Лобода планує штурмувати "Євробачення-2010"

18.05.2009, 18:14
Tablo ID

Не встигла Світлана Лобода повернутися з фіналу цьогорічного пісенного конкурсу "Євробачення", як заявила, що хоче представляти Україну й наступного року, пише "ТСН".

"Ми дуже хочемо і готові представляти Україну на "Євробаченні" для того, щоб досягнути максимально гарних результатів", - заявила Лобода, яка цього року змогла зайняти лише 12 місце.

Свєта визнає, що у Москві у неї були сильні суперники: "Цього року були дуже сильні конкурсанти, які, безумовно, не могли не радувати, тому що стояти серед їх числа на сцені "Євробачення" - це була велика честь для нас, для всієї нашої команди".

За словами Лободи, на пісенному конкурсі її підтримували російські артисти. Зокрема, виділився активністю Філіп Кіркоров, який в останню мить відмовився головувати у журі.

Лобода знову поїде на "Євробачення"?

"Філіп Кіркоров приходив на кожну прес-конференцію, на кожну українську вечірку, і казав про те, що Україна не перестає радувати, бо щороку представляє сильних учасників", - розповіла екс-"віагрянка".

Окрім цього Свєта розповіла, що їй телефонувала співачка Лоліта Мілявська. Екс-дружина шоумена Олександра Цекало сказала, що у захваті від того, що робить Лобода.

А продюсер Діми Білана Яна Рудьковська визнала майки "Anti Crisis Girl" трендом сезону.

"Володимир Жириновський агітував всю Росію агітувати за Україну і пообіцяв сам проголосувати за нас", - наостанок додала Свєта.

Нагадаємо, переможцем 54-го пісенного конкурсу "Євробачення" став представник Норвегії Олександр Рибак з піснею "Fairytale".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Посилання по темі
Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: