Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті

П'ятниця, 24 червня 2011, 10:30

Мода на екзотику, започаткована Віктором Януковичем і його страусовими туфлями, докотилася до українського парламенту.

У цьому літньому сезоні депутати змагаються, у кого найбільш екстравагантне взуття. Щоправда, часто ефект виходить зворотній - туфлі з екзотичної шкіри, прикрашені "стразіками", виглядають щонайменше смішно.

Так, "регіонал" Олександр Єфремов вирішив не відступати від "заповітів" великого батька своєї партії і президента Віктора Януковича. Він теж носить туфлі зі страусової шкіри.

 
Єфремов не зраджує Януковичу і страусу

Як вже писав ТаблоID, таке взуття - не з дешевих. За пару такої екзотики треба викласти щонайменше тисячу доларів.

Страусові "понти" - не з дешевих 

А от лідер опозиційної фракції БЮТ Іван Кириленко пішов ще далі. Він носить туфлі не з якогось страуса, а зі шкіри ската.

 
 
 Шик, блєск, расота. Кириленко носить взуття зі шкіри ската

Таке взуття вирізняється особливим блиском, і зовні здається, що воно вкрите дрібним бісером. Носити таке кричуще взуття занадто сміливо навіть для депутата.

Туфлі зі ската за 800 баксів

Коштують такі туфлі теж немало - від 800 доларів. Проте часто таке взуття виготовляють на замовлення, тому його ціна може суттєво підскочити.

Ще один депутат, скандальний комуніст Євген Царьков носить взуття з невідомої шкіри, проте настільки яскраве, що його неможливо не помітити.

 
Царьков одягається у Раду, як на сцену 

У центрі композиції туфель Царькова - смуга шкіри, усипана дрібними камінчиками і масивна пряжка. Складається враження, що комуніст збирався не до парламенту, а на велику сцену.

Що недалеко від істини - функції Царькова у Раді в основному зводяться до бійок, шоу і палких виступів.

Фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів