Російські депутати обурюються, що Приходько представляла Росію на "Євробаченні"

24.05.2009, 10:37
Tablo ID

Російська опозиція хоче розібратися, чому їхню країну цього року представляла українська артистка Анастасія Приходько. Окрім цього депутатів хвилює начебто розтрати коштів, виділених на проведення конкурсу.

Тож наразі фракції Комуністичної партії, Ліберально-демократичної партії Росії та "Справедливої Росії" у Державній думі вимагають розслідування обставин появи Приходько в ролі представника Росії пісенному конкурсі, пише "Независимая газета".

Так, представник "Справедливой России" Антон Бєляков оголосив про проведення розслідування, в рамках якого він надіслав запити до "Первого канала" та компанії, яка забезпечувала смс-голосування під час проведення конкурсу.

Зокрема, Бєляков запропонував Держдумі зробити протокольне доручення низці комітетів перевірити обставини перемоги українки Анастасії Приходько на відбірковому конкурсі. На його думку, її перемога стала наслідком "не чесної конкуренції, а протекціонізму та кумівства".

Ще один депутат Михайло Старшинов нагадав, що у відбірковому конкурсі брали учать більше 1,5 тисячі осіб, але "хтось обрав найдостойнішою українку, яка співає рідною мовою".

У свою чергу лідер фракції ЛДПР Ігор Лебедєв висловив обурення щодо того, що "громадянці іноземної держави з сумнівною політичною репутацією" було довірено представляти Росію на конкурсі.

Російськй депутати обурені тим, що Настя представляла їхню країну на "Євробаченні-2009"

Депутат закликав провести засідання думського комітету з культури, куди запросити всіх відповідальних за поразку Росії.

До того ж, представники російської опозиції вважають, що більшість коштів виділених на проведення "Євробачення-2009" були розтрачені не за призначенням.

Зокрема, представник комуністів Микола Коломейцев заявив, що "в умовах кризи виділення мільярдів рублів на розваги вельможних - це блюзнірство".

Тож політик запропонував думському бюджетному комітету доручити Рахунковій палаті перевірити ефективність, законність та цільове використання "Первым каналом" виділених на конкурс коштів (за деякими оцінками близько 39 мільйонів євро). Однак Дума не підтримала цієї пропозиції представника комуністів.

Фото з toppop.ru

Посилання по темі
Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: