавець. Слухаю його останні пісні (Любов-війна, А ти просто кохай) - і не можу сказати, що це "бездарь". Принаймні, якість виконання, музика та аранжування залишають далеко позаду отих "звьоздочок" типу Нікіта, або Голівуд, або оновлений XS, або .. (довго перераховувати).
Новини
Модные новости
Новости Marketgid





Реклама
Планируете путешествие? - Бронирование отелей онлайн.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2009, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН