Гайтана стала однією з фавориток європейської преси

Після першої репетиції виступу на пісенному конкурсі "Євробачення-2012" Гайтана стала однією з фавориток європейських медіа. Вона посіла друге місце серед учасників другого півфіналу за результатами голосування преси.

Про це повідомляє піар-служба "Lavina Music".

14-го травня на офіційній сцені "Євробачення-2012" у Баку відбулася перша репетиція. На ній Гайтана вперше показала свій конкурсний номер.

Після репетиції журналісти провели голосування, за результатами якого українська конкурсантка посіла друге місце серед учасників другого півфінала. Гайтана отримала 107 голосів.

Щоправда, найбільшу кількість голосів преси отримали російські конкурсанти – гурт "Бурановские бабушки". Вони очолили таблицю першого півфіналу з результатом 143 голоси.

 Так виглядає таблиця голосування преси

Якщо ж враховувати голоси обох півфіналів, результат Гайтани вже не здається таким вдалим. Адже такі країни, як Румунія, Греція, Швеція та Кіпр отримали більшу кількість голосів.

Втім, як зазначає піар-служба Гайтани, саме на її прес-конференцію завітала найбільша кількість журналістів.

За словами журналістів, українська співачка вразила усіх вокалом, яскравим шоу, щирістю, позитивом і своєю усмішкою.

На прес-конференцію до Гайтани прийшло багато журналістів 

"Кожна хвилина, проведена у Баку, це найпрекрасніша суміш приємних емоцій. В моїй душі панує гармонія і радість. На першій репетиції я змогла відчути, наскільки професійно все організовано. Я у захваті від усієї команди, яка цього року працює з цим масштабним конкурсом. Все дуже чітко, прораховано, продумано. Люди такі добрі, чуйні, а головне неймовірно професійні", - рясніє епітетами Гайтана.

"Мені дуже сподобалося, що ми змогли обговорити кожну деталь мого номера. Я захоплена звуком, світлом, апаратурою. Вся команда "Євробачення" налаштована на те, щоб максимально добре зробити свою роботу. Без метушні, чітко, як по нотах, ми пропрацювали, переглянули, прорепетирували всі нюанси і залишилися абсолютно задоволеними", - розповідає співачка.

У вільний час співачка гуляє містом 

Друга репетиція українки відбудеться 18-го травня. А поки, Гайтана активно знайомитися з Баку, подорожуючи вулицями столиці Азербайджану на своєму велосипеді.

Нагадаємо, перший півфінал "Євробачення" відбудеться 22-го травня. Гайтана ж виступатиме у другом півфіналі – 24-го травня. Фінал конкурсу пройде 26-го травня.

Фото надані піар-службою "Lavina Music"Посилання по темі
Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Loreen - 372
Кіпр 1 ]
Anggun - 21
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: