Коментарі читачів до:
 

Окунська оприлюднила розмову доньки з Власенком. АУДІО



Залишилось 500 символів
травмована дитина. Це трагедія. Наперно у Окунської всі діти такі. Не хотілось би зустрітись з такими дітьми у житті. На місці правосуддя, я заборонила саме Окунській жити з дітьми
От чого ти брешеш, що виховала її самостійно? Де ти працюєш? На які гроші живеш у Франції? Власенко що відмовлявся від дочки? - Ні. Те що ти ховаєш дочку від батька, при цьому живеш з його аліментів не означає, що ти її виховала самостійно. Ти спекулюєш своїми дітьми і живеш виключно за їх рахунок.
24.01.2017 11:51
Валерій Кириченко,

Я захожу на їх сторінкі не через Таблоїд. Є маса способів перевірити, активна сторінка чи ні.

А що, ви вже передумали вчити мене, як пишеться моє ім`я? Тепер у вас лише рекормендації щодо користування Фейсбуком? ))))))
Іля Лійченко, ви марите. Це захист інформації, зроблений таблоїдом. Я ваших записів також не бачу. Але кількість повідомлень ваших на цій сторінці зашкалює, що робить вас зацікавлент у цій історії.
23.01.2017 14:20
Валерій Кириченко,
"адекватні люди" не мають жодного запису на начебто своїй сторінці у Фейсбук :-)

І, до речі, дякую, що ви пояснили, як пишеться моє ім'я, без вас не розібратися.
А собственно гражданка Окунская, что Вам можно посоветовать? Приобрести мозг при случае вместо косметики. Типичное стервозная разведёнка, использующая ребёнка на всю катушку в борьбе с бывшим. И вот, как крыса загнанная в угол собственным идиотизмом, начала полностью находящегося в её власти ребёнка заставлять учавствовать в собственных гнусностях. Право на участие в воспитании ребёнка одинаково и у отца и у матери и если, эта самка человека этого не понимает и не принимает - пусть теперь скулит
Іля (до речі, ім'я написане з помилкою, а чи не троль ви самі, хм?) Скидається на те, що саме ви тролятина, бо більшість постів написали адекватні люди у захист ДИТИНИ, а вам скрізь Власенко ввижається. Лікуйтесь разом з вашою окунькою.
22.01.2017 16:19
Интересно, что большая часть тех, кто тут отписался за Власенко - это троли. Их страницы на фейсбуке пустые, без единой записи.

Господин Власенко, вам это не поможет ))))) Ничтожество.
Мамаша основательно поработала с ребенком. Возможно, Власенко там уже бесполезно что-то делать. Для Окунской это сугубо вопрос денег.
22.01.2017 12:17
Ужас..чему эта больная окунская научила ребенка..самое лучшее решение -власенку отказаться от этой "взрослой" девочки..пусть мамаша сама разгребает..
22.01.2017 09:37
Окунская представляет из себя типичную мегасовковую млять. Без смущения использует несовершеннолетнюю дочь! Я уверена в том, что оно даже не понимает, что совершает преступление, надругаясь над психикой ребенка. Более того оно и не пытается понять то, что оба родителя имеют равные права!
22.01.2017 02:02
бідні діти цієї хворої матері, вона крім себе нікого не любить. Дитина вже психічно хвора
21.01.2017 22:36
Nika Nik
А це виявляється мати дитину проза її волею примушує жити з батьком? Донька у відчаї, каже, що не хоче з тим му...ом жити і що він своїми судами прозбавив її дитинства, а люлячий татко їй французькими законами тиче.
21.01.2017 20:12
Яка нормальна мати зробить таке з дитиною??? За гроші переступить через всіх...))
21.01.2017 16:56
Умники, которые за "пожить с отцом". Почитайте причины детских суицидов.
21.01.2017 16:49
Девочка говорит не своими словами, а словами, которые слышит от мамы. Ребенок стал разменной монетой и виноваты, как правило, оба родители. Но в данной ситуации, маме нужно подлечить голову. Нельзя в дела взрослых вмешивать ребенка, говорить об отце откровенно плохо. Ничего плохого в том, что девочка поживет с родным отцом нет. Власенко вполне адекватный товарищ, чего, кстати, об Окунской сказать нельзя. Зачем было прятать ребенка? Неужели нельзя договориться....
21.01.2017 16:29
Бедный ребенок. Папаша своим желанием насолить бывшей загоняет девочку в глухой угол.
21.01.2017 13:51
старе курвище ніяк не заспокоїться. нема на чому попіаритися, то на психіці доньки відривається
Дибілка. Що поганого в тому, що дитина поживе з татом??Навіщо сіяти ненависть до тата дівчинці??Це ж ламання психіки через коліно!!! Дівчинка потребує тата, його любові і опіки. Цій Окунській потрібен психіатр.
Новини

Модные новости