Фоторепортаж
Версія для друку


"Наше Різдво": перший день колядок і жінки Ющенка

11.01.2008, 16:18
Tablo ID

У четвер, 10 січня, в Україні з'явився ще один фестиваль - на радість усім українцям і особливо президенту Віктору Ющенку - "Наше Різдво".

На перший день у Палаці Спорту були заплановані два концерти-відділення. Виступали всесвітньо відомий гітарист Ал Ді Меола і Тарас Чубай разом із "Піккардійською терцією" та оркестром "Віртуози Львова".

Ал Ді Меола - один із найвпливовіших гітаристів світу...

...відзначений усіма існуючими нагородами серед рокової та джазової гітарної музики 

Перший концерт - перший млинець. Назва "Наше Різдво" налаштовувала на колядки, різдвяні й просто зимові пісні.

Тому навіть супер-якісний півторагодинний виступ Ал Ді Меоли і бандуриста Романа Гриньківа з іспанськими мотивами сприймався як щось чужорідне.

Краще за всіх під Ал Ді Меолу "відривалася" малеча. Діти від 3 до 8 танцювали і повзали по залу навколішки

Від самого початку зал був заповнений відсотків на 80, однак до другого відділення, яке вже органічніше вписувалося в "Наше Різдво", досиділи не всі.

А перші колядки, що прозвучали вже ближче до одинадцятої вечора, почув уже наполовину заповнений зал.

Після "фотосесії" з секретарем Ющенка Іриною Ванниковою та керівником управління інформполітики його секретаріату Ларисою Мудрак до "нашоукраїнки" Ольги Герасим'юк вистроїлася черга з десятка дітей - по автографи телеведучої

"Нунсівець" Олесь Доній походжав між Герасим'юк і Марічкою Бурмакою

Свій виступ Тарас Чубай, гурт "Плач Єремії" та "Віртуози Львова" розпочали піснею на слова Івана Малковича "З янголом на плечі".

У цей час автор, власник дитячого видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" поглядав на сцену, притиснувшись до стіни у ложі, де розмістився з усім своїм сімейством.

Також Тарас співав пісні на слова свого батька, Гриця Чубая

Малкович із сім'єю не досидів хіба що одну-дві пісні - вже було по одинадцятій

 З Чубаєм у залі справді з'явилося відчуття свята: можливо, не зовсім Різдва, але зими, української, святкової.

Тарас щиро радів нагоді, з якої усі зібралися у залі, а публіка одноголосно відповідала на його "Христос ся рождає" - "Славімо його!".

Люди співали, танцювали і просто тішилися з того, що є Чубай, "Піккардійська терція", "Плач Єремії", оркестр, хороша, якісна музика від усієї душі. Було тепло, однак все ж хотілося цілий вечір слухати колядки та різдвяні пісні.

Тому пощастить тим, хто збирається на другий день "Нашого Різдва". Бо саме у п'ятницю, як анонсували і Тарас Чубай, і режисер-постановник Михайло Крупієвський, у Палаці Спорту буде справжнє шоу.

Тарас подякував усім, хто прийшов і хто прийде на другий день, пообіцявши справжніх різдвяних пісень

У перший день лід сховали під ДВП і ковролін 

Це буде сюжетне дійство на льоду з ведучими Остапом Ступкою у ролі чорта і Сашком Положинським - в образі янгола. У шоу братимуть участь і Чубай, і "Плач Єремії", і "Піккардійська терція", і Ал Ді Меола.

Під час автограф-сесії Ал Ді Міоли один хлопчик років шести проліз до гітариста попід столом, вразивши його своєю кмітливістю

У черзі за автографом постояв і "нунсівець" Володимир Ар'єв

Крім того, співатимуть Олег Скрипка, Олександр Пономарьов, гурти "Дивні", "Тартак" і хор "Дударик".

Вечір особливий не лише через те, що буде справжній вертеп, а й тому, що на концерт приїде президент Віктор Ющенко.

Фото Дмитра Амідова

Коментарі
Янукович
18.01.2008 17:55
А у нас любят Пукина и меня. И никаких проблем,какие рождественские песни и колядки? Шансон и похабные частушки-вот наши традиции. За это и любит нас народ и отдает деньги покорно и безропотно. Ура,товарищи! Не обижайте Витька Нашепедрилощенка с Ясиноватой,наш человек,от тары город чистит и охраняет офис ПР за 50 коп. в день,редкий придурок!
ДАНЕЦК
17.01.2008 18:05
а шо такое меоло?? кто это?
ммм
17.01.2008 02:10
а хто такий Ауди Меола? Ну у нас народ....як Меола так відразу за авотграфом. От Гриньків на бандурі таке витворя!!! І ніхто навіть не підішов у нього попросити автограф...ганьба
Виктору Андреевичу Непердивода
16.01.2008 17:18
интересно, а что сделали вы, персонально , для улучшения ситуации в экономике,армии, интеллекте?
Любить свою Родину и свой народ просто так, не за что ,а только потому, что это твое родное - БЛАЖЬ?
Виктор Андрийовыч Непердивода
16.01.2008 10:41
так никто и не спорит, что ты необразованный, а все твои "знания" из телевизора, где такие же как ты серости учат
патриа - отчизна, партиотизм - пристрастность к отчизне, любовь, преданность ей
национализм - пристрастность к национальности, вычленение своей этнической группы из остальных НЕ ЗА КАКИЕ-ТО ЗАСЛУГИ или отличия, а исключительно ТОЛЬКО ЗА ПРИНАДЛЕЖНОСТЬ к ней
что могут защитать в заслугу укр. националисты за 16 лет? экономику? армию? интеллект? фальшивую "революцию"? только блажь!
Новини
Модные новости
Новости Marketgid




АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2009, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН