28 липня 2011

Каменських набила гулю на лобі

"Анапа приймала нас вчора дуже добре. Правда, я себе сама вдарила мікрофоном у чоло, і тепер там гуля... Аж в очах потемніло", - зізналася Каменських.

На Пугачову впала стеля

Увечері Пугачова вмостилася у крісло з книжкою. Як раптом просто над нею пролунав гуркіт - і за кілька сантиметрів від Алли Борисівни обвалилася стеля. Причому величезний шматок ліпнини з бетоном впав просто під ноги співачки.

Еймі Вайнхаус померла, бо кинула пити?

Мітч Вайнхаус запевнив, що його донька Еймі давно подолала свою наркозалежність. Свої ж останні три тижні вона прожила без краплини спритного.

Lady Gaga: світом рулить секс

"Гадаю, в цьому світі немає пісні, де б так чи інакше не йшлося про секс. Тобто, ось що змушує світ рухатися, вірно?" - зауважує Lady Gaga.

На честь Медведєва назвали дитину

"Ми довго думали, як назвати нашу доньку. Був би син, дали б йому ім'я Дмитро. Зрештою, спробували скоротити "Медведєв Дмитро Анатолійович" до абревіатури і вийшло дуже гарне жіноче ім'я", - каже батько дівчинки

Ріанна не хоче бути мужиком в ліжку

"Гадаю, це той момент, коли хлопець стає чоловіком, а я стаю жінкою. А якщо я – чоловік ще й у ліжку, для мене в цьому нічого (хорошого) немає", - каже Ріанна.