Вольнова з закритим ротом, Береза з дружиною і бабуся Сумська завершили UFW

11.09.2017, 09:34 Tablo ID

Ось і закінчився черговий Тиждень моди у столиці. У п'тницю і суботу пройшли останні покази в рамках цьогорічного Ukrainin Fasion Week. Тож найпалкіші прихильники моди та фотооб'єктивів мали нагоду таки засвітитися на світському заході.


І хоча обійшлося вже без намісника Лаври, але подивитися було на кого. Серед гостей останніх днів модного тижня засвітилися депутат Борислав Береза з дружиною, акторка Ольга Сумська, співачка Аня Добриднєва, телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний, телеведуча Світлана Вольнова тощо.
 Ольга Сумська, яка нещодавно стала бабусею Дизайнерка капелюшків Марта Холод Любительки неонових кольорів та модних тусовок Ірина Дюденко потрапила в об'єктив без чоловіка-перукаря Оперна співачка Олена Гребенюк (ліворуч) також не проти поглянути на нові тенденції в моді Співачка Аня Добриднєва для ефектного кадру вхопила себе за хвіст Продюсерка модних показів та зйомок кліпів Надя Пожарська Найчервоніша зі всіх Lady in redСпівачка Наталка Карпа з чоловіком Титановим Джексоном, чи ж просто Євгеном Тереховим  Актриса і телеведуча Олена Мусієнко, яка нещодавно вийшла заміж за брата Омеляна Діджейка Іра ЧемпіонМодники на Тижні моди  Телеведучий Слава СоломкоДизайнерка Лілія Пустовіт прийшла "зацінити" колег?  Джазова співачка Лаура Марті Депутат Борислав Береза вивів жінку на модуСвітлана Вольнова епатувала присутніхПомпони цього року докотилися й до України Історик моди Зоя ЗвиняцьківськаДизайнерка Вікторія Гресь з чоловіком та колишня модель Маша МанюкОлексій Дівєєв-Церковний у трояндах   Директор бренду Frolov Анна Лукашевич

Фото Артема Жавроцького для ТаблоID©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами