"Принц" Бадоєв: Я люблю божевільних людей

12.07.2017, 11:29 Tablo ID

Режисер Алан Бадоєв вважає себе щасливою людиною та принцом усього світу, живе у злагоді зі Всесвітом та любить у собі все, навіть вади.


Він розповів, хто є його головні критики, на яку професію він був націлений від початку, та чим його приваблюють божевільні.


На честь 15-річчя своєї творчої діяльності Бадоєв, який зазвичай уникає інтерв’ю, поговорив із українським Vogue.


"Я люблю божевільних людей. Це єдиний критерій до людей – людей, для котрих немає кордонів, котрі можуть бути вугластими, некомфортними і можуть нікому не подобатися. Але буває так: ти проходиш, а вона – людина-магніт. І тобі хочеться зупинитися і поспілкуватися. Тобі кортить розгадати, чому такі кути в людини, чому вона така некомфортна. І це те, що діє на мене як наркотик", - поділився режисер.
 Бодоєва цікавлять божевільні та некомфортні люди

Бадоєв каже, що він дуже щаслива людина, оскільки займається улюбленою справою, і йому за це ще й платять. Зі слів режисера, Всесвіт дарує йому абсолютно все, чого він бажає.


"Я – принц. Однозначно! І весь світ – моє королівство. Я дуже вдячний своїм батькам і всім родичам, котрі мене оточували і виховали в мені віру в те, що я, як людина, унікальний. І весь світ створений для того, щоби я плив у човні, отримуючи від нього задоволення та наповнення", - пояснив він.


"Я дуже переживаю, коли бачу, що людина не відчуває себе ані принцом, ані принцесою", - додав Бадоєв.


На думку Алана, головне у свободі – це свобода розуміння того, що ти такий, який є, і любов до себе.
 Режисер не сумнівається, що він - принц, а світ - його королівство

"До себе я поблажливий, навіщо мені себе інквізувати. Я люблю в собі все. Людина без вад – це дивно", - зазначив він.


"Я умію падати. Однозначно. Бо все своє життя я відповідаю сам за себе, за своїх друзів і людей, із якими працюю. Я ніколи не працював на когось. Тому я завжди відповідаю за той вибір, котрий ми робимо. Я падав і підводився, і зрозумів одне – підвестися можна завжди. І чим сильніше ти впав, тим красивіше ти встанеш", - зауважив Бадоєв.


"Ми всі живемо трішки на арені. Й люди люблять спостерігати, як ти падаєш, як ти встаєш. Люди не люблять стабільності", - наголосив він.
 Режисер дав інтерв'ю та знявся в чорно-білій "піщаній" фотосесії на честь 15-річчя творчої діяльності

Головними критиками свого життя Алан називає свого батька, свого сина і свою доньку.


"Точніше, вони не критикують, а розмовляють зі мною поглядом: якщо щось у їхніх очицях блищить, ти радієш. А якщо очиці не горять, то думаєш: поганий ти батько, та й мужик ти не дуже", - зізнався Бадоєв.


До слова, як розповідає режисер, його батько хотів бачити його юристом, й Алан серйозно до цього готувався, успішно здавав іспити і брав участь в олімпіадах із права.
 Головні Аланові критики - його близькі

"Як хлопець ґрунтовний, якось я пішов до реальної в’язниці та взяв інтерв’ю в ув’язнених, мені було дуже цікаво розібратися в їхніх долях. Після цього я пішов до суду. І поспостерігав за тим, як там усе відбувається. Те, що я побачив, не було схоже на американські фільми. Там не можна було встати і заявити: "Панове присяжні! Я хочу вам сказати, що ця людина не винна!" Там усе вирішувалося грошима і течками з документами. А я збагнув, що не хочу присвячувати паперам своє життя. Я хочу бачити світ – це важливо", - пояснив Бадоєв.


Як відомо, не обравши, на щастя, юриспруденцію, Алан Бадоєв нині є одним із найвідоміших та найзатребуваніших кліпмейкерів. Серед його останніх робіт – страждання Ані Лорак під ногами в чоловіків та скандальне відео Віри Брежнєвої "зі Східної Європи".


Фото Vogue.ua©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами