Концерт Kadnay: фронтмен із цигаркою, пісні українською та Даша Астаф'єва

05.11.2017, 11:11 Tablo ID

На 5-му році свого існування гурт Kadnay нарешті записав україномовний альбом.


За півроку праці Діма Каднай з Філіпом Коляденком створили 6 треків, які увійшли до нової платівки, та зняли кліп з Аланом Бадоєвим.


І вишенькою на цьому торті став сольний концерт хлопців у столиці 3-го листопада.


Судячи з черги на вході до клубу Sentrum, концерт Кадная і Коляденка був справді довгоочікуваним. Хоча у залі на 1200 місць все ще було, де розвернутися.


На розігріві у Kadnay, до речі, виступив гурт [O], який не так давно видав свій дебютний EP на лейблі Івана Дорна.


Послухати нові пісні завзятих хлопців, котрі торік брали участь у Нацвідборі на "Євробачення", прийшло не так вже й багато селебрітіз.


Мати Філіпа Олена Коляденко скромненько пишалася сином у куточку та ховалася від фотографів. Зате батько хлопця Діма Коляденко охоче позував на камеру та бадьоро підтанцьовував на VIP-балконі.


Співачка Даша Астаф’єва з’явилася, коли концерт вже почався, послухала кілька пісень і зникла.
 Даша завітала на концерт своїх друзів. До речі, її брат Євген з гурту Detach теж був Солістка гурту [О] Оля Чернишова співала про "мушечки" і "самий сок" Поки [О] грали свій future pop, особливо нетерплячі фанати у залі вимагали Kadnay Співак Алекс Захарчук Хореограф і співак Діма Коляденко, схоже, вже менш популярний, ніж його син Філіп Олексій Дівєєв-Церковний теж потрапив до об'єктиву Прихильники Kadnay танцювали і підспівували Діма грав і на електронних барабанах І на гітарі А Філіп - на клавішах Каднай запалив на сцені. Хотів додати собі брутальності?


@k.a.d.n.a.y палить просто на сценi, але дiвчата у захватi #kadnay


Публикация от www.tabloid.pravda.com.ua (@tablo_id) Ноя 3 2017 в 12:30 PDT

 Діма, як завжди, в образі мачо та серцеїда А Філіп - романтикKadnay вдосконалили звучання та розширили склад інструментів


Подих Кадная вiдчуваю восени)) @k.a.d.n.a.y #подих


Публикация от www.tabloid.pravda.com.ua (@tablo_id) Ноя 3 2017 в 12:46 PDTФото Артема Жавроцького для ТаблоID©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами