Настав час зростати!

ТаблоID – це культове онлайн-видання про останні новини з життя зірок та політиків України і світу.

З 2005 року ТаблоID пише про те, які сукні носять дружини принців, та які бренди взуття полюбляє Юлія Тимошенко. На яких автівках їздять депутати ВР, та де відпочивають Катерина Осадча та Джамала.

Ми розкажемо, як худнуть Гвінет Пелтроу та Михайло Поплавський, і де займається спортом Потап.

НАША АУДИТОРІЯ

Любителі відпочити від роботи на наших сторінках читають про особисті історії, пікантні пригоди та смішні казуси.

Це переважно люди від 30-ти років різних статусів, які цікавляться не лише серйозними новинами, а й плітками з життя зірок та сильних світу цього.

Наша аудиторія живе у великих містах та читає про кожен вихід Меган Маркл та Принца Чарльза в люди, і не може пройти повз новин про особисте життя Володимира Кличка і Ані Лорак. І головне – самі герої наших публікацій не можуть втриматися, щоби не клікнути на наш сайт - інколи навіть під час сесії у Раді.

Для замовлення реклами - пишіть на ad@pravda.com.ua

СПЕЦПРОЕКТ

Найбільш змістовний рекламний прояв на нашому сайті, який до того ж активно залучає нашу аудиторію - це спецпроект. Спецпроект складається з циклу статей в окремому розділі. Назва розділу, його дизайн та вміст узгоджується з вами.

Кожен матеріал розділу анонсується на головній сторінці сайту ТаблоID та на головній сайту Українська правда (блок ТаблоID). Кнопка спецпроекту розташовується у головному меню сайта, та доступна з усіх сторінок.

Кожен матеріал розділу отримує понад 4 000 переглядів. Кожен матеріал може містити до 10 фото, до 4 тис знаків, до 3 відео.

БРЕНДУВАННЯ

Найбільш помітний прояв на нашому сайті - це брендування. Розміщення клікабельних бокових плашок можливе як наскрізно на всьому сайті, так і окремо на головній або внутрішніх сторіках.

Брендування має більший за звичайні банери СTR в межах 0.75 - 2.00%.

Формат брендування доступний для розміщення на десктоп версії сайту.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Ви провели або плануєте гучну подію? Фоторепортаж - це найбільш нативний формат, зрозумілий нашій аудиторії.

Фоторепортаж може містити до 20 фото, до 2 тис знаків.

Формат фоторепортаж отримує анонс до 1 тижня на головній сторінці сайту ТаблоID та до 2 діб в блоці ТаблоID на головній сторінці Української правди.

Рекламний фоторепортаж публікується з поміткою PROMOTED згідно чинного закододавства.

Приклад фоторепортажу ТУТ

ПРОМО ФОТО

Є бажання потрапити на сторінки ТаблоID та опинитись поміж зірок шоубізу? Пропонуємо розміщення промо фото у редакційному матеріалі.

Промо фото позначається літерою і.

Приклад

 

РЕКЛАМНА НОВИНА

Найбільш доступний по ціні рекламний прояв на нашому сайті. Рекламна новина з позначкою PROMOTED з'являється на головній сторінці сайту ТаблоID в блоці новин.

Новина може містити до 2 тис знаків та до 3 фото.

Після добового анонсу на головній сторінці, новина доступна для пошуку через архів, за прямим посиланням та відкрита для індексування пошуковими системами.

Приклад новини ТУТ

БАНЕР

Пряма візуальна взаємодія з нашими читачами - це банерна реклама. Для вас доступний вибір горизонтальних та вертикальних банерів, як стандартних, так і кастомних, згідно ваших побажань.

Придбати банер можна з оплатою за період (статика) або з оплатою за кількість показів (динаміка).

Банери відображаються як на десктоп, так і на мобільній версії сайту.

СТR банеру в залежності від формату та креативу коливається в межах 0.15 - 0.75%

Щоб отримати пропозицію по ціні, напишіть нам ad@pravda.com.ua

Останні матеріали
Більше матеріалів