Підопічну Меладзе Настю Приходько пацани називали "Серьожа"

20.03.2009, 16:57
Tablo ID

Ще маловідома, але вже така скандальна вітчизняна співачка Анастасія Приходько продовжує доливати олії у вогонь.

Після перемоги у російській "Фабриці зірок-7" та дискваліфікації в українському національному відборі до "Євробачення-2009" Настя подалася до Москви. От і маємо - українка тепер представлятиме Росію на міжнародному пісенному конкурсі.

Тож наразі 22-річна чорнявка, яка попалилася на расистських висловлюваннях, щосили готується до "Євробачення" у Москві у себе вдома, у Києві.

Так, продюсери наполягли, щоб Приходько схудла і всадовили її на спецдієту "Жива вода". Окрім того, дівчина щодня займається з особистим тренером, а ще вчиться ходити на шпильках. Звісно, звички доводиться теж змінювати - бо ж у дитинстві Приходько була шибайголовою.

"Так, я багато билася у дитинстві. Та й зараз ще можу дати кому-небудь у пику. Я ж тайським боксом займалася", - розповідає про себе конкурсантка "Євробачення-2009" від Росії, пише "Комсомольська правда в Україні". Ця дівчина, за власними її словами, від конфліктів ніколи не тікала.

"Але я починаю конфліктувати тільки тоді, коли мене провокують, а першою я не почну ніколи! Перш ніж воювати, дочекайся атаки, тоді можна виправдатися самозахистом!" - впевнена вона.

Підопічна подруги Віталіни Ющенко, Настя Приходько: "Так, я багато билася у дитинстві. Та й зараз ще можу дати кому-небудь у пику"

"Ще я не терплю, коли мені щось обіцяють і не виконують. Один раз мій хлопець мені пообіцяв романтичну вечерю з шампанським, тортом і червоною ікрою. І, коли я приїхала і цього не побачила, влаштувала скандал. Я звикла домагатися того, чого хочу. Якщо не виходить, починаю істерити", - попередила Настя. Ой-йой, тримайся "Євробачення"....

"Я така, яка є. Спасибі тим, хто мене любить за це. А ті, хто не любить... Сподіваюся, що ці люди мене просто не зрозуміли. А коли зрозуміють, може, змінять своє ставлення. Я сама змінюватися не буду, інакше втрачу себе", - додала Приходько.

До речі, оце "себе" Насті подарував, за її ж словами, її продюсер Костянтин Меладзе: "Він просто кращий. Він розуміє мене так, як ніхто. І я в усьому хочу відповісти йому тим самим. І навіть більшим! Він подарував мені моє "я". Прийняв такою, яка я є. Пісні, які він подарував, один в один збігаються з тим, що я відчуваю. Вони - моя душа. Меладзе - геній. Просто геній".

В одязі Приходько, яка закінчила музичний коледж за класом хорового співу (народний вокал), надає перевагу стилю унісекс, тому, "що носять і хлопчики, і дівчатка".

"У дитинстві мене взагалі було неможливо посадити за парту! Завжди дружила тільки з хлопчиськами. Для хлопців я була своїм пацаном, вони мені навіть кличку дали - Серьожа", - згадує Настя, яка зараз вчиться ходити на підборах.

Настя обожнює Костю Меладзе та любить унісекс 

"Але, коли ходила з ними на побачення, брала із собою дівчат! У мене була група підтримки, яка під час мого побачення ховалася за лавами, у кущах, взагалі, стежила за тим, щоб побачення пройшло без пригод", - розповідає співачка. Одним словом, у кращих традиціях "Формули любові": на побачення - тільки з ковалем!

"Взагалі я влюблива, сама від себе не очікувала. Таке відчуття, що всі 24 години на добу у когось без кінця закохуюся. От був у нас Білан - у нього закохалася. Потім Топалов - у Топалова", - зізнається щиросерда протеже української шоувумен Олени Мозгової.

"Я влюблива, але давлю у собі цю якість... Хлопці вважають мене чоловікоподібною, але, якщо хтось ризикне зі мною зустрічатися, потім закохується до такого ступеня, що готовий зробити все що завгодно", - писала у своїй анкеті Приходько.

Проте готовність Анастасії до закохувань відходить на другий план, коли мова заходить про її кар‘єру: "Вмію собою керувати. Коли відчуваю, що особисте життя якимсь чином може заважати моїй кар'єрі, то мене це не влаштовує. Для мене найголовніше - це кар'єра. За великим рахунком більше у житті мене нічого не цікавить. І ще: щоб мама і брат були живі, здорові".

До слова, мама Насті Оксана Михайлівна - театральний критик, журналіст, педагог. Зараз вона працює у Міністерстві культури. Водночас її брат закінчив сумнозвісний "Кульок" Поплавського, він - режисер масових свят.

 Дівчина вже встигла роздягтися для чоловічого глянцю і заборонити батькові їхати на "Євробачення"

А от своєму 43-річному батькові, як пише "Life.ru", Приходько заборонила бути присутнім на фінальному концерті у Москві. Тато співачки, Костянтин Рибалов пішов з сім‘ї, коли Насті було 4 роки. Майбутню співачку виростила мама, і з батьком дівчинка рідко бачилася.

Сама Настя, за її словами, самостійна і не любить матеріальну залежність. Тому працює з 15 років, працювала і віддавала гроші мамі: "Ким я тільки не була - і офіціанткою, і барменом". Водночас Приходько каже, що вона - не релігійна.

"Просто я одинак. У церкву я приходжу, коли хочу побути наодинці з собою і коли мені нелегко на душі. Бог завжди вислухає і завжди зрозуміє. І до людей я повертаюся вже знову в доброму гуморі", - ділиться вона.

Окрім того, Приходько впевнена, що у її характері є дещо схоже на характер примадонни Алли Пугачової.

"Я навіть знаю, чим саме наші характери схожі: якщо поганий настрій - до нас краще не підходити. Скільки разів мені казали у гострих ситуаціях: "Насте, промовч, піди, сховайся куди-небудь..." А я так не можу! На образу завжди відповідаю образою, але натомість і на добро - троєкратним добром! Я за себе постою, тому що завжди й все пробивала власним чолом. І коли є шанс, я його не впущу!" - заявляє Приходько.

На образу ця дівчинка завжди відповідає образою. А ще вона хронічно у всіх закохується

Правда, за словами Насті, вона все життя крупно програє: "Усе життя! Я більше за все у житті ненавиджу програвати. Коли я програю, мені... вмерти хочеться".

"До речі, коли мені було 16, я ходила в Києві на кастинги "ВІА Гри". Це був телепроект на зразок "Фабрики". Я завоювала приз глядацьких симпатій. У підсумку я посіла 3-е місце, але в групу не потрапила", - повідомляє Анастасія.

"Ех, куди я тільки не ходила. На яких тільки кастингах не світилася... І знаєте, що цікаво? У яку б групу не зарулювала, мені скрізь відповідали: "Ти всім гарна, але от конкретно нам не підходиш!" - веде далі Приходько.

Своїм найбільшим успіхом у житті підопічна Меладзе та Мозгової вважає перемогу на міжнародному фестивалі в Болгарії, де посіла 3-і місце, і перемогу на російській "Фабриці зірок-7".

Також дівчина вважає себе дуже самокритичною: "Якщо бачу в собі недоліки, починаю їх усувати. Це стосується і зовнішнього вигляду. Відвідую салони краси і солярій", - писала вона у своїй анкеті.

А захоплюється дискваліфікована з "українського Євробачення" Настя кінним спортом. То, може, у Москві у травні на сцені будуть не лише люди, а й коні...

Фото "Maxim", фото з сайтів "Твоего дня", "NewsMusic.ru" та "Комсомольской правды"

Посилання по темі
Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: