З Гайтани зробили мобільну програму

Співачка Гайтана тепер має однойменну мобільну програму, розроблену для мультимедійних пристроїв.

Мобільний додаток під назвою "Gaitana" для платформ iOS та Android було розроблено спеціально до початку міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2012".

Про це повідомляє прес-служба "Lavina Music".

Тепер творчість Гайтани, яка незабаром змагатиметься за перемогу на "Євробаченні", стане доступною у всьому світі.

"Ідея створення програми прийшла в голову моментально, як тільки я дізнався, що нашу країну на "Євробаченні-2012" буде представляти Гайтана", - говорить Євген Коробка - керівник студії, яка розробила мобільну програму.

"При створенні програми ми зупинилися на 4-х версіях - смартфони та планшети, що працюють під управлінням найпопулярніших платформ: iOS і Android. Такий вибір дозволить охопити дуже велику кількість користувачів по всьому світу, і познайомити з творчістю Гайтани всіх, хто стежить за "Євробаченням" в різних країнах, а також дозволить налагодити більш близький контакт з постійними шанувальниками, практично з долонь в долоні", - каже Коробка.

 

"Ми запускаємо абсолютно нову програму, і це дуже значний прорив. Завдяки цій інновації тепер весь світ зможе мати доступ до творчості української співачки", - ділиться автор ідеї.

"Гайтана стала першою в Україні володаркою подібної мультимедійної програми для платформ iOS (iPhone, iPad) і Android. Програма функціонує на 5-х мовах - українській, російській, англійській, іспанській та французькій", - зазначає продюсер та бойфренд Гайтани - Едуард Клім.

 

Додаток "Gaitana" вже запущено у користування. Щодня програма буде оновлюватися і доповнюватися новою інформацією та матеріалами.

Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення-2012" відбудеться 22-го, 24-го та 26-го травня у столиці Азербайджану Баку. Гайтана представить Україну з піснею "Be my guest".

Фото надані прес-службою "Lavina Music"Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Loreen - 372
Кіпр 1 ]
Anggun - 21
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: