Симонова образилася на Міку Ньютон за "Євробачення"

Ображена пісочний аніматор Ксенія Симонова каже, що працювала на пісенному конкурсі "Євробачення-2011" більше за інших, а у підсумку лаври дісталися тільки співачці Міці Ньютон.

Не всі члени української команди повернулися з пісенного конкурсу "Євробачення-2011" задоволеними, пише "Комсомольська правда в Україні". Не

Переможниця першого сезону шоу "Україна має талант" євпаторійка Ксенія Симонова зізналася, що спершу хотіла поїхати у Німеччину з іншими виконавцями.

"Та оскільки відбір пройшла саме Міка, я, недовго думаючи, погодилася виступити разом з нею. При цьому поїхала до Дюссельдорфа, тільки щоб гідно представити нашу країну. За жодних інших обставин з Мікою Ньютон я б не вийшла на одну сцену. У житті я слухаю зовсім іншу музику - інтелектуальний рок, Віктора Цоя", - запевнила Симонова.

Пісочний аніматор Симонова надулася через брак лаврів 

За словами Ксенії та її чоловіка і продюсера Ігоря Паскаря, у команді Ньютон до них ставилися з повагою, виконували всі вимоги райдера, хоча їх було небагато.

"В принципі все пройшло гладко, от тільки мені прикро, що відразу після виступу у фіналі Міка побігла у грін-рум, де на камеру обіймалася з Віталієм Козловським. Я в цей час давала інтерв'ю, а коли повернулася, то довелося примоститися на краєчку лавки . У результаті щоразу, коли Україні ставили 12 балів, камера знімала Міку Ньютон і Козловського. А про нас з чоловіком, здавалося, забули зовсім..," - засмучено зауважила Симонова.

 Міка Ньютон проміняла Симонову на Козловського

За словами аніматора, із Мікою Ньютон подругами вони не стали - надто різні.

"У Німеччині навіть у різних автобусах їздили, у них там був шум-гам, ніби дитячий табір їде. Але я бажаю їй успіху, і дуже рада, що наша країна не вдарила у бруд обличчям на "Євробаченні-2011", - зізналася художниця.

Водночас продюсер Міки Ньютон донецький бізнесмен і колишній чоловік Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний не бачить причин для образ.

 Ксенія залишилася на другому плані. Хоча Україна отримала 4-те місце швидше завдяки їй, аніж завдяки співам білявки Ньютон

"На такі дрібниці не варто звертати увагу. Ми заплатили гонорар, за свій рахунок перевозили пісок - тільки за нього віддали 3000 євро. Які можуть бути питання? Гонорар заплачений, ти приїхав працювати плюс ще піднімаєш свою популярність у Європі", - прокоментував ситуацію Нагорний.

Заразом Тимофій додав, що міг би спокійно носити Симонову на руках:

"Ми до Ксенії ставилися з усією повагою, намагалися її не ображати. Якщо вона вважає, що її мали на руках носити, то так і сказала б, ми б носили - для мене це не проблема".

До речі, сама Ксенія підтвердила, що пісок для її виступу на "Євробаченні" везли з України, але сам пісок - вулканічний, з Італії. Привезли п'ять кілограмів.

 

А про свій гонорар за виступ Ксюша вперто мовчить. Визнає тільки, що її робота коштує дорого. З чуток, приблизно 30 тисяч доларів.

Після конкурсу Симоновій надійшло чимало пропозицій про співпрацю з різних країн світу. А наразі вона планує взяти невелику відпустку і провести час з маленьким сином, якого через поїздки і так бачить нечасто.

А ще Симонова розповіла, що "Бі-бі-сі" спільно з Grean Peace запропонували їй зняти фільм про порятунок слонів. Мовляв, хочуть, щоб Ксенія намалювала історію загибелі та порятунку цих тварин. Ксенія каже, що зробить це із задоволенням, бо слонів обожнює.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Donbass.ua", "E-motion"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.Посилання по темі
Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Lena - 272
Ніна - 272
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: