Нагорний заявив, що поховає Подкопаєву і всиновить нову дитину?!

15.04.2009, 14:40
Tablo ID

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва вперше заговорила про своє розлучення із бізнесменом Тимофієм Нагорним.

Обурена поведінкою колишнього, спортсменка заявила, що відчуває до нього лише жалість, з дітьми бачитися дозволяє, а у розлученні винен сам Тимофій. У майбутньому в якості свого чоловіка Ліля Нагорного не бачить.

"Зараз мені не хочеться ні бачити його, ні чути. Не можу сказати, що я затаїла на нього зло. До цієї людини у мене залишилася тільки жалість. Але мені здається, це не те почуття, яке потрібно відчувати до чоловіка", - зізналася вона в ексклюзивному інтерв‘ю "VIVA! Украина".

"А що буде після розлучення? Поживемо - побачимо!" - додала Ліля.

Подкопаєву, за її словами, зачепило те, що Нагорний почав вплутувати у свої "душевні виливання" дітей, Вадима та Кароліну, і розповідати неправдиві байки.

"Знаєте, мені дуже соромно за нього. Я дотепер не можу зрозуміти, навіщо людина на кожному кроці бреше. У якомусь інтерв'ю Тимофій сказав, що я просила його одружитися на мені..," - обурюється далі Лілія, яка з Нагорним із 2002-го року.

Нагорний дістав Подкопаєву дітьми та брехнею, і вона не змовчала 

Разом з тим, Подкопаєва спробувала пояснити своє бачення причин їхнього розлучення:

"Торік Тимофій зачастив у Донецьк, не називаючи цілей своїх відряджень. Один раз перетелефонував, сказав, що лежить у лікарні. Потім почалися претензії у мою сторону: "Чому ти мені не телефонуєш? Чому не оплачуєш лікування?" А у мене на руках двоє дітей і мама, яких потрібно годувати..."

"Ще за якийсь час я отримую від Тимофія SMS, у якому він просить дізнатися у моєї подруги-юриста, як написати заяву про розлучення. Я дуже здивувалася і, природно, зажадала пояснень", - веде далі спортсменка.

За словами Лілі, Тимофій сказав їй, що втомився, що хворий, що у нього передінфарктний стан, і тому він більше не може з нею жити. "Мені складно у це повірити, тому що до цієї миті у нас все було гаразд і здоров‘я у нього було відмінне", - прокоментувала слова чоловіка гімнастка.

Як запевняє тусовщиця, вона з приводу свого розриву із Нагорним дуже переживала. Каже, їй було дуже непросто, руки опустилися, і вона нічого не могла робити.

"Я не могла повірити, що так помилялася в людині, з якою прожила сім років. Своїми вчинками він миттєво змінив мою думку про себе. На публіці він кричить, що не може жити без мене, а наодинці заявляє: "Я тебе створив, я тебе і поховаю!" - шокує новими подробицями Подкопаєва.

Ліля: Нагорний зачастив у незрозумілі відрядження і першим заговорив про розлучення 

Та найбільше Лілю обурює те, що Тимофій у суд прийшов з фотографами. Вона запевняє, не очікувала, що у їхні стосунки буде вплутана преса. І власне, за словами спортсменки, цим Нагорний спалив всі мости між ними.

Разом з тим, Подкопаєва запевняє, що ніхто не проти, аби Нагорний спілкувався з дітьми - лише б пресу не приводив.

"Навіщо особисті стосунки перетворювати на шоу-програму? Навіщо перед камерами падати на коліна і молити мене про пробачення? Безумовно, деякі жінки, побачивши це, стануть на його сторону, пожаліють бідного-нещасливого чоловіка, якого така-сяка дружина не пускає до дітей, а він же ж так проситься..," - іронізує спортсменка.

 Подкопаєва: Ніхто не проти, щоб Нагорний спілкувався з дітьми. Тільки без преси!

Нещодавню появу Нагорного у суді Подкопаєва взагалі називає "показовим виступом! За її словами, він туди з'явився з обручкою, яку не надягав жодного разу за чотири роки подружнього життя.

"Ніколи б не подумала, що він опуститься до такого! Спершу ця людина маніпулює нашими стосунками, потім переходить на дітей. Тут він кричить, як любить Кароліну і Вадимку, а потім забирає автомобіль, у якому возили дітей у садок і маму до лікаря, і розповідає, що у нього на прикметі є дитина, яку він хоче усиновити..," - повідомляє Лілія.

Про позбавлення Нагорного батьківських прав Подкопаєва у суді боротися не збирається.

"Ні. Він назавжди залишиться батьком моїх дітей. Адже я сама виросла без тата і прекрасно знаю, як це важко - виховуватися у неповній сім‘ї. Час покаже, який він батько", - впевнена вона.

 На фото Ліля з сином Вадимом
 Подкопаєва не буде позбавляти Нагорного батьківських прав 

Водночас Нагорного Подкопаєва, за її запевненням, не боїться. Хоча охорона у неї є. Найбільше, каже спортсменка, вона боїться за свою маму. "Після тих "військових" дій, які розверталися біля нашого будинку - маса фото- і кінокамер у кущах, - у неї значно погіршилося здоров'я, і зараз ми займаємося лікуванням", - пояснила вона.

Але переїжджати і тікати від майже колишнього чоловіка гімнастка не збирається. Та й у дітей Нагорного і Подкопаєвої все більш-менш стабільно. Зараз Вадимко і Кароліна, за словами їхньої мами, ходять у дитсадок.

"І я не бачу в цьому жодних мінусів. Вадик займається математикою, логікою, англійською мовою. Нещодавно приходить з садку, вітається зі мною і англійською запитує, як справи. Це неймовірна радість для мене була! І Кароліша наступного року почне вивчати іноземну мову", - розповідає жінка.

"А от вихідні ми завжди проводимо разом. Ходимо в цирк, у ляльковий театр або просто гуляємо... У червні-липні буду працювати в Америці, а коли повернуся, поїдемо з дітьми у відпустку", - повідомила вона також.

 На фото Ліля з дочкою Кароліною
 За словами тусовщиці, у вихідні вона з дітьми завжди разом

Також розповіла Подкопаєва і про свій з Нагорним спільний бізнес - компанію "Спорт-сервіс", фонд "Здоров'я поколінь", фестиваль "Золота Лілія".

"Він ще на початку наших стосунків обіцяв все оформити на мене, що б між нами ні сталося..," - бідкається Ліля. Але вийшло, судячи з ї слів, інакше:

"На мене оформлена тільки квартира у Києві, яку я заробила перемогою на Олімпійських іграх, і Фонд Лілії Подкопаєвої "Здоров'я поколінь". Все інше значилося за колишнім чоловіком. "Золоту Лілію" Нагорний оформив особисто на себе", - почала роз‘яснювати Подкопаєва.

За її словами, компанія "Спорт-сервіс" ніколи у житті їй не належала. Більше того, вона нібито значилася за Тимофієм і ще за одним засновником, імені якого Ліля, як вона запевняє, не знає досі. "І Нагорний ніколи не вважав за потрібне переписати на мене мою частину", - додала вона.

Окрім того, як заявила спортсменка, ні про які борги чи кредити, про які розповідав журналістам її чоловік, вона не знає.

"Наскільки мені відомо, боргів у нас не було. Вони чомусь виникли в момент конфлікту між мною і Тимофієм. Але коли я почала з'ясовувати у спонсорів, чи мають вони фінансові претензії, виявилося, що ні в кого немає жодних претензій!.." - каже Лілія.

 Ні про які міфічні борги та кредити, про які плакався Нагорний, Ліля не знає

"І кредити ми не брали. Принаймні, мені про це нічого невідомо. Якби Тимофій взяв кредит, я, як законна дружина, мала б підписати відповідні папери. Але я їх в очі не бачила", - додає вона.

Поки що ж усю свою активність Подкопаєва хоче сконцентрувати на Фонді і громадській діяльності. Правда, не віриться, що тусовкам Ліля не приділить належної уваги.

"Цим літом... планую провести спортивний фестиваль з новою програмою і новою назвою... Я так само проводжу міжнародні майстер-класи зі спортивної гімнастики... Також впритул займаюся своїм суддівством, хочу поїхати в Мексику на суддівський семінар", - поділилася вона.

І ще Подкопаєва зізналася, що коли почалася публічна історія з її розлученням, вона щодня ходила у Києво-Печерську лавру. Молилася і просила у Бога прощення за себе і за чоловіка.

Фото з ексклюзивної фотозоймки "VIVA! Украина"Посилання по темі
Коментарі
Лиричка
06.05.2009 18:14
Горит письмо в огне свечи,
Не спит она одна в ночи.
От его взгляда болят глаза,
и непрестанна течет слеза.

Он все простил,
Прости и в путь!
Он все забыл,
и ты - забудь!
Алла
26.04.2009 15:57
Чужая семья --потемки.Но если отношения себя изжили ,сохранять их не стоит ,все равно рано или поздно порвутся.Я одобряю Лилю ,молодец,сильная женщина.А мужчина который на всех углах кричит ,что у него больное сердце, показует всем свои синяки "меня избили",я бедный и несчастный ---слабак и нытик,Фу ,противно!!!А Лиля --звезда ,да, кто бы и что бы не говорил -вы сразу станьте абсолютными чемпионами мира и олимпийских игр ,а потом обсуждайте...
А дети не пропадут
Оксана
23.04.2009 14:50
Боже, деж звичайні домашні фотки з родиною? Здається їх взагалі нема. вАМ ніхто не вірить. Не знаю хто там піариться, але немає жодної тусовки в київі(яку показують по ТВ) щоб вИ там не засвітилися. Я вас зневажаю
Лильке
23.04.2009 13:57
Когда начнешь свою жизнь проживать, а не прожигать!!! Спасай свою душу!
Тусовщия бляха муха
23.04.2009 10:45
ФУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.