Три коктейлі, які варто приготувати на День закоханих 

Імідж-інформація
13 лютого 2024
Уже завтра День закоханих, тож саме час подбати про романтичну вечерю. Вона може слугувати повноцінним побаченням або ж його доповненням.
Як зробити вечір дійсно незабутнім – розповідаємо. 
Насправді створити ефектний вечір досить просто: варто лише приготувати улюблену страву, запалити свічки, додати вогники або ліхтарики для настрою та увімкнути романтичну музику. А ось родзинкою вечора можуть стати оригінальні коктейлі, які можна приготувати власноруч.
Для аперитиву краще вибрати легкий, кисло-солодкий коктейль. Він стимулюватиме апетит, допоможе розслабитись та налаштуватися на приємний вечір. Наприклад, коктейлі AZNAURI Cherry Sour та AZNAURI Espresso Sour. Вони гарно поєднуються з витриманими сирами та легкими стартерами.
До речі, "Сауер" (від англ. Sour – кислий) – у рейтингу 10 найпопулярніших коктейлів світу.
AZNAURI WILD CHERRY
Коктейль на основі коньяку AZNAURI WILD CHERRY має пікантний, приємно кислуватий смак. Напій створений на основі коньячних спиртів 5 років витримки та доповнений смаком дикої вишні. Аромату притаманні ноти чорного шоколаду, солодкої стиглої вишні та делікатні ноти вишневої кісточки і мигдалю, які ідеально підкреслюють смак коктейлю AZNAURI Cherry Sour.

Інгредієнти: 

50 ml AZNAURI WILD CHERRY
15 ml цукрового сиропу
30 ml лимонного соку
Білок яєчний
Лід
Спосіб приготування:
Налити до шейкера AZNAURI WILD CHERRY, цукровий сироп, лимонний сік та 2-3 краплі яєчного білка (в пропорції вказаній в рецептурі) та перемішати.Перелити це в келих OLD FASHION наповнений льодом. Прикрашаємо коктейльною вишнею та подаємо на стіл. Легко та смачно!
Ще одна неповторна інтерпретація улюбленого кисло-солодкого смаку – AZNAURI Espresso Sour. Він створений для шанувальників та шанувальниць кавових смаків.
В AZNAURI Espresso поєднуються ноти дубової витримки з ароматом свіжообсмажених кавових зерен, шоколаду та горіхів. Яскравий кавовий смак має легку пікантну пряність і приємний присмак із карамельними та шоколадно-вершковими відтінками.
AZNAURI Espresso Sour
В AZNAURI Espresso поєднуються ноти дубової витримки з ароматом свіжообсмажених кавових зерен, шоколаду та горіхів. Яскравий кавовий смак має легку пікантну пряність і приємний присмак із карамельними та шоколадно-вершковими відтінками.

Поєднання є досить неординарним і водночас кидає виклик дегустаторам. Але ж коли як не на свято спробувати такий коктейль?

Інгредієнти:


50 ml AZNAURI Espresso
15 ml цукрового сиропу
30 ml лимонного соку
Білок яєчний
Лід
Спосіб приготування:
Змішати в шейкері AZNAURI Espresso, цукровий сироп, лимонний сік, 2-3 краплі яєчного білка (в пропорції вказаній в рецептурі). Перелити в наповнений льодом келих OLD FASHION. Прикрашаємо скибкою сушеного лимона та смакуємо.
На десерт можна приготувати кавовий коктейль AZNAURI Espresso Martini в елегантному келиху "мартінка" на тонкій ніжці, який чудово поєднується з шоколадним брауні та тірамісу.
У світі не існує бару, де б не готували цей вишуканий коктейль. Історія його створення починається у 80-тих роках минулого сторіччя. Нотки кави у коктейлі бадьорять та додають вишуканого смаку, але водночас дозволяють відчути максимальну легкість та насолоду.
AZNAURI Espresso Martini
Інгредієнти:

50 ml AZNAURI Espresso
15 ml кавового лікеру
15 ml цукрового сиропу
15 ml холодного еспресо
Спосіб приготування:
Наповнити шейкер льодом, додати холодний еспресо, цукровий сироп, кавовий лікер та коньяк AZNAURI Espresso (в пропорції вказаній в рецептурі) та перемішати. Перелити в келих форми шале або класичну "мартінку" на ніжці. Прикрашаємо кавовими зернами та насолоджуємось.
Усмішка на обличчі коханої гарантована, вона точно оцінить твої барменські здібності та отримає насолоду від романтичного вечора. Комбінуйте, смакуйте та відкривайте у собі нові грані можливостей. Подаруйте незабутні емоції своїй половинці у День закоханих. AZNAURI подбає про те, аби ви знайшли свій особливий смак.
Комбінуйте, смакуйте та насолоджуйтесь! 
Більше про AZNAURI в Україні
Бренд Aznauri представлений в Україні з 2015 року в трьох алкогольних категоріях: коньяк, тихі та ігристі вина. Його виготовляють на інноваційному заводі Akkerman Distillery. Нині AZNAURI є одним з найпопулярніших алкогольних брендів в Україні. У категорії коньяків він має широкий асортимент як класичних смаків, так і особливих колекцій, зокрема Special Edition і Flavored Collection. У всі продукти Aznauri інтегрують головний символ бренду – величного лева, який уособлює силу, витримку, велич і благородство.
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я