Тищенко: Я позитивно ставлюся до проституції

07.08.2013, 11:44
Tablo ID

Останнім часом ім’я ресторатора Миколи Тищенка з’являлося у пресі у скандальному контексті. Спочатку вибухнув його київський ресторан, що спричинило за собою розслідування і чутки про кримінальну справу.

Пізніше Тищенка посварили зі співачкою Ганною Седоковою, приписавши йому те, чого він начебто і не казав.

Про те, як все виглядає насправді, Микола розповів "Медіаняні".

За словами Тищенка, згорілий в лютому цього року ресторан він відновив, але заклад припинив своє існування.

"Усе давно відновлено, люди працюють, процеси улагоджені. Але я прийняв рішення не відкривати ресторан у зв'язку зі своїми уявленнями про етику і мораль, незважаючи на величезні фінансові втрати. Цей ресторан був дуже дорогим у всіх відносинах, але на сьогодні він припинив своє існування як проект", - зазначив Микола. 

"Після цієї ситуації я зрозумів, що у мене є багато друзів. Хоча, є люди, які мене не люблять. І я вважаю, що це дуже добре, адже якщо у людини є вороги - значить, він щось робить", - додав він. 

Тищенко закрив ресторан, який вибухнув, через свої уявлення про етику 

Кілька місяців тому з'явилася новина, що прокуратура відкрила кримінальне провадження на Тищенка за фактом самовільної окупації земельної ділянки та самовільного будівництва кількох ресторанів у центрі міста.

"Це були підступи конкурентів, це все неправда", - сказав на це Микола.

За його словами, він має усі відповідні документи та веде свій бізнес законно.

"Ви знаєте, іноді в Україні бувають нечистоплотні конкурентні методи ведення бізнесу. Я завжди був за здорову конкуренцію, завжди був за те, щоб люди тільки своїми професійними, етичними, моральними, фізичними якостями домагалися успіхів і результату", - пафосно заявив любитель пишногрудих і розумних жінок.

Тищенко заперечив чутки про кримінальну справу 

Нещодавно Тищенко вляпався у скандал зі співачкою Анею Седоковою. Як відомо, Ганна виставила себе на продаж у соцмережі. Наступного ж дня у пресі з’явилася новина про те, що Тищенко готовий заплатити за Аню таку ж суму, як і за звичайну повію.

Седокова образилася на Миколу і заявила, що він має маленьке "хозяйство". Однак Тищенко запевняє, що його слова були вирвані з контексту. 

"По-перше, я не вважаю це інцидентом, тому що я нічого такого не мав на увазі. Мої слова були вирвані з контексту. Звичайно, всім потрібно, щоб виникла якась цікава, кричуща історія", - зауважив Микола.

"Я говорив, що існує давня професія - проституція, і моє ставлення до цієї професії в цілому - позитивне. У мене негативне ставлення до жінок зі статусом повії. Повія, на мій погляд, чесна, в багатьох країнах світу проституція є легальною, законною роботою", - додав Тищенко. 

"Як мені пояснив журналіст, вона написала: "Я повія. Купуйте мене"… Мені було дико це чути, тому що ми з нею в хороших приятельських стосунках. Були. Вона мати двох дітей, у нас спільна компанія, ми спілкуємося", - зазначив ресторатор.

Раніше Тищенко і Седокова приятелювали 

"Ми всі з цього світу, і я знаю його правила, закони, знаю, як тут все влаштовано. Так от, за всіма законами шоу-бізнесу я правий. Тим більше, що я подзвонив Ані перед тим, як коментувати журналістам її грубе і неприємне висловлювання. Я розмовляв з її подругою Вардою, і все одно нічого не можу зрозуміти", - поділився Микола. 

І тут Тищенко припустив, що Седоковій взагалі вже не потрібні чоловіки.

"Здається, у Ані Седокової стрес. Я взагалі не можу зрозуміти, чи потрібні їй чоловіки. Може, вона давним-давно змінила орієнтацію? Всі фотографії, які я бачу у неї, - це сексуальні двозначні пози в оточенні красивих жінок. Я бачив дуже багато відвертих її фото в оточенні жінок. Все може бути, я нічого не виключаю", - заявив екс-чоловік "Міс Україна-2008" Ірини Журавської.

Тищенко запевнив, що не називав Седокову повією 

І наостанок наголосив:

"Я не називав її ані повією, ані шльондрою. Повією назвала себе вона".

Фото "Медіаняні", "Гламурчіка" та Микли Волошина з Facebook ТищенкаПосилання по темі
Коментарі
Pom_advokat
09.08.2013 08:21
"Та що ж це таке сьогодні! Тепер київські ресторатори з найменшим "хозяйством" у Києві намагаються якось привернути до себе увагу." - написала Седокова

Видно Микола таки попорався на цій конюшні, якщо він не звичайний ексгібіціоніст.
Elena Ivanova
08.08.2013 20:56
Господи,с таким то портретом,с такой биографией,он еще
"позитивно"-слово то какое употребил. Примитив((((
Бууу-га-га
08.08.2013 17:38
Theresa

Не знаю, на знаю. Вам жінкам звичайно видніше, та гадаю, це не єдина причина (і напевно не головна), чому жінка може йти від чоловіка. :)
RegExp
07.08.2013 21:07
Раньше не обращал внимание на внешность этого Тищенко, но его фото в этой статье не могут не обратить на себя внимание.
Третья фото (такая же как и первая) выдаёт в Тищенко типичного представителя богоизбранной многострадальной нации. Странно, как я раньше этого не замечал. Наверное из-за того, что он постоянного побритый был.
Уверен, что если покопаться в его прошлом или прошлом его родителей, то можно натолкнуться на фамилию типа Блюменталь или Левинсон.
Theresa
07.08.2013 19:26
Бууу-га-га

Гадаю, що Журавській вже не треба втручатися.
Бо Журавська своєю втечею тільки підтвердила слова Сєдокової. Хіба не так? :)
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.