Дорн запевнив, що він за Україну, та зібрався пожити в Америці

22.06.2016, 11:30
Tablo ID

Співак Іван Дорн, якому довелося виконати умови так званих львівських "активістів", щоб не зірвати власний концерт, запевнив, що ніяк не постраждав через цей випадок.

Від нього вимагали довести проукраїнську позицію, і він її довів.

Але незабаром артист їде попрацювати і пожити в Америку. Про це він розповів в ефірі радіо "Аристократи".

Іван зізнався, що морально йому було дещо складно погодитися на умови "активістів", які під загрозою зриву концерту вимагали зацитувати гімн України на сторінці у соцмережі.

"Я не дуже вітаю, коли мене просять зробити якісь речі. Я не скажу, що це шантаж або якийсь виклик, догана. Як хочете, це називайте. Таким чином вони попросили підтвердити моє про українство", - прокоментував Дорн.

Іван не приховує, що йому було дещо складно морально виконати умови "активістів"

"Ці люди стали заручниками власної ситуації. Вони так і говорили: "У цих списках ти опинився. І тут приїжджаєш. Ми розуміємо, що ти хороший хлопчик, ми тебе любимо і таке інше. Нам потрібно, щоб ти якось зайвий раз підтвердив своє проукраїнство", - розповів співак.

"Ось я вирішив це зробити, тому що мені найменше хотілося скасовувати концерт. Львівську публіку я дуже люблю. В принципі, я не думаю, що якось постраждав від цього. Я в будь-якому випадку за Україну. Я вирішив кардинально вплинути на ситуацію віршем, тому що прозаїчно у мене не дуже виходить", - зауважив він.

 "Я в будь-якому випадку за Україну"

Тепер, коли тур Вані завершився львівським концертом, він зібрався перебратися на якийсь час до Америки.

"Будемо ми в Америці жити і писати. Не знаю, скільки по часу це займе, але я везу всю банду з собою. Там ми будемо знімати будинок, записувати альбом до кінцевого демо-варіанту. Коли вже всі треки будуть готові, ми підемо в студію. Зробимо якісний запис всіх доріжок, аж до вокалу", - поділився планами Іван.

 Дорн їде в Америку зі своїми музикантами

Дорн пояснив, що хоче записати англомовний матеріал, а в Україні це зробити складно.

"Я хочу писати сам, хочу належати сам собі в цих текстах. Потрібно трішечки попрактикуватися для цього, тому що у мене з граматикою проблем немає, а ось з vocabulary (словниковий запас -ред.) не надто", - розказав музикант.

"Це велика, витратна, з мого боку авантюрна історія. В якійсь мірі вона навіть романтична. Мені подобається, що це виглядає як пригода, в якій ми повинні однозначно виходити переможцями. Ми повинні зробити альбом. Все інше - це другорядні питання", - додав Ваня.

Іван також розповів, що мріє про міжнародну музично освічену публіку, як на концертах західних зірок, зокрема, Стіві Вандера

"З точки зору юнацького максималізму, мені хочеться змагатися з англомовними артистами, не обов'язково з американськими. Мені здається, що нам є, що показати, що ми можемо звучати не гірше", - заявив він.

Фото з Facebook та Instagram ДорнаПосилання по темі
Новини

Модные новости 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами