Коментатору "Євробачення" вибачили матюки в ефірі. ВІДЕО

Коментатора міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2011" Тимура Мірошниченка не виганятимуть з роботи за матюки в прямому ефірі.

10-го травня, під час транцсляції на українському телебаченні першого півфіналу "Євробачення", телеведучий Тимур Мірошниченко вжив в ефірі нецензурну лексику, нагадує "Дуся".

Після оголошення учасниці від Норвегії Тимур видав: "Вы за***ли, б***! Оба, б***!".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Та, незважаючи на такий конфуз, Мірошниченка вирішили не відстороняти від подальшого коментування шоу.

Як пояснив гендиректор Національної телекомпанії України Єгор Бенкедорф, під час ефіру півфіналу "Євробачення" був технічний збій по всіх коментаторських кабінках: усі вони не працювали.

"У районі коментаторських кабінок була дуже напружена нервова ситуація. Оскільки багато країн (висвітлюють), метушня - люди слабко себе контролювали", - виправдовував Бенкендорф Мірошниченка у коментарі "Телекритиці".

За його словами, Мірошниченко не знав, що глядачі його чують, тому що зв'язок постійно уривався.

"Звісно, це не дає приводу ведучому не контролювати себе. І з Тимуром учора ввечері і сьогодні зранку була проведена бесіда. Він продовжить коментувати, тому що він професіонал. Я його попросив, що б не сталося, контролювати свої емоції", - наголосив керівник НТКУ.

Сам матюкливий телеведучий спробував пояснити, чому він лаявся в ефірі.

"Усі ми люди, всі ми люди, у всіх бувають живі емоції. Часом на роботі трапляється нервова напруга, і ми дозволяємо сказати собі зайве. З точки зору технічної, я робив все правильно: пішов з ефіру і сказав все, що хотів. Але через технічні неполадки у Німеччині вийшло так, що я, йдучи з ефіру, в нього якраз потрапив. І єдині слова, що пролунали в ефірі, виявилися тими самими!", - пояснив Мірошниченко в коментарі "Дусі".

 Тимуру Мірошниченку "відпустили матюки"

Тимур наголошує, що він, як і усі люди, інколи дозволяє собі заві висловлювання.

"У той момент я був упевнений, що не знаходився в ефірі. Бесіда проведена, я покараний, висновки зроблені. Рішення з приводу свого подальшого перебування на Першому національному я прийму після прибуття в Київ. Канал ніяких репресій мені влаштовувати не буде. Я тепер зі свого боку думаю, чи є мені сенс працювати на національному, та й на телебаченні взагалі", - додав він.

Нагадаємо, у четвер, 12-го травня, вирішиться доля представниці від України Міки Ньютон. Білявка у другому півфіналі виступатиме під номером 6.

До слова, якщо коментатору "Євробачення" вдалося залишитися на своїй посаді, то інший вітчизняний телеведучий Юрій Кот роботу втратив.

Причиною звільнення шоумена стала "зрада" рідному каналу. Так, Кота, який є власником весільного агентства, запросили на конкуруючий телеканал коментувати весілля принца Вільяма. Це не сподобалося керівництву "рідного" каналу Юри.

"Мене запросили в якості весільного спеціаліста. Я погодився, навіть не підозрюючи, що це викличе такий резонанс", - зауважив Кот, який пропрацював на каналі 12 років.

Відео "You Tube"

Фото "Телекритики"Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Lena - 272
Ніна - 272
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: