Гайтана пізнаватиме Баку на велосипеді

14-го травня співачка Гайтана разом з офіційною делегацією від України відлітає до Баку, де відбудеться пісенний конкурс "Євробачення-2012". Артистка пробуде там близько двох тижнів.

Аби підтримувати форму та пізнавати місто співачка збирається взяти з собою велосипед, повідомляє піар-служба "Lavina Music".

Гайтана зізнається, що обожнює кататися на велосипеді. Тож візьме його з собою навіть до Баку.

"Я обожнюю велопрогулянки, і як тільки настає тепла погода, відразу ж сідаю на велосипед і їду улюбленими маршрутами Києва. Нещодавно у мене виникла прекрасна ідея взяти з собою в Баку велосипед. На мій погляд, немає кращого транспортного засобу, який би дозволив повною мірою пізнати всю красу нового міста", - ділиться співачка.

 

"Зараз я активно розробляю маршрути, за якими мені б хотілося проїхати. В Інтернеті дуже багато інформації про Баку, картинок і розповідей. Вже чекаю не дочекаюся, коли зможу познайомитися з цим містом", - зазначає Гайтана.

 

"Впевнена, з вікон автомобіля я не побачу того, що буде відкрито для мене під час прогулянки на велосипеді. Мій перший маршрут вже готовий - від готелю до концертного майданчика "Crystal Hall". Також, мені дуже хочеться поїздити найяскравішими місцями "міста вогнів". Впевнена, це буде незабутня подорож", - розповідає артистка.

Нагадаємо, цього року Гайтана з піснею "Be my guest" представить Україну на конкурсі "Євробачення", який пройде у столиці Азербайджану з 22 по 26 травня.

Фото надані піар-службою "Lavina Music"Посилання по темі
Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Loreen - 372
Кіпр 1 ]
Anggun - 21
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: