Оприлюднені справжні результати українського голосування у фіналі "Євробачення"

20.05.2009, 14:18
Tablo ID

Європейська мовна спілка оприлюднила реальні цифри українського глядацького голосування і журі, повідомляє "УНІАН".

Крім цього організатори пісенного конкурсу повідомили, що обурення підсумковими даними представників України виникло через непорозуміння щодо процесу підбиття голосів.

"Результати голосування, озвучені у фіналі конкурсу пісні "Євробачення-2009", були абсолютно коректні, і голосування проводилося в повній відповідності до правил конкурсу", - повідомив Сванте Стокселіус, виконавчий контролер конкурсу.

"Порушена тема щодо результатів голосування в Україні стала результатом нерозуміння того, як саме зводилися воєдино результати голосування журі і глядацького голосування, які проводяться різними способами", - сказав представник Європейської мовної спілки.

Нагадаємо, у понеділок голова українського журі пісенного конкурсу та віце-президент НТКУ Роман Недзельський заявив, що Україна не давала Анастасії Приходько 8 балів у фіналі

Адже на думку Недзельського, це було просто неможливо, оскільки професійне журі не дало їй жодного балу. А глядачі ж загалом оцінили виступ Приходько у 8 балів. А так як голосування цього року було змішаним, то в результаті співставлення голосів журі та глядачів мало вийте менше восьми балів.

Скільки ж насправді українці віддали балів Приходько?

Та виконавчий контролер конкурсу "Євробачення" Сванте Сокселіус зазначив, що українське журі не могло знати достеменно скільки балів відали Приходько глядачі.

"Жодна країна не може знати, скільки голосів віддали її громадяни за того чи іншого учасника - результати безпосередньо йдуть європейському провайдерові, який підраховує голоси і вже підсумовані бали повертає голосуючій країні", - пояснив Сокселіус.

Офіційний представник пісенного конкурсу підтвердив, що Україна в фіналі присудила такі місця: Великій Британії - п`яте, Молдові - четверте, Росії - третє, Азербайджану - друге і Норвегії - перше.

При цьому загальна сума українських балів, виходячи з якої були розставлені місця, для Норвегії була 22 (10 глядацьких плюс 12 суддівських), для Азербайджану - 18 (8 глядацьких і 10 суддівських), для Росії - 12 (12 глядацьких і нуль суддівських), для Молдови - 10 (5 глядацьких і 5 суддівських), для Великої Британії - 9 (2 глядацьких і 7 суддівських).

Фото "Московсього Комсомольца"

Посилання по темі
Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: