Черновецький про дітей, Горбачова та маєток в Грузії

11.07.2013, 16:46
Tablo ID

Екс-мер Києва Леонід Черновецький останнім часом дуже рідко спілкується з пресою. Він наголошує, що відійшов від політики назавжди, тому немає необхідності піаритися.

12-го липня виповнюється рівно рік з дня відставки Черновецького і два з половиною роки з моменту звільнення посади голови КМДА. За цей час екс-мер встиг пожити в Ізраїлі, побудувати будинок в Грузії, одружитися вдруге та змінити стиль.

Про своє нинішнє життя, своїх дітей та грузинський маєток Леонід Михайлович розповів газеті "Сегодня".

"Рік з моменту відставки став роком перегляду всіх моїх життєвих пріоритетів. Я точно тепер знаю, чому хочу присвятити всі свої роки активного життя. Та що там роки! Кожен день і кожен час. Бізнес і благодійність - і ніякої політики!" – заявив Черновецький.

Після того, як Черновецький покинув політику, він аж розквітнув та помолодшав 

За його словами, він вже ні на що не претендує у політиці.

"І нічого нікому доводити на цьому шляху не збираюся", - сказав Леонід Михайлович.

Як відомо, подейкують, що Черновецький прийняв громадянство Ізраїлю.

"Розповідають про мене всяке, навіть що на Марсі буваю. Точно буваю, і не тільки на ньому. Але чутки принципово не коментую, інакше встану на рівень тих, хто їх вигадує!" – прокоментував екс-мер.

За словами Леоніда Михайловича, він щодня молиться та регулярно відвідує православні храми.

"Щонеділі, де б я не знаходився: в Україні чи Європі, буваю у православному храмі і молюся. І завжди починаю свій день з молитви. Без цього ні до яких справах не торкався. Це займає у мене 30-40 хвилин на день", - зауважив він.

 Щодня Черновецький молиться протягом 30-40 хвилин

"Кажу Господу спасибі, що він дав мені на землі більше, ніж будь-якому смертному, абсолютно все, про що я тільки мріяв! І більше того! Кажу йому, що розумію і повністю усвідомлюю, що він дав мені все це не випадково і у нього на мене якісь особливі плани. І прошу дати мені можливість реалізуватися ще у сто, в тисячу разів більше в моїх нинішніх проектах: у бізнесі та благодійності!" – поділився Черновецький.

"А ще я обов'язково каюсь у всіх своїх гріхах! Ну, і здоров'я, звичайно, прошу. До речі, молитва у мене одна є, з Біблії переписана, мені її один служитель Господа подарував. Вона точно до Бога доходить! Перевірено! – зазначив колишній мер.

За словами Черновецького, йому завжди щастило у бізнесі. Але це заслуга Бога.

"Все, чим я займаюся і займався, все прибутково, і навіть дуже! І це все від Бога! Не моя заслуга. Дано мені це", - сказав Леонід Михайлович.

 Леонід Михайлович упевнений, що став успішним завдяки Богу

На запитання про те, кого з видатних особистостей він виокремлює для себе, Черновецький назвав Михайла Горбачова.

"Із сучасників - Горбачов. Найвеличніша людина! Думаю, що рівних йому не було на Землі багато століть. Йому нічого не заважало ще, напевно, мінімум 100 років бути на чолі супердержави. Користуватися такими благами, що і арабські шейхи не мріють! А він усе це віддав народам СРСР, людям, тому що вірив у ідеї демократії. Чиста людина, великий чоловік", - зазначив Черновецький.

"Я не пригадую навіть жодного схожого випадку в історії, щоб такого рівня влади людина все віддала заради ідеї. Ну, а те, що народи і люди не змогли правильно скористатися свободою і багато мучаться, - це вже зовсім інша історія", - додав він.

 Черновецький зізнався, що захоплюється Горбачовим

Загально відомо, що Черновецький добудовує маєток у грузинському курортному містечку Кобулеті.

"У будинку 7 кімнат. Ніякої особливої розкоші, ненавиджу таке. Нічого старовинного. Все сучасно, і не скажу, що дешево. Але без жлобства. Думаю, що наприкінці листопада будинок вже можна буде заселяти. Всі абсолютно інтер'єри сфотографую і пришлю в газету, щоб казки не розповідали різні шахраї від преси", - пообіцяв Леонід Михайлович.

Окрім бізнесу, Черновецький зараз займається благодійністю, щоправда не уточнив, де саме.

"Ось дитячий будинок два місяці тому відкрив, зараз 40 дітей з зовсім бідних грузинських сімей вивіз на море. Вчора був у них... Красиві дітки, радіють, моря ніколи не бачили і стільки морозива... Хотів сфотографуватися з ними та надіслати в газету. А потім подумав, що це банальне загравання з читачем, звернення на себе уваги... Мовляв, добренький який, все про діточок бідних піклується. Тхне політикою... От і не став цього робити", - розповів Черновецький.

Що ж до своїх дітей Христини та Степана, то з ними Леонід Михайлович бачиться рідко.

"Бачуся мало. Стьопа - в Європі, Христина - в Москві. У них все відмінно, і у внуків теж. Я своїм дітям віддав свого часу найголовніше - виховання і свій особистий приклад. Вони порядні і добрі люди і, до речі, дуже талановиті у бізнесі. Це у них від мене і від мами. І поки у них все добре, мені нема чого у них робити", - наголосив екс-мер.

 Черновецький з другою дружиною Оленою житиме у Грузії

"Я живу своїм життям. І повинен багато чого встигнути! Призначення таке... Але діти знають, що якщо тільки що не так, відразу все кину і присвячу їм життя, а якщо треба, і віддам, не замислюючись ні на секунду", - запевнив Черновецький.

У березні казали, що друга дружина Леоніда Михайловича Олена вагітна. Але сам Черновецький нічого про це не каже.

"У мене все гаразд. Дурниці якісь, розповідати всякі заслинені історії! Це ж не мильна опера, а інтерв'ю з екс-мером столиці України, Києва, якого кияни обирали двічі", - тільки й відповів екс-мер на запитання про особисте життя. 

Фото "Сегодня", з Facebook Гордона та з сайту "Kievgrad.com"Посилання по темі
Коментарі
pozvonite
20.07.2013 09:53
Дуже красива пара, бажаю їм діточок!

youtube.com/watch?v=mMMdLInSm5Y
17.07.2013 13:03
Його Ангел у Ізраїлі. Дежавю. Лондон. Тумани. Ностальгія. Березовський.
Скільки заплатив за свою свободу Мерський Злодій Столиці потойбічним силам Гаранта ПР?
Хто вкрав і добре заплатив, тому Ізраїль і Європа Ангел, як для Головного СБУшника Держави Хорошковського.
Хто чесний, тому Ангел тюрма, як для Головного міліціонера Країни Луценка.
На практиці Ізраїльський Бог любить гроші більше ніж Льоню, а щедрий слов'янський православний Бог один на світі. Тому Блудний син хоче ближче до Нас
Черновецький - це вампір на тлі України. А скільки таких Черновецьких ще залишилось? І зараз постає проблема як позбутися цієї нечисті!!!
Astorx
14.07.2013 23:35
новая жена - истинный трансвестит, а Грузия - как раз то место, где имеют в зад таких трансвеститов. По ходу и космося оказался пассивным содомитом, раз ему Грузия так по душе пришлась
va te faire foutre
14.07.2013 22:27
ЛЕНЯ. ЛЕНЯ ОХ И ХИТРЮГА СКОЛЬКИХ ЛЮДЕЙ ПРОВЕЛ. КАК КОЛОБОК. НО КОНЕЦ ВСЕ РАВНО ПРИДЕТ. И ПО СКАЗКЕ ПЕЧАЛЬНЫЙ. ПУСТЬ У БОГА СИЛЬНО НЕ ПРОСИТ ТОТ ЕГО УЖЕ ДАВНО НЕ СЛЫШЕТ. ВОТ УВИДЕТЕ. СВОЕ ПОЛУЧИТ. ПРАВДА СЛИШКОМ ДОЛГО ОН ТАЩИТСЯ ОТ ЭТОЙ ЖИЗНИ ПОРА БОГУ ЗА НЕГО ВЗЯТСЯ
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.