Радник Авакова Ківа показав сідниці коханки та себе без трусів. ФОТО

17.06.2017, 14:33
Tablo ID

Радник міністра МВС Ілля Ківа, який колись активно боровся з наркозлочинністю, виявився ще й активним користувачем соцмереж.

У своєму Instagram він не лише хизується м’язистим тілом, а й ділиться доволі пікантними подробицями свого особистого життя.

У суботу 17-го червня Ківа, наприклад, прокинувся не сам, а у компанії невідомої, чиї сідниці потрапили в кадр поруч із обличчям заспаного радника міністра.

Щоправда, Ілля схаменувся та видалив фото, але спритні журналісти встигли його заскрінити та викласти у мережу.

 Ранковий Ківа похвалився секс-успіхами

40-річний Ківа нині відпочиває десь біля моря, начебто в Туреччині.

 Ківа підкорює пляжі
 Ківа уявив себе Посейдоном, не менше

Вдень Ілюша купається і засмагає, а ввечері розгулює по нічних клубах.

 Ківа і любов або "З весняного", як написав автор

Добра третина блога радника присвячена "розвитку себе" або заняттям спортом. Особливо Ківа полюбляє боксерську грушу, штангу та просто тренажерну залу.

 "Ранок у тонусі"

До речі, підписи під фото Ківи могли б конкурувати зі славнозвісними статусами дівчат-підлітків із соцмережі ВКонтакте.

"Тільки через біль ти стаєш сильнішим", "Не страшно якщо ти впав, головне, щоб ти завжди знайшов сили піднятися", "Не жалій себе! Хай це робить мама" і все у такому ж дусі.

Работай над собой, даже тогда когда ты отдыхаешь!

Публикация от Илья Кива (@ilya_kiva) Июн 11 2017 в 12:26 PDT

У каждого своё утро в Одессе

Публикация от Илья Кива (@ilya_kiva) Июн 5 2017 в 1:54 PDT

Ще Ківа у мережі хвалиться 5-річним сином та 23-річною дочкою, а іноді і мамою.

 Доньці Ківи виповнилося 23 у травні
 А це Ківа з мамою
 Синові радника МВС 5 років

Донька Ківи народилася, коли йому було 16. Себе тодішнього він також показав користувачам Instagram.

 Це фото зроблене, коли Ківа святкував народження дочки

Взагалі, Ківа схильний до ностальгії.

 Ківа згадує свій відпочинок в Анапі

А ще Ківа любить молитися у церкві кожної неділі.

Неділя. Молимося за тих, хто в бою.

Публикация от Илья Кива (@ilya_kiva) Май 7 2017 в 1:07 PDT

 Головні скрєпи Ківи або "100% захист"

З культурних розваг радника Авакова можна виділити поїздку в Париж та музей Ван Гога в Амстердамі.

 Ківа і Лувр
 Щоби побачити Ван Гога, Ілля простояв дві години у черзі
 Хтось із користувачок запитав Ківу, чому він не бере на відпочинок свою дружину. "Тому що її немає", - відповів Ілля
 
Кава від Ківи

Фото з Instagram Ківи



Коментарі
19.06.2017 16:36
Яркий представитель отрицательной селекции (
Разве возможно жить достойно в Украине!!!!!! когда такие "радники".......ПОЗОРИЩЕ((((((((((((((((
18.06.2017 08:40
Любовник авакова
17.06.2017 22:04
глянув в його ак в Інстаграмі, так там люди добрі повний піз***:)) і православЪя главнога мозка і сєкас, всьо в перемішку)). таке враження шо це не політик (!), а самий звичайний хіпарь-блогер який хоче сподобатись як тьолкам так і знайомим))...абзац!))
17.06.2017 18:37
На братка смахує а в молоді роки на гопніка в спортивному костюмі
Новини

20.06.2017

Всі в сад! 2 ]

 
Модные новости