Дружина Ющенка не подужала граматику і просльозилася. ВІДЕО

01.09.2011, 14:04
Tablo ID

Дружині екс-президента Віктора Ющенка Катерині виповнилося 50 років. Напередодні іменин Катерина Михайлівна показала сімейні фотографії та розповіла, які порядки у їхній VIP-родині. А її чоловік поскаржився на погані звички колишньої першої леді і підкреслив її плюси.

Про минуле, дітей і сьогодення дружина Ющенка та сам Віктор Андрійович розповіли у відеоінтерв‘ю журналісту "ТСН".

"Мій батько страшенно хотів другу дитину, і коли в них нарешті з‘явився дім, перша машина зелений Studebaker, то він сказав: "Все, тепер можна другу дитину", - розповіла про те, як з'явилася на світ, Катерина Ющенко.

 Так Катерина Ющенко виглядала у 17 років

Демонструючи альбом із фотографіями родини, колишня перша леді показала, як виглядала у 17 років. Катерина Михайлівна розповіла про сонячні батареї на даху будинку її батьків, а також згадала про стару подругу, яка має приїхати до неї на ювілей.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Також дружина Ющенка розповіла, як збирає своїх дітей - Софію, Христину та Тараса - зранку.

"І яйця, і млинчики роблю. Але більше всього вони люблять пластівці - з молоком і все. То можна зробити дуже легко, а можна зробити так, як треба", - розповідає дружина екс-президента про VIP-сніданок своїх дітлахів.

На думку пані Катерини, "так, як треба" - це сніданок, до якого входять "яйця, фрукти, молоко... якесь кисле молоко".

На запитання, чи допомагає вдома у хатніх справах їй якась покоївка, Катерина Ющенко відповіла:

"Ну, у нас хтось помогає трохи, але майже все я роблю сама. І зрозуміло, що це все з дітьми і це для них готувати, але ще важливіше з ними уроки вивчати, бо це дуже велика робота".

"Мої діти ходять на уроки бандури, Христина на уроки мистецтва, Софія - на футбол, баскетбол і волейбол. Тарасик любить різний спорт і - дуже - українську кераміку, і ходить на такі уроки, які називаються "Спас" - це є боротьба по-козацьки, козацькі бої, козацькі звичаї..," - пояснює жінка.

А це улюблене фото Катерини Ющенко - з весілля Андрія та Лізи Єфросиніної 

За словами дружини Віктора Андрійовича, саме дітям вона приділяє купу часу.

"Це дуже багато часу - туди-сюди їх возити, організувати їх, підготовлювати. Я б сказала, що це моя найбільша робота поза роботою із фондом і чоловіком", - стверджує Катерина Михайлівна.

Та й сам екс-президент визнає, що самотужки так би з дітьми не впорався, як це робить його дружина.

"Вона дуже часто без делікатності може управляти нашими, наприклад, дітьми - і старшими, і меншими. А це дуже важливо. В мене б не вистачило сил... Починаючи від того, як їх вранці піднять о 7-ій - я б їх піднімав півтори години, а у неї навіть Тарасик встає на п‘ятій секунді, як вона до нього почала звертатися", - зауважує Віктор Ющенко.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

В інтерв‘ю Катерина Ющенко також озповіла, як виглядає її робочий день.

"Я б сказала, робочий день не змінився з часом. Я встаю дуже рано, відправляю дітей в школу, потім сідаю в інтернет і отримую всі повідомлення (їх дуже багато - по роботі і від друзів), всі прочитаю, потім каву вип‘ю, трошки одягнусь, трошки зарядкою займуся, одягнуся - і на роботу. І ми продовжуєм нашу роботу в нашому фонді", - розповіла вона.

Пані Катерина зізналася, що сторінку у соціальній мережі Facebook почала вести, бо це прекрасний спосіб спілкування з людьми.

"Найперше з друзями, з однокурсниками, друге - там знаходиш надзвичайно цікавих людей з спільними інтересами, а третє - я вважаю, що це дуже важливо для світу зараз..," - пояснила колишня перша леді країни.

Між іншим, як зізналася дружина Ющенка, найважче для неї в українській мові - граматика. Зокрема, відмінки. На прохання журналіста провідміняти слово "крісло" Катерина Михайлівна хоч і поганенько впоралася із завданням, та не посоромилася показати свою слабину.

Також дружина екс-президента повідомила, що незабаром переїжджає з чоловіком і дітьми у новий будинок - у Нових Безрадичах.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До слова, Віктор Ющенко зізнався, що терпіти не може у своїй дружині.

"Я терпіти не можу, коли вона чай заколочує, і шум такий, що в другій кімнаті буде. От цього я не люблю. Не люблю, коли вона сторінки перекидає у газеті, це шумно так... ще я не бачив людини, яка це так робить, як вона", - зізнався Віктор Андрійович.

Але при цьому і на компліменти для благовірної Ющенко не поскупився.

"Вона дуже гарна жінка. Вона дуже гарна мама", - сказав він, обійнявши дружину.

"Не бачив я таких мам - відверто скажу. У неї великий талант робити основне в родині, я маю на увазі - у стосунках із дітьми. В мене таких здібностей немає", - сказав Ющенко, доки його розчулена дружина-іменинниця втирала сльозу.

 
 

Відео "ТСН" зі сторінки журналіста Романа Вінтоніва у FacebookКоментарі
Fast Distance
08.09.2011 01:36
to СловоМаргінесу

етплятьпистец!
вы хотите, чтоб мы подражали вам, дрочя на волосатую манду леди Ю и на волосатую жопу, любимого так вами "щирого украинца", Шона Кара? Харош мечтать вам, наивным подюпочным неадекватам! Никогда такого уже не будет! Юлька и вы, бешеным темпом котятся на свалку истории. А так не любимый вам Ющенко, всегда будет в наших сердцах, как сильно бы вы этого не хотели.
СловоМаргінесу
06.09.2011 12:19
Щось сімейну ідилію ПРищавого почали активно піарити останнім часом. Невже Яник не звільнив свого сиердючого місцеблюстителя? Тепер, аби дипломатично оминути сумну долю першої леді Януковича, будуть показувати ідилію Юща. Мудро.
Baum
05.09.2011 09:12
Тетяна Українка02.09.2011 18:03

Ви хоч самі розумієте те,що написали?Протирічите самі собі!Написали якую галіматью несусвітню!Яка я єврейка?


... дивно...., а рассуждаете как талмудей (-ка)...!!!!!!!!!!!!!!
sulu
04.09.2011 22:57
Очень хорошее и открытое видео. Она очень красиво рассказывала про семью, мне понравилось. Считаю, что многим нужно на нее равнятся. Не только в плане этикета и протокола, а как на женщину, умницу, Маму ( с большой буквы) и просто на красивую женщину со своим стилем.
gavrusha
04.09.2011 17:01
Полностью поддерживаю!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.