Євробачення
Версія для друку


Самойлова про заборону в’їзду в Україну: Мені смішно за цим спостерігати

23.03.2017, 10:34
Tablo ID

Російська учасниця "Євробачення" Юлія Самойлова відреагувала на заборону СБУ в’їзду на територію України.

Дівчина сказала, що не розуміє, як може бути загрозою, але не засмучується.

Як відомо, 22-го березня СБУ прийняла рішення на три роки заборонити росіянці в’їзд в Україну. Причиною стали концерти Самойлової в окупованому Криму у 2015-му році.

"За всім цим дуже смішно спостерігати з боку, тому що я не розумію, що там в мені такого побачили. У мені, в такій маленькій дівчинці, побачили якусь загрозу. За великим рахунком, я не засмучуюсь. Я далі займаюся. Я чомусь думаю, що все ще зміниться", - цитує Юлю "Интерфакс".

 Самойлова не бачить у собі загрози для України

Також рішення СБУ прокоментувала Європейська мовна спілка.

"Ми маємо поважати закони країни-господаря, однак ми глибоко розчаровані цим рішенням, оскільки відчуваємо, що воно суперечить як ідеї конкурсу, так і поняттям інклюзивності, закладеним в основі його цінностей", – йдеться у повідомленні ЄМС.

"Ми продовжуватимемо діалог з українською владою, щоб бути певними, що всі виконавці зможуть виступити на 62-му "Євробаченні" у Києві", - заявили представники ЄМС.

 Представники ЄМС сподіваються вплинути на рішення СБУ

Національна суспільна телерадіокомпанія України теж висловила свою позицію стосовно заборони Самойловій з'являтися в Україні.

"Національна суспільна телерадіокомпанія України, як мовник-організатор пісенного конкурсу Євробачення-2017, виконує і продовжуватиме виконувати рішення органів державної влади України, включаючи рішення СБУ щодо заборони в’їзду на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій. Разом з тим повідомляємо, що підготовка до пісенного конкурсу Євробачення-2017 нами, як мовником-організатором, продовжується в інтенсивному режимі", - йдеться в офіційній заяві НСТУ.

Цікаво, що ще до винесення СБУ остаточного рішення стосовно росіянки, член журі Нацвідбору Андрій Данилко прокоментував ситуацію на користь Самойлової.

"Нашим держструктурам варто прибрати емоції і зробити виняток для Юлії - адже конкурс міжнародний. Мені здається, політикам потрібно поставитися до цього випадку з точки зору людяності, бути поблажливіше і добріше. Так, брала участь на фестивалі для людей з обмеженими можливостями в Криму. Але в цьому випадку вона - артист-виконавець, яку запросили виступити перед такими ж людьми, як вона сама", - сказав Данилко "Комсомольській правді в Україні".

 Данилко вважає, що СБУ мала б зробити виняток

З російського боку рішення СБУ прокоментував головний "хранитель" "Євробачення" у Росії Філіп Кіркоров.

"Як артист, продюсер і той, хто підтримував і просував конкурс "Євробачення" в Росії, я шокований рішенням Служби безпеки України більше, ніж хто-небудь ще", - почав співак.

"Конкурс "Євробачення" був задуманий після II Світової війни як міжнародне змагання, яке об'єднує музикою жителів різних країн. Російське телебачення, незважаючи на всі погрози провокацій, про які йшлося в пресі, поважаючи правила і українських організаторів, враховуючи девіз конкурсу в цьому році - "Хай живе різноманіття!", все-таки прийняло рішення відправити учасника від Росії, яким була обрана Юлія Самойлова", - зазначив Кіркоров.

 Кіркоров закликав бойкотувати конкурс у Києві, якщо СБУ не скасує рішення щодо Самойлової

"На жаль, Служба безпеки України вирішила по-іншому. Як організатори конкурсу тепер будуть слідувати власному девізу і підтримувати різноманітність, відстоювати основну ідею конкурсу? Це проблема, яка стоїть перед Європейською мовною спілкою. Якщо вони не зможуть її вирішити, я твердо переконаний, що Росія повинна відмовитися від участі в конкурсі, поки всі відповідальні за це рішення особи не оголосять про власну професійну непридатність, не подадуть у відставку, а конкурс "Євробачення" не почне знову слідувати меті, для якої і був створений", - заявив артист.

Фото з Instagram Самойлової, Данилка та КіркороваПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами