Гайтана програла на "Євробаченні" через політику?

Автори пісні "Be my guest", з якою співачка Гайтана представила Україну на цьогорічному конкурсі "Євробачення", вважають політику головною причиною невдалого результату. На їхню думку, саме ставлення європейців до України завадило Гайтані отримати більше балів.

Про це пише "Комсомольська правда в Україні".

Повернувшись на батьківщину, Гайтана взяли паузу, аби відпочити після двох тижнів у Баку.

"Ми не спали в ніч перед фіналом, а потім після нього. Природно, артистові потрібно прийти в себе, тим більше, що на початку червня у нас починаються виступи з щільним графіком. Цілком імовірно, що Гайтана зможе поспілкуватися з журналістами наприкінці тижня", - заявили у прес-службі співачки.

А ось дует "KIWI Project", який створив конкурсну композицію для Гайтани, охоче висловився з приводу результату України на "Євробаченні-2012".

Музиканти Олексій Майоров та Ігор Буренко впевнені, що співачка стала жертвою політики.

Політика стала головною причиною невдалої участі Гайтани у "Євробаченні"? 

"Європі наша з Гайтаною пісня сподобалася - її називали серед фаворитів. Основною причиною програшу я вважаю політику і ставлення європейців до України", - заявив Майоров.

За словами музиканта, якщо Португалія в минулі роки давала Україні високі бали, то в цьому році нам дістався лише 1 бал. Ізраїль взагалі не дав жодного балу.

"Гайтана, переживши поразку, зберегла впевненість у собі і вже будує плани на майбутнє. Наша пісня зараз на високих місцях в інтернет-чартах "I-tunes" по всій Європі. Тому особливо турбуватися не варто", - зазначив музикант.

До речі, за словами представників української делегації, виступ Гайтани мало не зіпсувала місцева техслужби. Наприклад, освітлювачі намагалися постійно засвітити led-екрани Гайтани.

"За все технічне забезпечення конкурсу, зокрема і трансляцію, відповідають шведи. І чий номер був кращим? Звичайно, шведки. Але це не применшує того, що вона стала першою. Її місце – заслужене", - сказа Буренко.

До слова, сама Гайтана в одному зі своїх інтерв’ю казала, що абсолютно задоволена рівнем обслуговування та технічними умовами "Євробачення" у Баку.

Також варто зазначити, що коментатори прямого телеефіру "Євробачення" постійно наголошували, що Гайтана сама написала пісню "Be my guest" та не згадували про її співавторство з дуетом "KIWI Project".

Нагадаємо, 26-го травня відбувся фінал "Євробачення-2012". За його результатами перемогу отримала шведська співачка Loreen, а Гайтана посіла лише 15 сходинку.

Фото прес-служби "Lavina Music" та з сайту "E-motion"Коментарі
Новини Євробачення
Учасники
 
Loreen - 372
Кіпр 1 ]
Anggun - 21
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: