Тігіпки, Кириленки та Осадча з Єфросиніною завітали на першу національну кінопремію. ФОТО

21.04.2017, 15:03 Tablo ID

Подружжя Тігіпків та Кириленків, Ступка-молодший з дуже вагітною дружиною Поліною Логуновою, знову мама Катя Осадча і багато інших відомих персон вигуляли вечірні вбрання на першу церемонію нагородження національної кінопремії "Золота Дзиґа".


Подія відбулася 20-го квітня в одному з найвідоміших готелів столиці.


Найкращих кінематографістів у 14-ти номінаціях визначали члени Української кіноакадемії, яку створили буквально цієї весни.


Дрес-кодом заходу був заявлений класичний "black tie".
 Шеф-редактор "Vogue Украина" Ольга Сушко, президент ОМКФ Вікторія Тігіпко та Єлизавета Юрушева, у готелі якої і відбувалася подія Аскетична та монохромна Марія Єфросиніна Твоє обличчя, коли життя вдалося... Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко з дружиною Подружжя Тігіпків полюбляє кіноподії Судячи з животика, Поліна вже скоро зробить Дмитра татком упершеПрезидент ГО "Art Ukraine Foundation"  Наталія Заболотна Катя Осадча, незважаючи на вагітність та материнство, майже не кидала працюватиЗамість тисячі слів... Олег "Фагот" МихайлютаПоки Михайло Добкін занурюється у релігію, його дочка Алла та похресник Олексій Дівєєв-Церковний ходять по світських подіях Святослав Вакарчук з події на подію Дружина і мати численних дітей зуступника мера Кличка Іванна Ніконова та її сріблясто-волохата сукня Засновник "Артхаус Трафік" Денис Іванов з дружиною Видавець Ірина Турбаєвська Актриса Римма Зюбіна Фешн-блогер Даша Шаповалова

Фото "Bestin.ua" та "JetSetter.ua"©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами