Приходько змінює батьківщину: була Україна, стане Росія?

19.05.2009, 16:58
Tablo ID

Отримавши 11 місце на "Євробаченні-2009" Настя Приходько розридалася і назвала батьківщиною Росію.

Водночас 12-те місце на тому ж таки конкурсі представницю України Світлану Лободу надихнуло на подальшу боротьбу, а перемогу норвежця вона прийняла як даність.

 Лободу 12-те місце на "Євробаченні" не надто засмутило. Та й її колега Бадоєв посміхався

Так, у понеділок на програмі "Шустер Live" Свєта у прямому ефірі заявила, що перемога Норвегії в особі Александра Рибака - абсолютно заслужена і справедлива. Водночас ще раніше Лобода заявила журналістам, що хоче і може представляти Україну і на "Євробаченні-2010".

Свєта готова до подальшого бою 
 А Норвегії і Рибаку (на задньому плані у профіль) Лобода аплодувала

В свою чергу українка Анастасія Приходько, яка виступала на конкурсі від Росії, не забула опосередковано вколоти Лободу:

"Все просто офігенно! Сподіваюся, Україна зрозуміє, що треба було посилати на "Євробачення" мене, адже я обійшла Лободу на 20 балів", - цитує слова Насті "Сегодня".

Правда, судячи з першої реакції Насті одразу після оголошення переможця-2009, "поразка" на конкурсі стала для неї досить травматичною. І чому Росія дала Україні всього лише 2 бали її турбувало набагато менше, ніж чому Україна дала Росії - "всього 8".

"Не знаю, для мене це не дуже дивно. Насправді більше здивувало інше: чому Україна дала всього 8 балів мені? Я співала українською мовою, нехай і за Росію", - обурено питалася Приходько, коментуючи результати "Євробачення", пише "Труд".

Тим часом Настю Приходько ледь не змило власними ж сльозами
 Настю образили "всього 8 балів" від України

"Знаєте, мені справді дуже образливо, я не очікувала такого від своєї країни, від України. Адже в Україні у мене було стільки проблем, але я все ж таки приїхала у Москву на "Євробачення". І коли Україна поставила 8 балів мені, людині, яка співає від України за Росію, яка намагається, щоб ці країни були єдині..," - жалілася далі Настя, яка виконувала на конкурсі пісню "Мамо".

Така ситуація, за словами Приходько, змушує її змінити свої погляди.

"...Тому що Україна, моя батьківщина, довела: її не цікавлять свої артисти. Україна не витягує своїх, а давить і тільки давить їх. Але ж потрібно робити навпаки - хоч якось підтримувати своїх", - впевнена дівчина.

А потім Приходько заявила:

"Тому тепер я дійсно буду вважати, що Росія - це моя батьківщина, моя країна. І якщо від мене це буде залежати, я постараюся зробити все можливе, щоб надалі Росія завжди була тільки першою".

 Тепер Приходько більше любитиме Росію?

Фото "Life.ru", "Газеты по-киевски", "Screen Media"

Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: